Останні події
Народні депутати Сергій Алєксєєв (фракція БПП, група «УДАР»),  Василь Яніцький (фракція БПП), та інші пропонують законодавчо врегулювати процедуру реструктуризації боргів фізичних осіб. Відповідний законопроект «Про реструктуризацію боргів фізичної особи або визнання її банкрутом» № 2353а зареєстрований у Верховній Раді.  

Анатолій Ревенко, керівник Кіровоградської обласної організації Політичної партії УДАР Віталія Кличка склав присягу народного депутата. Якими будуть перші кроки новообраного законодавця? У якому комітеті Верховної ради хотіли би працювати? Є декілька моментів. Є інтереси фракції, є мої інтереси, і є реальна ситуація в комітетах. Не секрет, що є дуже багато бажаючих працювати в бюджетному комітеті, але немає можливості взяти усіх. Я бажав би працювати у Комітеті з питань фінансів та банківської діяльності, я економіст за освітою, розуміюся на тематиці.  Мені цікаво було би працювати там. Але фракція може делегувати мене, наприклад, до Комітету з питань євроінтеграції.   Над якими законопроектами у першу чергу будете працювати? В умовах нинішньої кризи немає більш важливого напрямку, ніж економіка та фінанси держави. Тому маю намір працювати (не самотужки, звісно) над законопроектами щодо стабілізації фінансової системи країни. Стосовно гарантій держави по вкладах населення, наприклад. На мою думку, зараз вкрай необхідні саме такі закони, які захищатимуть добробут людей.
27 Березеня 2014 +Коментар | подобається

Кіровоградська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка», за підтримки інших опозиційних партій Кіровоградщини, запрошують громадськість та представників ЗМІ на  мітинг: «Скажемо «Ні!» тиску на опозицію». Акція протесту відбудеться у п’ятницю, 22 листопада, о 13.00 на площі Кірова.  
20 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Вчора, 19 листопада, у Києві, в офісі інформаційного агентства УНІАН, відбулася прес-конференція «Проти опозиції в Кіровограді застосовують масштабні політичні репресії».  Доповідачами виступили Лариса Онул – голова фракції ПП «УДАР Віталія Кличка» в Кіровоградській міській раді та Горбовський Сергій – голова Кіровоградської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка». Прес-конференція скликалася задля інформування української громадськості про ситуацію, що склалася на Кіровоградщині.  
20 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Акція, ініційована Кіровоградською міською організацією Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  12 жовтня, набирає обертів. На даний момент зібрано вже понад 7 000 підписів невдоволених кіровоградців. Жителі міста, крім вимог повернути зручні маршрути, пишуть про наболіле. У деяких анкетах відверто розповідається, що заважає повноцінно і комфортно пересуватися вулицями рідного міста.
31 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні стартувала акція від Кіровоградської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» задля пошуків вирішення проблем, які спровокувала транспортна реформа. Адже у зв’язку з нововведеннями влади, добратися  з одного кінця міста в інший стало в декілька разів дорожче і довше.  
12 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 17 липня 2013 року на об'їздній дорозі м. Кіровограда відбулась друга акція протесту представників малого та середнього бізнесу у сфері вантажоперевезень. У цьому масовому заході взяли участь понад 200 водіїв зі своїми вантажівками. Така ж акція синхронно проходила ще в двох містах України, - Миколаєві  та Харкові.

Завтра, 17 липня о 10 годині 00 хвилин, в м. Кіровограді, на окружній дорозі (виїзд з міста в напряку м. Бобринець) відбудеться акція протесту представників малого та середнього бізнесу, в якій візьмуть участь понад чотириста водіїв вантажних транспортних засобів.

Ввечері, 30 травня, в м. Олександрія на пл. Леніна відбулася акція по запуску в небо китайських ліхтариків, присвячена пам'яті людей, померлих від СНІДу.
30 Травня 2013 +Коментар | подобається

  Учора, 7 квітня, в Києві відбулась багатотисячна акція «Вставай Україно». За кільскістю автобусів, що  почали з’їжджатись до столиці ще зранку стало зрозуміло - до пам’ятника Т.Г.Шевченку, що на вул. Володимирській, збереться не одна тисяча невдоволених діючим режимом.  
8 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  25 лютого активісти «УДАРу», «Свободи», «Батьківщини», а також небайдужі мешканці міста, провели під стінами Кіровоградської обласної ради мітинг, пригадавши «здобутки» трирічного перебування на посту Президента України Віктора Януковича. Серед іншого звучали питання і стосовно недавніх виборів у Компаніївці, і відміна рейсів приміських електричок, і занепад економіки та культури загалом.   
25 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  21 лютого Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» разом з Молодіжним крилом Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та Офіційним фан-клубом братів Кличків,  до Дня рідної мови, ініціювали проведення акції «Наша мова - українська». Під час проведення акції ударівці зачитували для пересічних кіровоградців рядки з творів українських поетів та прозаїків, а також провели міні-тестування на знання рідної мови.   
21 Лютого 2013 +Коментар | подобається

17 лютого  в Україні відзначали Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Це, відносно «молоде» свято, засноване за ініціативою міжнародних благодійних організацій, що вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети, незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.
19 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  Минуло вже більше двох місяців після оголошення результатів виборів до Верховної ради України 2012 року і Політична партія «УДАР Віталія Кличка» вважає за необхідне відзвітувати виборцям за пророблену роботу.  

  Усіх цікавлять новини. Хтось отримує інформацію з телевізійних передач, хтось із радіо, дехто з Інтернету. Останнім часом, переглядаючи свіжу пресу, зауважив тенденцію, що не може не тішити мене як представника молодшого, відносно нинішнього політикуму, покоління.   

