Останні події

Сергій Алєксєєв та Посол Італії в Україні Фабріціо Романо обговорилися питання співпраці двох країн.

26 березня 2015 року відбулася робоча зустріч співголови депутатської групи з міжпарламентських зв’язків з Італійською Республікою, народного депутата фракції «Блок Петра Порошенка», депутатської групи «УДАР» Сергія Алєксєєва з Послом Італії в Україні Фабріціо Романо.

На зустрічі піднімалися питання налагодження співпраці між Україною та Італією, зокрема, було обговорено можливість проведення спільних зустрічей з Комітетом бізнесу при посольстві Італії в Україні. Також, Сергій Алєксєєв наголосив на потребі залучення італійського бізнесу до участі у Форумі щодо захисту іноземних інвесторів, який буде проходити за підтримки мера Києва Віталія Кличка та партії «УДАР». Форум проходитиме у форматі круглого столу, де в учасників буде можливість почути думки один одного. Рекомендації учасників будуть враховані у процесі розробки нового законопроекту, який має на меті запропонувати реальний механізм по захисту іноземного інвестора.

Сергій Алєксєєв та Фабріціо Романо обговорили перші успіхи, які досягла депутатська група з початку свого створення, а саме,  підписання Угоди про культурне співробітництво. У культурному напрямку також планується будівництво площі Данте Аліг’єрі в Києві, якому всіляко буде сприяти створена депутатська група.

Фабріціо Романо висловив свою підтримку щодо роботи депутатської групи і запевнив у подальшій плідній співпраці.

  26 Березеня 2015 +Коментар | подобається