Останні події

Депутати-«ударівці» пропонують встановити мораторій на підвищення комунальних тарифів за відсутності лічильників

Депутати-«ударівці» пропонують встановити мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги для населення за відсутності приладів обліку (лічильників). Відповідний законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо недопущення збільшення тарифів на комунальні послуги для населення за відсутності приладів обліку (лічильників)» зареєстрований у Верховній Раді депутатами Сергієм Алексєєвим та Єгором Фірсовим.

Законопроект передбачає, зокрема, що збільшення тарифів на природний газ для населення, що проживає у квартирах та приватних житлових будинках, в яких газ використовується тільки для приготування їжі, може здійснюватися виключно в разі наявності встановлених лічильників. При цьому, лічильники повинні бути встановлені за рахунок суб’єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території.

Так само лише за наявності лічильників можуть бути збільшені тарифи на централізоване опалення та централізоване постачання гарячої і холодної (питної) води, а у випадку їх відсутності застосовуватиметься понижуючий коефіцієнт.

На думку ініціаторів законопроекту, його ухвалення дозволить захистити громадян від необґрунтованого підвищення тарифів на окремі комунальні послуги, пришвидшить встановлення приладів обліку, а також дозволить суттєво скоротити видатки з Державного бюджету на субсидії та пільги на комунальні послуги для населення.

  3 Квітеня 2015 +Коментар | подобається