Останні події

Сергій Алєксєєв: В Україні вдалося знищити системну корупцію

Головне, що вдалося на даний час новій владі, – знищити системну корупцію. Про це заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв в ефірі 112 каналу.

 

«Подолання корупції – це одна з ключових суспільних вимог, і Верховній Раді, яка працює всього лише чотири місяці, вдалося здійснити в цьому напрямку низку дієвих кроків. Найголовніше, що вдалося досягти на даний час новій владі, – знищити системну корупцію», – заявив Сергій Алєксєєв.

 

Коментуючи відкриття генпрокуратурою кількох гучних справ щодо зловживань з боку високопосадовців, депутат висловив думку, що таким чином суспільство отримує чіткий сигнал, що покарання за корупційні дії невідворотне. «Але при цьому не треба забувати про презумпцію невинуватості. Слідчі органи повинні працювати фахово, надавати суду таку доказову базу, яка буде підставою для винесення обґрунтованого вироку у кримінальній справі», – наголосив Алєксєєв.

 

Сергій Алєксєєв також висловив впевненість, що найближчим часом запрацює Антикорупційне бюро, до компетенції якого належить розслідування корупційних справ щодо високопосадовців, і за короткий час рівень корупції в країні значно знизиться.

  31 Березеня 2015 +Коментар | подобається