Останні події

Сергій Алєксєєв: Закон про проведення перших місцевих виборів в територіальних громадах, сприятиме розвитку місцевого самоврядування

Таку думку висловив  заступник голови Комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв, коментуючи прийняття депутатами законопроекту №3008.

​За словами нардепа раніше призначення місцевих виборів відносилося  до повноважень органів місцевого самоврядування обласного рівня, що автоматично створювало певну залежність місцевих органів самоврядування  від обласних. Тепер питанням місцевих виборів буде займатися Центральна Виборча Комісія.

Закладена у законі логіка дозволить не лише певним чином синхронізувати у часі проведення перших місцевих виборів і процедуру об’єднання територіальних громад, але й зекономить значні кошти для державного бюджету.

«Новий закон дозволить узгодити процедуру об’єднання громад з урахуванням тих реформ, що стосуються місцевих виборів», –  зазначив С. Алєксєєв.

​Нагадаємо, згідно прийнятого закону – перші місцеві вибори сільських, селищних та міських рад та їх голів відбудуться 25 жовтня.

  4 Вересня 2015 +Коментар | подобається