Останні події

У Кіровоград приїхав українофоб Корнілов

 

9 квітня 2012 року у Кіровоград, презентувати свою нову книгу, приїхав знаний українофоб Володимир Корнілов. Його книга носить трагічну назву «Донецько-Криворізька республіка. Розстріляна мрія» - але ж звичайно російською, бо українською мовою, товаришу Корнілову писати чи то складно, чи то не приємно…

Зустрічати Корнілова прийшла опозиційна партія «УДАР Віталія Кличка» і небайдужа інтелігенція, які ну дуже хотіли подивитись в його очі і висловити своє ставлення до нього і його «писульки». 

Трошки про книгу. Корнілов подає свою розповідь, як історичний нарис про сильних і сміливих комуністів, які створили робочу-селянську республіку, а злі «петлюрівці» у купі з німцями прийшли і їх постріляли. А що ж насправді? Насправді купка голодних, голих декласованих елементів захопила владу у Харкові, а потім у всій Східній Україні і почала там свій червоний терор, на допомогу простим і інтелігентним людям прийшла армія УНР на чолі з Отаманом Болбочаном, які хоч і на невеликий термін, але очистили цю територію від червоної «чуми».

Свою позицію озвучив голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко: «На нашу думку запрошувати таких одіозних і антиукраїнських товаришів, як Корнілов у наше місто, велика помилка. Адже він викликає негативні відчуття у всіх освічених і розумних людей. Його українофобські гасла лякають і викликають справедливе обурення у будь-якого українця. В його книзі мало правди, точніше там правда, яка вигідна нашим північним сусідам. Вивчати історію України потрібно з усіх сторін і робити висновки, а не вносити у суспільство протистоянь і непорозумінь неперевіреними фактами».

 

  9 Квітеня 2012 +Коментар | подобається