Останні події

Відбувся турнір зі змішаних єдиноборств у Світловодську

25 квітня 2015 року, в місті Світловодськ у спортивному комплексі ім. Анатолія Тузовського, відбувся турнір зі змішаних єдиноборств. По правилам змагань бої проходили у повний контакт в клітці.

В цьому турнірі прийняли участь спортсмени з молодіжного крила Світловодської міської та районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», під керівництвом Голови Світловодської районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», президента Світловодської федерації Хортингу, майстра спорту України Похілова Володимира та голови Світловодської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», віце-президента Світловодської федерації Хортингу, майстра спорту України Шумейка Романа.

 

Враховуючи що наші спортсмени вперше приймали участь у таких змаганнях, вони показали досить не поганий результат. Цей турнір для наших бійців був в рамках підготовки до Відкритого Всеукраїнського змагання з Хортингу, який відбудеться 17 травня 2015 року  в місті Світловодськ у спортивному комплексі ім. Анатолія Тузовського. Початок о 10 00 год. запрошуємо всіх бажаючих підтримати наших спортсменів.           

  25 Квітеня 2015 +Коментар | подобається