Останні події

Нова опозиційна сила на Кіровоградщині

 

На початку грудня відбулась перша прес-конференція Анатолія Ревенка, як голови обласного осередку партії Віталія Кличка«Удар».Він розповів журналістам про те, що на Кіровоградщині будуватиметься така партійна організація, яка буде конкурентною на майбутніх парламентських виборах. І  піддав критиці започатковану губернатором акцію «Купуй Кіровоградське». Назвавши її порушенням антимонопольного законодавства.  

   «Останні два роки ви нічого не чули про Ревенка, я припинив свою політичну діяльність. Чому я пішов із політики? Через глибоке розчарування. І взагалі політика -  брудна справа. – розповів Анатолій Дмитрович. – Тож, два роки я нічим не займався, пасивно стежив за політикою. А місяць тому мене запросили до офісу Кличка  і запропонували взяти участь розбудові партій на території області. Спочатку я відмовився, але потім, все обдумавши, погодився.»

   Не зважаючи на те, що на сьогодні в області  УДАР  знаходиться у «напівлежачому стані» її лідер переконаний – партія має великі перспективи. Чим завдячує високим рівнем довіри до її лідера, Віталія Кличка. Також, голова УДАРу назвав прізвища тих, хто розбудовуватиме нову силу разом із ним в одній команді. Зокрема: Козуб, Сосновський, Дайдакулов, Сінченко та Середа.

   «Я проводжу повну ревізію в районах – в області партія фактично відсутня. Тож треба все створювати. В кожному районі повинна бути партійна організація, щоб забезпечити контроль на виборах.  Досвід по створенню політичної організації у мене є, я його використаю. У нас плани досить амбітні. Ми хочемо зайняти достойне місце.»

    Критикуючи владні структури  А.Ревенко зазначив: «Коли я почав говорити з людьми, то був глибоко вражений. Такого переляку, я давно не зустрічав. Люди бізнесу перелякані. Сьогодні в ментальному, в політичному плані, фактично, є повернення до 2004 року. Мене просили не говорити про ці зустрічі, бо через це у людей, з якими я спілкувався виникатимуть проблеми. Фактично всі бізнесові структури обкладені політичною силою, яка нині при владі.»

    Окремою темою стала започаткована губернатором акція «Купуй кіровоградське». Апелюючи до статті 15 Закону України «Про захист економічної конкуренції»,  лідер кіровоградського УДАРу  заявив, що «Купуй кіровоградське» - порушення антимонопольного законодавства.

   «От купуй українське – це патріотично і правильно. А так можна започаткувати і інші акції – «купуй львівське», купуй донецьке». Так можна розтягти Україну по кусках і це дуже небезпечно».

 

  5 Грудня 2011 +Коментар | подобається