Останні події

Два роки Януковича – Азарова: в кого покращилось життя?

 

5 березня 2012 року о 12 годині відбулась прес-конференція голови Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Дмитровича Ревенка.

Прес-конференція була присвячена другим роковинам перебування при владі президента Януковича і прем’єр-міністра Азарова. Анатолій Дмитрович розпочав свою промову з того, що влада – це не лише посади і привілеї, а у першу чергу – це колосальна відповідальність. І кожен політик, що перебуває при владі, повинен відповідати за свої обіцянки і дії перед виборцями.

Увагу журналістів було привернуто до того, що виборці, загалом, голосують за обіцянки, які дають політики. І теперішній президент перед виборами обіцяв всім і багато, обіцяв, що готовий почути кожного, і вигадав програму «Україна для людей». Тому, всі громадяни країни вправі спитати з нього за його дії при владі.

«Віктор Янукович говорив, що Україна для людей, та от тільки забув уточнити імена і прізвища тих самих людей. Бо ми можемо спостерігати, що таких людей дуже мало і всі вони з родини або близького оточення президента. В руках Януковича і партії «Регіонів» зосереджена вся влада, всі державні органи перетворено в єдину жорстку «вертикаль». Вони мають колосальний грошовий і владний ресурс, але людям з того жодної користі» - заявив Анатолій Ревенко.

У своєму виступі голова Кіровоградського «УДАРу» зосередив увагу журналістів на основних негативних моментах діяльності президента і його підлеглих. «В нашій країні маса людей, які відчули на собі «покращення життя». Особливо гостро це відчули пенсіонери і ті хто лише наближається до пенсійного віку. Підвищення пенсійного віку та страхового стажу, боляче вдарить по гаманцям та здоров’ю наших громадян. В той же час елітні пенсії ніхто не збирається знижувати, тим самим ще більше поглиблюючи кризу в суспільстві і створюючи прірву між «своїми» і просто громадянами. Не дочекались добра від президента і матері-одиначки, і чорнобильці, і афганці. Влада постійно маніпулює цифрами, штучно занижує прожитковий мінімум, в бюджет на потреби освіти, охорони здоров’я і всього, що торкається звичайного українця, закладені крихти» - наголосив Анатолій Ревенко.

«Від влади Януковича всі чекали поліпшення наших відносин з Росією, але вийшло все навпаки. Янукович зумів не лише розсварити Україну з Європою, але і загострити всі конфлікти з Кремлем. Політичні репресії, що наразі відбуваються у нашій країні, можуть призвести до того, що Україна перетвориться на «другу» Білорусь.» - заявив пан Анатолій.

Значну увагу було приділено діяльності влади на Кіровоградщині. «Наша область це віддзеркалення усіх процесів, що відбуваються в державі. Партія Регіонів не має достатньо ідей і сили, щоб виправити катастрофічну ситуацію в регіоні, а своєю бездарною популістською політикою і невдалими кадровими рішеннями, вони заганяють нас в ще більшу кризу» - наголосив Анатолій Ревенко.

Основним меседжем виступу голови Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Ревенка було те, що опозиція має об’єднатись і не дати Партії Регіонів знову захопити владу за допомогою брехливих обіцянок та нечесної гри.

 

  5 Березеня 2012 +Коментар | подобається