Останні події

Обрано нового голову Кіровоградської міської організації «УДАРу Віталія Кличка»

 

«Таке рішення обумовлено тим, що останнім часом ми майже не бачили роботи нашої міської організації. Її голова взагалі не виходив з нами на зв\\\'язок і не брав участі у засіданнях Ради, не долучався до проведення акцій і вирішення нагальних питань, які виникали в організації. Як з’ясувалось, причиною цього стала робота і постійна зайнятість керівника організації. Але ж нам потрібно розвивати організацію, нам потрібні люди, які будуть весь свій час приділяти міській організації, які будуть працювати і давати результати. Тому на Раді Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» було прийнято рішення про скликання конференції і обрання нового голови» - заявив голова КОО «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко. Він запропонував однопартійцям розглянути кандидатуру Олександра Макієнка на посаду керівника кіровоградського міського осередку.

«Я маю величезний досвід політичної діяльності, але не хотів би хвалитися своїми колишніми заслугами. На сьогодні партія «УДАР Віталія Кличка» - це єдина сила в якій я бачу себе. Ця партія не заплямувала себе корупцією, скандалами, це єдина проєвропейська, поміркована і виважена політична сила, яка знає чого хоче і як цього досягнути. Я маю план розвитку міської організації і вже подав його на вивчення і схвалення Раді обласної організації. Думаю, що мій досвід і команда допоможуть підняти міську організацію і вивести її в лідери за прихильністю громади міста», - наголосив Олександр Макієнко.

Оскільки інших кандидатур подано не було, а колишній голова сам відмовився від посади, учасники одностайно проголосували за обрання Олександра Івановича головою Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Також були обрані керівні органи – заступник голови, Рада міської організації, Контрольно-ревізійна комісія.

 

  18 Березеня 2012 +Коментар | подобається