Останні події

Сергій Алєксєєв: Підготовка змін до Конституції стартувала

Робота над підготовкою змін до Конституції стартувала. Про це повідомив народний депутат України – «ударівець», член Конституційної комісії Сергій Алєксєєв. До складу Конституційної Комісії від партії «УДАР» увійшла також Наталія Агафонова.

6 квітня відбулось перше засідання Конституційної комісії.
На засіданні члени комісії обговорили подальший порядок та принципи роботи Комісії. «Підготовка змін до Конституції стартувала. Процес їх внесення буде базуватися на принципах балансу та відповідальності гілок влади, незалежності судової системи та децентралізації влади. До напрацювання змін до Основного Закону буде залучена громадськість та експерти», - заявив Сергій Алєксєєв.

 На першому засіданні комісії було вирішено створити три робочі групи, які напрацьовуватимуть зміни до Конституції в наступних напрямках: 1) прав і свобод людини і громадянина; 2) правосуддя; 3) державної влади, децентралізації та виборів.  Депутат Алєксєєв повідомив, що має намір працювати у складі робочої групи з питань правосуддя.

Наступне засідання Конституційної комісії відбудеться 15 квітня. До того часу члени комісії мають надати свої пропозиції щодо роботи в групах. На наступному засіданні буде визначений персональний склад кожної із робочих груп та секретаріат Комісії. Також на ньому планується визначитися з графіком роботи Комісії.

  7 Квітеня 2015 +Коментар | подобається