Останні події

День народження Кобзаря

 

9 березня 2012 року, о 12 годині у Кіровограді відбувся мітинг опозиційних сил, присвячений 198-річниці від Дня Народження великого українця Тараса Шевченка.

На заході були присутні представники політичної партії «УДАР Віталія Кличка», «Фронту Змін» та ВО «Свобода». Лідери патріотичних сил у своїх промовах наголошували на тому, що поезії Шевченка і зараз не втратили своєї актуальності. Адже, як і в часи Кобзаря, так і тепер Україна знаходиться в міцних обіймах зайд та чужинців, яким байдуже до її майбутнього та до українців.

Також учасники мітингу зачитували найкращі і найвідоміші поезії Тараса Григоровича – «Заповіт», «Іван Підкова» та «Церква в Суботові». Монумент Кобзарю був застелений величезною кількістю квітів, принесених до нього вдячними нащадками.

За дві години до мітингу опозиції на тому самому місці відбулися офіційні заходи, заплановані владою. Як і кожного року, представники міської і обласної влади прийшли покласти вінки до пам’ятника, але цього разу їх чекав малоприємний сюрприз. Молоді активісти розгорнули плакат з написом: «Мені не потрібні ваші квіти, поки Табачник – міністр освіти!». Після заходу молодь мала неприємну розмову з правоохоронцями. (детальніше про подію http://h.ua/story/352134/)

 

  9 Березеня 2012 +Коментар | подобається