Останні події
Таку думку заступник Голови комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв висловив відкриваючи 15 жовтня в Києві засідання круглого столу на тему «Стан та перспективи реформування адвокатури в Україні».
16 Жовтня 2015 +Коментар | подобається

12 жовтня в Україні у рамках проекту «Відкритий Суд» стартує всеукраїнський моніторинг судових процесів. Як зазначив заступник Голови Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя С. Алєксєєв, ця ініціатива стала можливою після прийняття Закону «Про забезпечення права на справедливий суд», що дозволив проводити відео фіксацію судових засідань без будь-яких спеціальних дозволів.
12 Жовтня 2015 +Коментар | подобається

Активне просування товарів українського виробництва є необхідною умовою для посилення довіри іноземних інвесторів до України. Про це сьогодні заявив співголова групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою Сергій Алєксєєв, коментуючи відкриття «Італійського дому» та інші ініціативи Посольства України в Італії.
29 Вересня 2015 +Коментар | подобається

Рішення Верховної Ради про зняття недоторканності з народного депутата «Радикальної партії» І. Мосійчука по суті є вірним, адже передбачає, що нардепи повинні нести відповідальність за свої дії. Про це повідомив заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі програми «Чорне Дзеркало» на телеканалі «Інтер».
20 Вересня 2015 +Коментар | подобається

Сергій Алєксєєв, як співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою миттєво відреагував на заяву італійських парламентарів відвідати тимчасово окупований та анексований півострів Крим. Відповідну заяву від групи було адресовано голові фракції «Рух 5 зірок» Палати депутатів Парламенту Італії.  

Проект змін до Конституції передбачатиме ліквідацію інституту губернаторів і введення посади урядового уповноваженого. Про це в ефірі телеканалу «Інтер» заявив народний депутат України, член конституційної комісії Сергій Алєксєєв.
30 Травня 2015 +Коментар | подобається

Депутати-«ударівці» пропонують надати нотаріусам повноваження забезпечувати докази. Відповідний законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання повноважень нотаріусам забезпечувати докази» зареєстрований у Верховній Раді України депутатами Сергієм Алєксєєвим та Наталією Новак.  
12 Травня 2015 +Коментар | подобається

Остаточне рішення в антикорупційних справах ухвалює суд, тому необхідно забезпечити політичну та матеріальну незалежність суддів. Про це заявив народний депутат від групи «УДАР», заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі програми «Чорне дзеркало» на каналі «Інтер».
21 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Збір доказів агресії Росії Україна повинна проводити за міжнародними стандартами, щоб застосувати їх у міжнародних судах. Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.
12 Березеня 2015 +Коментар | подобається

7 грудня 1990 Верховною Радою Української РСР був прийнятий Закон «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування». З тих пір 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування — професійне свято всіх, хто трудиться в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.  

Анатолій Ревенко, керівник Кіровоградської обласної організації Політичної партії УДАР Віталія Кличка склав присягу народного депутата. Якими будуть перші кроки новообраного законодавця? У якому комітеті Верховної ради хотіли би працювати? Є декілька моментів. Є інтереси фракції, є мої інтереси, і є реальна ситуація в комітетах. Не секрет, що є дуже багато бажаючих працювати в бюджетному комітеті, але немає можливості взяти усіх. Я бажав би працювати у Комітеті з питань фінансів та банківської діяльності, я економіст за освітою, розуміюся на тематиці.  Мені цікаво було би працювати там. Але фракція може делегувати мене, наприклад, до Комітету з питань євроінтеграції.   Над якими законопроектами у першу чергу будете працювати? В умовах нинішньої кризи немає більш важливого напрямку, ніж економіка та фінанси держави. Тому маю намір працювати (не самотужки, звісно) над законопроектами щодо стабілізації фінансової системи країни. Стосовно гарантій держави по вкладах населення, наприклад. На мою думку, зараз вкрай необхідні саме такі закони, які захищатимуть добробут людей.
27 Березеня 2014 +Коментар | подобається

22 листопада в Кіровоград приїздив народний депутат України Сергій Каплін, який із задоволенням відповів на питання місцевих журналістів.  
28 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Протягом останніх двох місяців Кіровоградський "УДАР" перебуває у центрі уваги місцевих ЗМІ. Вісімдесят відсотків згадувань у медійних ресурсах про осередки політичних партій роблять обласну організацію "УДАРУ" беззаперечним лідером уваги журналістського корпусу. Якщо взяти до відома той факт, що інформаційний простір Кіровградщини майже повністю монополізований  регіоналами, виникає логічне запитання : чому саме ударівці викликали такий посилений інтерес влади?
23 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Таке твердження висловив голова Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко у своєму інтерв’ю кореспонденту медіапорталу «АКУЛА».

