Останні події

УДАРний спорт на Кіровоградщині

28 січня 2012 року у місті Знам\'янка, що у Кіровоградській області, відбувся чемпіонат області з античного бойового мистецтва – панкратіону.

Панкратіон давнє бойове мистецтво, що є синтезом боротьби та кулачного бою. Це один з трьох видів єдиноборств на Давніх Олімпійських Іграх, його вважали найскладнішим і найоригінальнішим видом змагань. Але це єдиноборство, за часів Античної Греції, було дуже травматичним і нажаль до наших часів не збереглось у первозданному вигляді.

Нині панкратіон переживає другу молодість і є менш безпечним для спортсменів. Атлетам дозволяється використовувати весь арсенал прийомів з вільної боротьби, греко-римської боротьби, самбо, дзюдо, інших східних єдиноборств, а також з боксу та кікбоксингу. Для того, щоб відновити панкратіон, як олімпійський вид спорту, була створена Всесвітня Федерація Єдиноборства Панкратіон.

В Україні панкратіон почав свій розвиток з 1995 року, саме цього року було проведено перший Чемпіонат України. А вже наступного року Україна представила свою команду на Чемпіонаті Світу.

В цьогорічному чемпіонаті області взяли участь 87 спортсменів зі Знам\'янки, Кіровограда, Олександрії і Новгородки. Учасники змагань мали змогу виступати у різних версія, у відповідності з правилами панкратіону – граплінг-гі, граплінг-но-гі, агон, комбат-граплінг. Також, кожен спортсмен міг сам обирати одну чи кілька версій для участі в змаганнях.

Змагання тривали цілий день і були дуже напруженими, адже рівень команд значно виріс за останній рік. Це стало можливим завдяки важкій і невтомній праці тренерів, суддів і звичайно є самих спортсменів.

Дуже приємно, що Політична Партія \"УДАР Віталія Кличка\" не залишається осторонь таких цікавих і яскравих змагань і сприяє розвитку цього самобутнього і стародавнього бойового мистецтва, адже одразу дві команди, з Олександрії і Новгородки, змогли взяти участь у змаганнях завдяки підтримці нашої політичної сили.

  28 Січня 2012 +Коментар | подобається