Останні події

Сергій Алєксєєв: Крапку в антикорупційних справах ставить суд, тому ми маємо забезпечити політичну та матеріальну незалежність суддів

 

Остаточне рішення в антикорупційних справах ухвалює суд, тому необхідно забезпечити політичну та матеріальну незалежність суддів. Про це заявив народний депутат від групи «УДАР», заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі програми «Чорне дзеркало» на каналі «Інтер».

Відповідаючи на запитання щодо перспектив роботи Антикорупційного бюро, Сергій Алєксєєв зазначив, що завданням бюро, яке наділене слідчими та оперативно-розшуковими повноваженнями, є якісна підготовка матеріалів для передачі до суду. Але рішення щодо цих справ ухвалюватиме суд. «Крапку в антикорупційних справах ставить суд, тому ми маємо забезпечити політичну та матеріальну незалежність суддів», - наголосив депутат.

Сергій Алєксєєв заявив, що на часі внесення змін до Конституції, які дозволять позбавити суддів політичної залежності. Але також потрібно підвищувати зарплату суддям, оскільки зарплата в 6000 гривень для судді, що розглядає мільйонні справи, не є стимулом бути об’єктивним при винесенні рішення. «Ми платимо не суддям, ми платимо за те, щоб конституційне право громадян на справедливе правосуддя було реалізоване», - заявив Алєксєєв.

Депутат Сергій Алєксєєв є членом Конституційної комісії, входить до складу групи, що займається підготовкою змін до Конституції з питань правосуддя.

  21 Квітеня 2015 +Коментар | подобається