Останні події

Кому криза, а кому добрий заробіток!

В районних газетах писали, що депутати районної ради втретє знімають з посади голову ради. Уточнюю, що вдруге, тільки ставлення в депутатів до цієї проблеми різне. Одним – чим гірше, тим краще, а друга частина, яка вболіває за район та людей, висловила свою думку щодо недовіри голові. Новомиргородці, які зустрічають мене щодня, дивуються : «Чому так сталося?». Одні хочуть жити по-новому, а інші носталбгують за владою Януковича, тому і результат такий. Ми з Вами добре пам’ятаємо скільки загинуло та пропало безвісти Українських Патріотів, які захищали і захищають України, яку Янукович давно розграбував та продав за російський п’ятак, і втік як злодій. По телебаченню розповідають, що колишні представники влади утворили «опозиційний уряд». Але якщо за приклад взяти наш район, то тут і утворювати нічого, майже всі регіонали по своїх місцях, вільно висловлюють своє «правдиве» бачення.

Сьогодні наша держава і український народ переживають тяжкі часи, йде війна, гинуть люди, економіка ледве дихає, тяжко кожному та тільки не керівництву районної ради. У декларації про доходи за 2014 рік зарплати аж надто шикарні : 194997 грн. – голова райради, 85829 грн. – заступник. В цивілізованому світі – це добре, та не в нас. Простий пенсіонер отримує пенсії за 30 років стажу роботи – одну тисячу гривень. Скільки ж потрібно років щоб «догнати» зарплату наших керівників районної ради? А в чому ж полягає їх робота? Щоб чотири рази на рік, один раз на квартал зібрати та провести сесію? То таким чином одне засідання обходиться для платників податків у 47706 грн. (26249 грн. – за «роботу» голови, та 21457 грн. – заступника).

Та й 2015 рік для керівництва райради не став виключенням. Зарплату вони будуть отримувати на рівні минулого року, а це знову ті самі гроші. В бюджетних організаціях проходять скорочення, зменшується заробітна плата, в державі коштів не вистачає, та не для всіх. За тепле містечко потрібно триматись «зубами», бо де ж таке є? Мета у депутатів була не тільки знати голову ради, а й залишити місце до проведення нових виборів вільними, щоб зекономити кошти в районному бюджеті.

Результати діяльності в райраді задоволене тільки керівництво та їхні прибічники. Згадую, як «нагинати через коліно» депутатів, щоб розірвати медицину на два рівні. Багато прикладів бездарного керівництва колишньої влади можна наводити, але декого це влаштовувало і влаштовує, зрозуміло що нині медицина районі, ні інші загальні питання їх мало хвилюють, от так і живемо!

Слава Україні! Слава Героїчному Українському Народу, який виборює свої права та захищає свою землю від агресора!

 

Депутат Новомиргородської районної ради           О.Барвінок

  26 Квітеня 2015 +Коментар | подобається