Останні події

Сергій Алєксєєв: «Ми йдемо на вибори, щоб забезпечити якісні зміни у країні та надати простим людям можливість взяти владу в свої руки»

16 вересня Народний депутат Сергій Алєксєєв прийняв участь у ХІІ позачерговому з’їзді Блоку Петра Порошенко «Солідарність», на якому було затверджено рішення про участь політичної сили у місцевих виборах.

«У цей найскладніший за усю історію час головна наша задача – зберегти країну, – наголосив Голова партії Віталій Кличко. – Ми повинні сформувати відповідальні команди на місцях, які мають чітку стратегію та план дій. Привести до влади людей, яким довіряє суспільство, не дивлячись на те, чи є вони членами партії, та забезпечити розвиток регіонів».

«Ми маємо зробити національну ідею України: не грабувати, не брехати, робити те, що обіцяли народу!» – підкреслив голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі

Серед делегатів, які брали участь у виступах лунала занепокоєність з приводу російської військової агресії на сході, корупції, та низки інших загроз, здатних зруйнувати українську державу зсередини.

«Покидаючи добровільно парламент і працюючи на сході я  вважав, що загроза для України це ДНР, ЛНР та Російська Федерація. Але 11 липня 2015 р. ми отримали ніж в спину не на сході, а в Закарпатті. Людей, які заради капіталу лізуть в місцеве самоврядування, розвалюють Україну, – заявив керівник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. – Вони використовують свій капітал для підкупу виборців, але повинні піти на смітник історії на цих виборах».

Член Центральної Ради та Президії партії «Удар-Солідарність» Сергій Алєксєєв, коментуючи рішення про участь у місцевих виборах, зазначив:

«Це перші у нашій історії місцеві вибори за відкритими списками. Ми активно працювали над написанням нового закону, який забезпечив би рівні можливості для усіх учасників виборчого процесу. Зараз світ чекає від України прозорої та чесної передвиборчої кампанії. І завдання нашої політичної сили зробити все, щоб місцеві вибори відповідали якості прийнятого нами закону. Крім того, результати місцевих виборів прямо пов’язані із питанням децентралізації влади, та розвитком територіальних громад. Ми йдемо на вибори, щоб забезпечити якісні зміни у країні та надати простим людям можливість взяти владу в свої руки»

Нагадаємо місцеві вибори в Україні відбудуться 26 жовтня 2015 року.

 

 

  17 Вересня 2015 +Коментар | подобається