Останні події
Судова реформа має проводитися одночасно з внесенням змін до Конституції. про це в ефірі телеканалу "Рада" заявив народний депутат Сергій Алексєєв, голова Кіроворадської обласної парторганізації УДАР Віталія Кличка.

27 вересня в Кіровоград з візитом приїхала Оксана Продан. Пані Оксана очолює об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», тому в програмі її візиту були зустрічі з працівниками найбільших ринків міста, адже як відомо Кіровоград – місто-ринок. 
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається

З власник джерел пресс-служба Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» отримала інформацію про ряд перевірок, які здійснює Управління Держтехногенбезпеки.

  Досить дивно, але саме четвертого липня, в розпал літнього сезону відпусток, кіровоградська обласна телерадіокомпанія вирішила дослідити готовність міських пляжів до купального сезону. Ми спробуємо допомогти колегам коротким оглядом цього важливого елементу туристичної інфраструктури міста.  

Нещодавно по всій країні відгриміли випускні.  Колишні школярі виходять у вільне плавання і зайві кошти нікому не завадять. От за таку ідею і взялась команда ймовірного кандидата від Партії Регіонів по 101 мажоритарному округу – Віталія Грушевського.