Останні події

Член кіровоградського УДАРу став лауреатом Міжнародного конкурсу «Україна моєї мрії»

Нагородженням переможців завершився Міжнародний конкурс письмових творчих робіт «Україна моєї мрії», який тривав з 16 липня по 1 листопада і зібрав 581 роботу з усіх куточків України, а також з Італії та Естонії.

 

3 грудня в Конгрегаційній залі Києво-Могилянської Академії відбулося урочисте нагородження переможців Конкурсу в чотирьох вікових категоріях. Загалом, різними призами й подарунками було відзначено 68 учасників конкурсу.

 

Лауреатом у категорії « 21 – 26 років» став голова виконкому Кіровоградської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Сінченко. Кіровоградців було відзначено цінними призами від Благодійного фонду Богдана Гаврилишина та спеціальними подарунками від Всеукраїнської газети «День» та «Країни Мрій» Олега Скрипки.

 

Сам урочистий захід розпочався з приємного збігу обставин. Організатори відзначили той факт, що мрійники зібралися в символічний день у символічному місці: за адресою вул. Сковороди 2, під великим портретом Сковороди точно в день 289-ї річниці від народження українського генія – Григорія Савича Сковороди.

 

Богдан Гаврилишин адресував вітальну промову всім мрійникам, наголосивши на тому, що мрія – це основа майбутнього, з якої починається планування, стратегування і дія. Відтак, мріяти відважно і діяти – це ключ до становлення України.

 

Як розповів Дмитро Сінченко: «Моя робота була не загальною, а надзвичайно конкретною. Вважаю, що Україні дуже бракує конкретного бачення свого розвитку. Без нього ми не рухаємось, а тупцюємось на місці, не знаючи куди себе подіти. Кожен народний обранець або державний службовець просто не вмотивований працювати на користь своєї країни, тому боротьба нашої влади, скажімо, з корупцією, це все одно, що боротьба бджоли з медом. Для здійснення наших мрій нам необхідно докорінно змінити всю систему влади, побудувавши державу на засадах відкритості та відповідальності!»

 

Членами почесного журі Конкурсу були: член Римського клубу, видатний економіст Богдан Гаврилишин, музикант, співак, фронтмен гурту «Воплі Відоплясова Олег Скрипка, академік, філософ Мирослав Попович, відомий публіцист, журналіст Сергій Рахманін, бізнесмен, громадський діяч Володимир Чеповий, засновник проекту “Парк Київська Русь” Володимир Янченко, президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко.

  3 Грудня 2011 +Коментар | подобається