Останні події

9-ті Збори еліти Кіровоградщини

 

20 березня 2012 року, у Кіровограді відбулись 9-ті збори еліти Кіровоградської області. У заході брали участь представники інтелігенції, влади, духовенства, бізнесмени, меценати і політики. В ході обговорення учасники зборів висловлювали свої думки та пропозиції, щодо вирішення нагальних проблем міста та області.

Серед учасників Зборів був і голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко. У своєму виступі пан Анатолій зауважив: «Радує, що тут присутні, як досвідчені люди, так і молодь, яка виявляє свою зацікавленість життям рідного краю і вже має свої пропозиції з приводу поліпшення ситуації. Також, важливо, що нас підтримує церква, адже в цей важкий час кризи, без підтримки Господа нам не мати успіху. Тому ми дуже вдячні Святим Отцям за привітальне слово і молитву.

Я думаю, що проводити подібні заходи життєво необхідно, адже саме тут можна обмінятися думками і знайти єдино правильне рішення для вирішення тієї чи іншої проблеми. І важливо те, що думок у нас багато і різних. Вибирати є з чого. Багато ідей і пропозицій є від влади. Багато з них є цікавими і достойними, аби ж їх хтось виконував. І якщо у влади вийде виконати те, що вона задекларувала – в них є всі шанси триматися й далі.»

 

  20 Березеня 2012 +Коментар | подобається