Останні події

Сергій Алєксєєв: Україні потрібно повертати довіру іноземних інвесторів

Україні потрібно повертати довіру іноземних інвесторів, тому є потреба в розробці нового законодавства щодо захисту прав іноземних інвесторів. Про це заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі ТРК «Соціальна країна».

 

«Закон «Про інвестиційну діяльність» був ухвалений ще у 1991 році. З тих пір пройшла вже ціла епоха, а законодавство не змінилось. На часі розробка та ухвалення Закону про повернення довіри іноземних інвесторів до України. Рівень довіри зараз на дуже низькому рівні. Я  ініціюватиму створення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань сприяння діяльності іноземних інвесторів в Україні, яка на підставі комплексного аналізу ситуації в сфері залучення іноземних інвестицій підготує новий закон. Наша мета – розробити такий закон, який забезпечить створення  максимально комфортного клімату для залучення інвестицій, надасть іноземному інвестору гарантії та пільги», - зазначив депутат.

 

За прогнозами Сергія Алєксєєва, закон про повернення довіри іноземних інвесторів до України буде ухвалений Верховною Радою восени. Найбільш привабливими для іноземних інвесторів депутат вважає банківську сферу, аграрний бізнес, будівництво, хімічну та металургійну промисловість, автопром.

  2 Квітеня 2015 +Коментар | подобається