Останні події

УДАРна пробіжка Олександрійців

 

Минулими вихідними Олександрія перетворилась на Венецію, адже прийшла весна і почав танути сніг. І саме на такий вологий день у місті була запланована пробіжка «За здоровий спосіб життя», організатором якої виступила Олександрійська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Організатори вже подумки змирились з тим, що людей буде дуже мало і можливо доведеться відмінити захід. Але, яким було їх здивування, коли на площі Кірова зібралось море людей, яких не злякала погода.

Все дійство розпочалось з самого пробігу, в якому взяли участь 200 чоловік. Стартом пробіжки було обрано площу Кірова, а фінішем – площу Леніна, відстань між ними не перевищує 2 кілометрів. У пробіжці взяли участь Олександрійська школа-інтернат, Олександрійський педагогічний коледж, військово-патріотичний клуб «Захист», спортивний клуб «Спарта – 17», ГО «Нова Хвиля», а також пересічні громадяни.

Після фінішу учасників пробіжки чекала маса конкурсів, чаювання, а також музичний супровід від ді-джея. Особливо веселими були спортивні конкурси – присідання, відтискання і перетягування канату. В одному з етапів перетягування змагались команди депутатів і вчителів, перемогу отримали депутати! Також організатори влаштували обмін цигарок на цукерки, і що дивно, знайшлось багато бажаючих!

По завершенню конкурсів, усі учасники і пробіжки, і інших веселощів отримали грамоти учасників, жодна людина не залишилась поза увагою організаторів. Були відміченні також найстарший і наймолодший учасники змагань.

Як зазначив голова Олександрійської міської організації політичної партії «УДАР» Костянтин Ліщенко: «Захід вдався. Ми, навіть не чекали такої кількості людей, зважаючи на погодні умови. Але люди прийшли і всі були веселі і легкі на підйом. Для всіх було великим задоволенням приймати участь у конкурсах і не заради призів, а саме заради спільної мети, духу свята. Ми дуже сподіваємось, що такі заходи в нашому місті стануть традицією і ми зуміємо об’єднати городян, перетворити місто на одну велику і дружню родину».

 

  29 Лютого 2012 +Коментар | подобається