Останні події

Сергій Алєксєєв: «Вперше за 25 років застосувавши процедуру Ad hoc український парламент показав, що народний депутат може постати перед судом, як зви

Рішення Верховної Ради про зняття недоторканності з народного депутата «Радикальної партії» І. Мосійчука по суті є вірним, адже передбачає, що нардепи повинні нести відповідальність за свої дії. Про це повідомив заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі програми «Чорне Дзеркало» на телеканалі «Інтер».

             Коментуючи ситуацію навколо арешту І. Мосійчука, Сергій Алєксєєв зазначив: «Коли парламент знімає так звану недоторканність народних депутатів, він не дає оцінок, він надає право правоохоронним органам та суду розібратися. Вперше за 25 років застосувавши процедуру Ad hoc український парламент показав, що народний депутат може постати перед судом, як звичайний громадянин. Як звичайна людина».

            На думку Сергія Алєксєєва більшість суспільства підтримує позицію верховенства права, згідно з якою недоторканість не повинна служити захистом для депутатів, які скоїли, або підозрюються у скоєнні злочину.

            «Стосовно того, що Мосійчука позбавили права на захист /у Верховній Раді/. Це право повинно бути реалізовано в суді», – додав народний депутат С. Алєксєєв.

 

  20 Вересня 2015 +Коментар | подобається