Останні події

Ларін вказав на двері головному лікарю обласної лікарні

На апаратній нараді в Обласній державній адміністрації, що відбулась 7-го лютого, Сергій Ларін знову здивував усіх присутніх своїм рішенням. У вступній промові він розповів присутнім, що мав розмову з головним лікарем Обласної лікарні Миколою Шевчуком і запропонував йому написати заяву «за власним бажанням». Пояснив своє рішення «губернатор всея…» тим, що в лікарні вимагають благодійні внески, що там недостатня база і, що найголовніше, президента зустріли не так, як годиться.

 

Дивним видається те, що такі проблеми, як благодійні внески та погана матеріальна база лише зараз кинулись в очі губернатору, і лише в цій, окремо взятій лікарні. Чи пан Ларін ніколи не відвідував інших лікарень, чи не чув від громадян про те, що благодійний внесок – це норма нашого сьогодення і не лише в лікарні, а й у школі, в будь-якій конторі, яка видає дозволи, в паспортних столах, і цей список можна продовжувати безкінечно. А щодо матеріальної бази, то взагалі видається дивним, що у цьому звинуватили головного лікаря, а не наш супер професійний уряд. Адже де може взяти кошти на закупівлю нових інструментів та сучасних медичних приладів головний лікар, якщо коштів на це в бюджеті не закладено!

 

От пояснення, щодо зустрічі президента, вже схоже на правду. Адже, пан Ларін так побивався, що лікарі підмалювали лише губи, а не набудували «потьомкінських сіл» на шляху слідування Януковича. Але лікарі і не мали цього робити, це прерогатива губернатора та міської влади, замилювати очі гостям.

 

Ситуацію зі звільненням Миколи Шевчука прокоментував голова Кіровоградської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко. На його думку це рішення суто політичне, влада таким чином намагається звільнити місце для когось з молодих «регіональних» обдарувань від медицини. І це не зважаючи на те, що Микола Тодорович, рятуючись від репресій, вийшов із фракції БЮТ у обласній раді і навіть припинив членство у партії “Батьківщина”.«Погляньте до чого дійшла команда Ларіна, вони вже силою змушують людей писати заяви і зрікатися своїх посад. Звичайно ж, з театром в них вийшло не дуже добре, адже таке не правомірне рішення викликало масу народного гніву, от вони і вирішили, що головний лікар сам напише заяву, а вони ніби і ні до чого. Всі аргументи, які Ларін навів у підтвердження такого рішення шиті білою ниткою. Адже, якщо поглянути на матеріальну базу інших лікарень – розганяти треба буде всіх! Я більше ніж впевнений, що зараз просто намагаються звільнити тепленьке місце для когось зі «своїх», тому і виникла така ідея. Ми попереджаємо городян і персонал клініки про ескалацію зачисток у бюджетних установах напередодні виборів до Верховної Ради. Завтра вони прийдуть до вас» - висловив сумне припущення Анатолій Ревенко.

  8 Лютого 2012 +Коментар | подобається