В Україні зараз панує політичне затишшя перед…не хочеться, щоб перед бурею. Хочеться,щоб перед жвавими , цікавими і цивілізованими змаганнями претендентів на пост Президента України та на посади в органах місцевого самоврядування. Вибори відбудуться в 2015 році, але агітаційно- пропагандистський поїзд ось-ось зрушить із запасних колій.Яким би розчарованим не був електорат, як би не стомився під тягарем «покращення», «оптимізації» та «ребрендингу», влада як механізм регуляції суспільного життя та профілактики хаосу все одно потрібна і когось усе одно доведеться вибирати. Найактивніші учасники виборчих турнірів- політичні партії.У ці організації люди в усьому світі вступають з метою прийти до влади і керувати, а не для реалізації своїх поглядів і духовних засад, як думають романтики та ідеалісти. Кандидати з якими переконаннями та методами забезпечення нам реального покращення можуть виринути з глибин тієї чи іншої партії?Щоб виборці мали про це уявлення, ІАЦ «Перевесло» запропонував представникам кіровоградських обласних організацій різних партій відповісти на запитання свого спеціального кореспондента. "Перевеслу" вже дали інтерв*ю очільники кіровоградських обласних організацій "Свободи" та "Батьківщини". Зараз до вашої уваги бесіда з керівником обласної організації ще однієї партії.
5 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 17 липня 2013 року на об'їздній дорозі м. Кіровограда відбулась друга акція протесту представників малого та середнього бізнесу у сфері вантажоперевезень. У цьому масовому заході взяли участь понад 200 водіїв зі своїми вантажівками. Така ж акція синхронно проходила ще в двох містах України, - Миколаєві  та Харкові.

10 липня 2013 року представники вантажоперевізників Кіровоградщини оголосили про проведення чергової акції протесту проти вибіркового застосування законодавства та відвертого лобіювання інтересів деяких транспортних кампаній  органами державної влади. Проведення акції заплановано на 10:00 17 липня 2013 року.

Дорогі Друзі!Щиро вітаємо Вас зі святом світлого Христового Воскресіння.

  Чи давно ви озирались прогулюючись Кіровоградом? Чи все з побаченого вас задовольняє? А якщо ні, то чому ж ми нічого не міняємо?  
12 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Нещодавно до Кіровоградської районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» надійшло звернення жителів селища Лісне, Кіровоградського району, Кіровоградської області.  
1 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 5 березня, в приміщенні обласної організації ВО «Батьківщина» відбулась прес-конференція присвячена виборам в Компаніївці.
5 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, як завжди, їдучи в автобусі маршруту № 274 на роботу, зауважив дивні наліпки «Безкоштовна wi-fi- зона» на боках транспортного засобу. 

  Близько двох місяців тому, а саме наприкінці листопада, Кіровоград бурхливо обговорював одну новину, що стала топовою  у ЗМІ, –  можливу відставку, а точніше перехід на нову посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Ларіна.   

  Усіх цікавлять новини. Хтось отримує інформацію з телевізійних передач, хтось із радіо, дехто з Інтернету. Останнім часом, переглядаючи свіжу пресу, зауважив тенденцію, що не може не тішити мене як представника молодшого, відносно нинішнього політикуму, покоління.   

  Напередодні свят хотів би привітати всіх мешканців Кіровоградщини з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим, побажати здоров’я, творчої наснаги та здійснення бажань. Дякую нашим прихильникам за довіру. Обіцяю, ми вас не підведемо!  
30 Грудня 2012 +Коментар | подобається

  26 грудня 2012 року відбулися збори за участю інститутів громадянського суспільства задля обрання нового складу Громадської ради при Кіровоградській облдержадміністрації. Участь у них взяв і член Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», депутат Кіровоградської міської ради, представник Кіровоградської обласної громадської організації «Комітет відновлення історичної справедливості» Дмитро Віталійович Хох.   
27 Грудня 2012 +Коментар | подобається

  Учора, 6 грудня 2012 року, представники Кіровоградської обласної та міської організацій партії «УДАР Віталія Кличка» Ярослав Безменов та Павло Лісниченко взяли учать в інформаційному семінарі з питань нових процедур реєстрації організацій громадянського суспільства, що пройшов у приміщенні Управління МВС в Кіровоградській області.   

