Останні події

Анатолій Ревенко: ««УДАР» йде на вибори окремо».

 

Партія «УДАР Віталія Кличка» піде на вибори до Верховної Ради окремо від інших опозиційних сил. Таке рішення є результатом довгих дискусій, обговорень та вивчення результатів соціологічних опитувань.

«Дослідження показують, що партії, об’єднані в спільний список, навряд наберуть набагато більше голосів. Адже політика це далеко не математика, і два плюс два тут дорівнює зовсім не чотири. Треба розуміти, що в різних регіонах, у різних сил не однакова підтримка. І той хто підтримує «Свободу» не проголосує за «УДАР» і «Фронт Змін», а той кому подобається «УДАР» не буде в захваті від об’єднання, з тою ж таки «Свободою» і навряд проголосує за такий об’єднаний список» - прокоментував ситуацію голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко.

За соціологічними дослідженнями партія «УДАР» продовжує демонструвати зростання рейтингу з 5% - у грудні 2011 до 7% - у березні 2012. «Це прекрасний показник. Адже жодна сила, ані провладна, ані опозиційна не може похвалитись такою динамікою. Нашим людям набридли одні й ті самі обличчя у владних кабінетах, їхніми невиконаними обіцянками ми ситі по горло. Саме тому, «УДАР», як молода, нова, європейська політична сила має підтримку і симпатію виборців у всіх регіонах і різних соціальних групах» - заявив Анатолій Ревенко.

Партія «УДАР Віталія Кличка» визначила для себе пріоритети на майбутні вибори до Верховної Ради і вважає, що найголовнішим для опозиції є об’єднання вже у парламенті з метою отримати 51% місць у головному законодавчому органі України.

«Наша мета це формування демократичної більшості у новому скликані Верховної Ради. Для цього нам потрібно прикласти всі можливі і неможливі зусилля. Тому на нашу думку, об’єднуватись в один список не доцільно, ми можемо втратити такі важливі відсотки. І ще одне, що дуже турбує партію «УДАР Віталія Кличка», це постійна критика одне-одного в таборі опозиційних сил. На нашу думку нам потрібно піти від взаємопоборення, а якщо виникають непорозуміння, вирішувати їх за круглим столом, а не на політичних ток-шоу, тим самим демонструючи роз’єднаність демократичного табору. Всім нам потрібно зрозуміти, що в нас один спільний опонент – партія влади і боротись ми маємо з ними, а не між собою» - наголосив пан Ревенко.

Разом з тим, «УДАР» продовжує виступати за висунення єдиних кандидатів від опозиції в мажоритарних округах за умови проведення публічних обговорень кандидатів та праймеріз.

 

  5 Квітеня 2012 +Коментар | подобається