Останні події

Весняна УДАРна праця

 

Весна тільки вступає в свої права, неквапливо відбираючи у зими кожен день. А у Кіровоградської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» кипить справжня весняна робота. Вона продовжує створювати осередки у районах області.

За останні два місяці нові осередки нашої партії були створені у Голованівському , Устинівському, Олександрівському, Долинському, Онуфрієвському та Петрівському районах. Кожна з районних організацій отримала достойного голову, який працюватиме для людей і розвиватиме нашу партію, як політичну силу європейського зразка.

 Голованівську районну організацію очолив Солончук Олег Васильович, Устинівську - Яворський Михайло Анатолійович, Олександрівську - Поповіцький Валерій Леонідович. Не менш достойними є і очільники інших районних осередків. Так, головою Долинської організації було обрано Лісового Володимира Демяновича, Онуфрієвської - Малолітка Павла Івановича, а Петрівської - Одкидача Олега Вікторовича.

Але наша партія не обмежується лише районами. Нещодавно партійну організацію було створено в селі Веселівка Кіровоградського району, її очолив Кучеренко Петро Іванович.

Робота в партії «УДАР Віталія Кличка» не завершується ніколи. Ви завжди можете звертатись до наших приймалень, які є в кожному районі. Ми працюємо з 9.00 до 18.00 і завжди раді бачити гостей.

 «УДАР Віталія Кличка» - партія сильних, відповідальних політиків.

 

  14 Березеня 2012 +Коментар | подобається