Останні події

Народний депутат Сергій Алєксєєв привітав початок першого в Україні публічного моніторингу діяльності судів «Відкритий Суд»

12 жовтня в Україні у рамках проекту «Відкритий Суд» стартує всеукраїнський моніторинг судових процесів.

Як зазначив заступник Голови Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя С. Алєксєєв, ця ініціатива стала можливою після прийняття Закону «Про забезпечення права на справедливий суд», що дозволив проводити відео фіксацію судових засідань без будь-яких спеціальних дозволів.

«Я вважаю ідею проведення відео-моніторингу дуже своєчасною та корисною для успішної реалізації судової реформи. Створення «живої» бази судових процесів з відкритим доступом  у Інтернеті для кожного громадянина дозволить побачити реальний рівень компетентності суддів, а також усі існуючі недоліки роботи судової гілки влади», – повідомив народний депутат.

«Певен, що проект «Відкритий Суд» і надалі активно сприятиме підвищенню національних стандартів судоустрою та формуванню довіри громадян до вітчизняних судів», – заявив нардеп Алєксєєв.

Як повідомлялося раніше, з 12 жовтня до 30 листопада в Україні пройде відкритий моніторинг судів усіх інстанцій. Долучитися до акції може кожен громадянин країни, просто зареєструвавшись на сайті «Репортер Відкритого Суду».

  12 Жовтня 2015 +Коментар | подобається