Звернення кандидата в народні депутати України від Політичної партії           « УДАР Віталія Кличка » по мажоритарному  округу  № 103  Костянтина Ліщенка
24 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Народ вже втомився від золотих унітазів в будинках посадовців, від «засівання» кабінетів суддів та прокурорів доларовими купюрами, від того, що чиновник вважає простих людей не тільки своїми слугами, а й тими, хто повинен поповнювати його кишені. Настав час покінчити з цим. Настав час «УДАРу»!
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  21 вересня за ініціативи Гайворонського районного виборчого штабу партії «УДАР Віталія Кличка» та особисто Олега Діденка, кандидата в народні депутати по 101 округу, було проведено екологічну акцію по очищенню берега річки Південний Буг.  

  Почнемо розповідь із п’яти тисяч гривень. Саме стільки коштує операція на очах для жительки нашого міста Гладун Галини Григорівни.  

  24 вересня о 17-00 в Кіровограді, в парку Пушкіна (на Козачому острові) відбулась унікальна, але вже традиційна акція – День яйця.  
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Сьогодні, 24 вересня о 11-00, на площі Кірова в обласному центрі відбулася акція протесту громадських організацій, що представляють в області чорнобильців. Люди, які, без перебільшення, врятували життя і здоров’я нації, вимагали від влади виконання «чорнобильських» законів.   
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  13 вересня в місті Олександрія представник політичної партії «УДАР» – кандидат в депутати Світлана Віряскіна взяла участь у акції протесту, яка була ініційована лідером правозахисного руху «Взаємодопомога» Медведем за підтримки місцевих осередків політичних структур «ВО Батьківщина», «КПУ» та окремих самовисуванців.   
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Вісім років тому, в 2004-му, восени розпочався тиск на єдиний тоді опозиційний – «5-й канал».
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні на розгляд сесії Кіровоградської обласної Ради було винесене питання про передачу Водоканалу «Дніпро Кіровоград» у приватну власність.

  25 липня на сайті «Главрєд» відбувся чат з письменником, кандидатом по 99 округу від партії  «УДАР» Максимом Кідруком.   

Сьогодні, 4 липня 2012 року об 11 годині,  на площі імені Кірова в Кіровограді, розпочнеться пікетування обласної державної адміністрації у зв’язку з незаконним ухваленням ВРУ Закону України «Про засади державної мовної політики в Україні».

12 червня 2012 року на площі Кірова в Кіровограді відбулася акція патріотичних сил. Опозиційні партії Кіровоградщини висловили протест проти законопроекту Колісніченка-Ківалова.
13 Червня 2012 +Коментар | подобається

Нещодавно стало відомо, що з обласного бюджету буде виділено 200 тисяч гривен на висвітлення «підвищення стандартів життя».
8 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

25 березня 2012 року, о 12 годині відбудеться вшанування пам’яті Великого сина України, борця за її незалежність В’ячеслава Максимовича Чорновола.
23 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Нещодавно кіровоградців  здивували. Ні для кого не секрет, що Кіровоградщину природа щиро наділила покладами інертного газу радону. Ні для кого, окрім обласної державної адміністрації. Можновладці чи то забули про цей загальновідомий факт, чи то просто вирішили і на цьому балів на майбутні вибори заробити.
16 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Цьогорічна зима здивувала українців двічі – весняною і теплою першою половиною, а от тепер, лютими морозами. Температура спустилась до рекордно низьких показників, прочекати 10 хвилин маршрутку видається справжнім подвигом.
12 Лютого 2012 +Коментар | подобається

На початку грудня відбулась перша прес-конференція Анатолія Ревенка, як голови обласного осередку партії Віталія Кличка«Удар».Він розповів журналістам про те, що на Кіровоградщині будуватиметься така партійна організація, яка буде конкурентною на майбутніх парламентських виборах. І  піддав критиці започатковану губернатором акцію «Купуй Кіровоградське». Назвавши її порушенням антимонопольного законодавства.  

  Як вже повідомляв «весь Кіровоград» сьогодні відбулась прес-конференція Анатолія Ревенка, який очолив обласний осередок партії Віталія Кличка «Удар».    

Напередодні Нового 2012 року влада Кіровоградщини підготувала не дуже приємний сюрприз для прихильників театрального мистецтва. Без будь-яких на те причин та без дотримання чітко визначеної законом процедури, було змінено директора Кіровоградського Академічного театру ім.Кропивницького. 

29 січня 2012 року о 12.45 у Кіровограді відбудеться акція до Дня Героїв Крут. Акція пройде у вигляді ходи від монументу «Янгол Охоронець» до пам’ятника Богданові Хмельницькому, з проведенням мітингу-реквієму біля останнього. Місцем збору усіх бажаючих взяти участь в заходах було обрано площу довкола «Янгола Охоронця» (вул.Велика Перспективна).Ініціатором акції виступила Кіровоградська обласна організація Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка»

22 січня 2012 року о 13 годині у Кіровограді відбудеться акція до Дня Соборності України. Місцем проведення акції було обрано центральний міст через річку Інгул (вул..Велика Перспективна), береги якої буде об’єднано в живий ланцюг Єдності. Співорганізаторами акції виступили Кіровоградська обласна організація Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» та ГО «КВІС»

22 січня 2012 року у Кіровограді відбулася акція до Дня Соборності України. Представники різних політичних сил і громадських організацій, взявшись за руки, утворили Ланцюг Злуки, з’єднавши лівий та правий береги Інгулу. У акції взяли участь понад 300 чоловік.