Останні події

«УДАР» стає частиною родини Європейської Народної Партії

 

 

Партія «УДАР» розпочала інтеграцію в Європейську народну партію. Віталій Кличко представив свою партію та її програму у Брюсселі на з’їзді ЄНП. На цьому заході «УДАР» було репрезентовано, як партію європейського зразка. Лідер партії УДАР Віталій Кличко звернувся до керівництва Європейської народної партії з проханням щодо надання партії УДАР статусу спостерігача в цій організації.

«Європейська Народна Партія є об\\\'єднанням європейських правоцентристських партій, які перебувають нині при владі в більшості провідних країн ЄС. ЄНП має найбільше місць у Європейському парламенті і є однією з найбільш авторитетних політичних сил на континенті. Ідеологічно ця партія є найбільш близькою до «УДАРу»: вона виступає за соціальну ринкову економіку,вільне об\\\'єднання громадян для захисту своїх інтересів і традиційні цінності, які близькі й українському суспільству (цінність свободи, непорушності прав громадянина, захисту прав власності, сприяння зміцненню кожної сім\\\'ї і подібне).» - прокоментував дане питання голова Кіровоградської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко.

Єврокомісар Штефан Фюле вітає зусилля Віталія Кличка, спрямовані на об\\\'єднання громадян України навколо європейських цінностей. Крім того, комісар підкреслив, що громадянське суспільство і опозиція повинні грати важливу роль в Україні для успішного проходження європейського курсу.

«Приєднання нашої партії до сім\\\'ї ЄНП посилить її позиції,стане реальним кроком до європейської інтеграції України, дозволить доносити позицію «УДАРу» до європейської спільноти і сподіватися на підтримку в критично важливих питаннях: контролі за чесністю виборів, діалозі з іншими демократичними силами» - наголосив Анатолій Ревенко.

 

  6 Квітеня 2012 +Коментар | подобається