Останні події

Перша он-лайн конференція на Кіровоградщині

25 січня 2012 року в Кіровограді відбулась перша в області он-лайн конференція. Голова Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР» Анатолій Ревенко зробив заяву, стосовно підписання лідером партії Віталієм Кличком в День Соборності України Угоди про співпрацю Об’єднаної Опозиції.

 

На конференції було чітко окреслено застереження, які висловив лідер партії, щодо підписання цього документу. Анатолій Дмитрович пояснив, що «УДАР» не вступає до КОДу для того, щоб його не плутали зі старими опозиційними силами, які вже отримали оцінку народу. Але також було наголошено на тому, що «УДАР» буде співпрацювати з опозицією під час передвиборчої кампанії.

Та найголовніше – це висунення одного кандидата від опозиції на кожному мажоритарному окрузі, але це має відбуватись не через поділ дільниць між опозицією, а шляхом проведення праймеріз і визначення найрейтинговішого опозиційного політика на тому чи іншому окрузі. Саме такий підхід є креативним і цікавим для людей, і саме таким чином можна гарантувати якість політиків, які прийдуть до влади. Це дасть змогу виборцям ближче познайомитись з опозиційним кандидатом і він апріорі матиме більше шансів, ніж закритий і невідомий нікому провладний кандидат.

Також було висвітлено позицію партійного керівництва, щодо ситуації з видаленням блогів партії «УДАР» на сторінці газети «Україна Центр» в Інтернеті. Голова Кіровоградської організації партії «УДАР» висловив своє здивування, з приводу того, що відтепер проти партії «УДАР» застосовується цензура в ЗМІ, які належать владі. Анатолій Дмитрович наголосив на тому, що влада просто боїться нову, яскраву політичну силу, якою є «УДАР».

  25 Січня 2012 +Коментар | подобається