Останні події

Ревенко: «Бізнесмени перелякані і такого переляку я давно не зустрічав»

Розпочав прес-конференцію Анатолій Ревенко так: «Останні два роки ви нічого не чули про Ревенка, я припинив свою політичну діяльність. Чому я пішов із політики? Через глибоке розчарування. І взагалі політика – брудна справа. Тож, два роки я нічим не займався, пасивно стежив за політикою. А місяць тому мене запросили до офісу Кличка і запропонували взяти участь у розбудові партій на території області. Спочатку я відмовився, але потім, все обдумавши, погодився. Хочу одразу сказати, що ніякого централізованого фінансування партія не надає».

 

Анатолій Ревенко також розповів, що вже встиг поїздити районами. «Коли я почав говорити з людьми, то був глибоко вражений. Такого переляку, я давно не зустрічав», - розповів Анатолій Ревенко. – Люди бізнесу перелякані. Сьогодні в ментальному, в політичному плані, фактично, є повернення до 2004 року. Мене просили не говорити про ці зустрічі, бо через це у людей, з якими я спілкувався виникатимуть проблеми. Фактично всі бізнесові структури обкладені політичною силою, яка нині при владі. Тому, у цих умовах зробити політичні кроки просто неймовірно важко. Але ми зможемо, мені здається».

 

Анатолій Ревенко також заявив, що партія УДАР на Кіровоградщині існує в «напівлежачому стані»: «Я проводжу повну ревізію в районах – в області партія фактично відсутня. Тож треба все створювати. В кожному районі повинна бути партійна організація, щоб забезпечити контроль на виборах. І я зауважу, що, фактично, політичних кроків партія ще не зробила, але вже має позитивні речі. Можливо, це завдяки саме особистості Віталія Кличка. Він має хороший рейтинг. А оскільки досвід по створенню політичної організації у мене є, я його використаю. У нас плани досить амбітні. Ми хочемо зайняти достойне місце».

  6 Грудня 2011 +Коментар | подобається