Останні події

У Кіровограді з’явились «підпільники»

 

 

15 лютого 2012 року у Кіровограді розпочав свою діяльність клуб інтелектуально-психологічних ігор «Підпілля». Правила гри розроблені на основі відомої та популярної гри «Мафія», але більше адаптовані до реалій української політики та останніх подій у державі.

 

 Передісторія: «На конспіративній квартирі збираються активісти підпільної організації які мають намір протидіяти владі і змінити стан речей в державі на краще. Однак, режим відчуваючи загрозу своєму існуванню, засилає до підпільників агентів спецслужб».

 

 У грі беруть участь 10 гравців: 7 «підпільників» і 3 «агенти спецпідрозділу». Гра поділяється на дві фази – «день» та «ніч». Вдень відбувається «обговорення планів і вироблення стратегії повалення режиму». В той же час гравці намагаються виявити серед себе «зрадників» і «ліквідувати» їх. А вночі «агенти спецпідрозділу винищують підпільників» і відбувається робота капітана спецпідрозділу і вартового.

 

Ігри відбуваються щоп’ятниці, о 18 годині за адресою м.Кіровоград, вул.Чорновола 2В. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у грі.

 

Контакти: 0994417495 – Олена, 0994797324 – Роман.

 

 

Прес-служба Кіровоградської обласної організації

                                                        Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  16 Лютого 2012 +Коментар | подобається