У серпні цього року партія «УДАР» здивувала кіровоградський політикум своїм несподіваним рішенням висунути кандидатом в депутати молодого письменника і мандрівника Максима Кідрука.
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  Саме такими словами розпочав прес-конференцію 11 жовтня кандидат в народні депутати України по 99 виборчому округу, письменник і мандрівник, «УДАРівець» Максим Кідрук.   
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  11 жовтня представники політичної партії «УДАР Віталія Кличка» взяли участь у зустрічі з фермерами Бобринецького району.    
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Минулого тижня юристами Кіровоградського регіонального штабу було подано два судові позови на кандидатів від Партії Регіонів Станіслава Березкіна та Сергія Кузьменка.

  28 вересня 2012р. у кіровоградському прес-клубі відбувся дебат-клуб з кандидатами в народні депутати від Кіровоградщини. Захід відбувався за ініціативи кіровоградської платформи руху «Чесно»

Два дні тому на найпопулярнішому інтернет-ресурсі області «Весь Кіровоград» були оприлюднені результати соцопитування, проведеного «Центром регіональних досліджень». 

27 вересня в кіровоградському будинку проф-спілок пройшла зустріч Оксани Продан з виборцями. На зустріч з четвертим номером списку прийшло близько 350 кіровоградців.
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

12 вересня в Кіровограді перебуває лідер політичної партії «Україна – вперед!» Наталія Королевська та одне з облич її передвиборчої кампанії, відомий футболіст Андрій Шевченко.
12 Вересня 2012 +Коментар | подобається

З минулого вівторка, 4 вересня, в Маловисківському районі, що належить до 101-го виборчого округу, систематично знищується агітаційна продукція «УДАРу».
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

В понеділок, 3 вересня об 11 годині, в приміщенні Прес-клубу відбулася прес-конференція депутатів місцевих рад від партії «УДАР Віталія Кличка». 
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Письменник Максим Кідрук, кандидат у народні депутати України від партії «УДАР Віталія Кличка» по 99 округу,  окрім своїх творів, став відомим в Україні і як борець з корупцією в країнах Східної Африки.
31 Серпня 2012 +Коментар | подобається

  Інцидент, що стався у селі Седнівка, Устинівського району Кіровоградської області, доводить – чиновники чинять беззаконня тому, що відчувають себе безкарними. Так тривати далі не може!  
31 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Рішенням Знам’янської міської ради ліквідовано комунальне підприємство теплових мереж, яке забезпечувало теплом житлові будинки, дитсадки, школи, інші заклади.
31 Серпня 2012 +Коментар | подобається

В понеділок, 3 вересня об 11 годині, в приміщенні Кіровоградського прес-клубу (вул. 50 років Жовтня, 1а, вхід у ТЦ \\\"Копілка\\\" - від магазину \\\"Строй Двор\\\") відбудеться прес-конференція депутатів місцевих рад від партії «УДАР Віталія Кличка».
31 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Вчора у Кіровограді відбувся суд за позовом кандидата в народні депутати від партії «УДАР» Максима Кідрука до Олександра Шаталова. 
29 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Станом на 20 серпня 2012 року в Кіровоградській області відкрито 27 громадських приймалень Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Всі приймальні працюють з 9.00 до 18.00.
20 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Кіровоградська обласна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» рішуче засуджує судові переслідування незалежних ЗМІ Партією Регіонів та висловлює свою підтримку виданню «Кіровоградська правда» і особисто Івану Герасименку.
16 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Нещодавно Віталій Кличко відкрив списки мажоритарників від нашої політичної сили. Всі кандидатури були подані на вивчення до Руху «Чесно».

9 липня в найбільш поважному інтернет-виданні «Українська правда» з’явився блог відомого українофоба і владолюбця Олександра Чаленка. Його замітка має назву «Зачем Кличко понадобились бойцы из \\\"Белого лотоса?»

  Досить дивно, але саме четвертого липня, в розпал літнього сезону відпусток, кіровоградська обласна телерадіокомпанія вирішила дослідити готовність міських пляжів до купального сезону. Ми спробуємо допомогти колегам коротким оглядом цього важливого елементу туристичної інфраструктури міста.  

