Останні події

Як у Знам’янці школу будували

 

Ще в 90-х роках минулого століття у Знамянці розпочалося будівництво нової великої школи. Але як часто бувало в ті часи – школу недобудували, залишивши бовваніти в місті саму лише цегляну коробку. Згодом вона поросла деревами, кущами, стала притулком для вуличних собак та безхатченків.

Але восени 2011 року до містечка навідались прем’єр Азаров і „губернатор всія Кіровоградщини” Сергій Ларін. Їхню увагу привернув вище згаданий довгобуд і вони вирішили виділити гроші для відновлення будівництва школи. На добудову обіцяли виділити близько 10 мільйонів гривень і відкрити школу до 1 вересня 2012 року.

Одразу після обіцянки, даної можновладцями, місцеві чиновники почали втілювати ідею у життя. З бюджету було виділено близько 2 мільйонів на перший етап будівництва. До приміщення майбутньої школи були привезені дорогі будівельні матеріали і будівництво розпочалось. Та, як це часто в нас буває, тривало воно всього три місяці і знову зупинилось.

Не зрозуміло тільки, для чого було починати це будівництво знову, виділяти такі скажені гроші, щоб все знову закинути?

Ситуацію прокоментував голова Знам’янської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Максим Корчинський: «У нас у Знам’янці останнім часом дуже зменшилась кількість дітей шкільного віку. Класи в школах об’єднують, вчителям зменшують заробітні плати. І на фоні цих подій будувати нову, величезну школу видається трохи дивним. Складається враження, що це черговий прийом для того, щоб вкрасти гроші, які мали бути виділеними з бюджету на будівництво. Я щодня прохожу біля недобудованої школи, туди завезли купу дорогих будівельних матеріалів і зараз вони без нагляду там лежать. З кожним днем їх меншає. Невже Україна настільки багата країна, що ось так бездумно можна виділяти гроші, закуповувати матеріали і давати їх вкрасти? Знам’янська організація партії «УДАР» вимагає від державних органів вивчити дану ситуацію і дати відповідь на питання, чи є такі дії влади законними».

 

  23 Квітеня 2012 +Коментар | подобається