З кожним днем, як у старі добрі часи совка, жити нам стає \\\"краще й веселіше\\\", адже щодня влада \\\"покращує наше життя\\\". Це відбувається у всій Україні, та мені найкраще видно цей процес на Кіровоградщині. Край відрізняється від інших особливо креативним губернатором Сергієм Ларіним, який має чималі амбіції та плани.
13 Червня 2012 +Коментар | подобається

20 травня 2012 року церква московського патріархату освячувала закопаний хрест на території середньої школи в селі Торговиці Новоархангельського району, що на Кіровоградщині. Церковні ділки давно мали намір побудувати на цьому місці церкву. І вже навіть отримали рішення сільської ради на виділення земельної ділянки, що правда таємно від громади селища.

Нещодавно по всій країні відгриміли випускні.  Колишні школярі виходять у вільне плавання і зайві кошти нікому не завадять. От за таку ідею і взялась команда ймовірного кандидата від Партії Регіонів по 101 мажоритарному округу – Віталія Грушевського.

28 травня 2012 року місто Кіровоград з візитом відвідав Герой України, чемпіон світу з боксу, лідер політичної партії «УДАР» Віталій Кличко.
28 Травня 2012 +Коментар | подобається

Останнім часом в Кіровоградських ЗМІ поширилась інформація про бажання однієї з релігійних громад міста побудувати свій новий храм і про протести жителів мікрорайону, в якому планується зведення церкви.
17 Травня 2012 +Коментар | подобається

20-22 квітня 2012 року у місті Харків відбувся Чемпіонат Світу з військово-спортивного багатоборства. 
24 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

    Нещодавно у ЗМІ вийшла стаття Анатолія Ревенка «Ще раз про корупцію на периферії». В цій статті, голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» ще раз зробив наголос на тотальній проблемі корупції, яка проросла у всі сфери.  
26 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Вчора, в різних засобах масової інформації виплила новина, що виконкомом Кіровоградської міської ради було скасовано маршрут №50.
19 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Нещодавно стало відомо, що з обласного бюджету буде виділено 200 тисяч гривен на висвітлення «підвищення стандартів життя».
8 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Партія «УДАР» розпочала інтеграцію в Європейську народну партію. Віталій Кличко представив свою партію та її програму у Брюсселі на з’їзді ЄНП. На цьому заході «УДАР» було репрезентовано, як партію європейського зразка. Лідер партії УДАР Віталій Кличко звернувся до керівництва Європейської народної партії з проханням щодо надання партії УДАР статусу спостерігача в цій організації.
6 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

У Кіровограді відбулося вже 9-те за ліком засідання форуму еліти області. Вже і не пригадати, хто народив таку амбітну назву громадських слухань актуальних проблем сьогодення. Проте учасники форуму розцінюють  запрошення  оргкомітету виступити на цьому зібранні як вияв поваги до їх громадянської позиції і визнання  не пересічності  поглядів на здавалося б очевидні речі. У засіданні взяли участь представники вузівської еліти, освітяни, профспілки,  підприємці, а також духовенство.  Говорили на пенсійні та соціальні теми.
27 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Нещодавно Асоціацією Політичних Наук було проведено соціологічне дослідження, метою якого було визначити, на чиєму боці симпатії кіровоградців за кілька місяців до парламентських виборів.
24 Березеня 2012 +Коментар | подобається

ВО “Батьківщина” знову випередила Партію регіонів, повідомляє КОО \\\"Асоціація Політичних Наук\\\". У партії Тимошенко 18,8 %, а у Фронту змін – 12,36 %. Далі іде ПР – 11,61% , на четверте місце виходить УДАР - 6,8 %; далі – ВО «Свобода», яка обійшла КПУ. У неї - 4,3%.
14 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Минулими вихідними Олександрія перетворилась на Венецію, адже прийшла весна і почав танути сніг. І саме на такий вологий день у місті була запланована пробіжка «За здоровий спосіб життя», організатором якої виступила Олександрійська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Організатори вже подумки змирились з тим, що людей буде дуже мало і можливо доведеться відмінити захід. Але, яким було їх здивування, коли на площі Кірова зібралось море людей, яких не злякала погода.
29 Лютого 2012 +Коментар | подобається

25 січня 2012 року в Кіровограді відбулась перша в області он-лайн конференція. Голова Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР» Анатолій Ревенко зробив заяву, стосовно підписання лідером партії Віталієм Кличком в День Соборності України Угоди про співпрацю Об’єднаної Опозиції.