Останні події

Сергій Алєксєєв: Гласність та відкритість судового процесу є гарантією справедливості

 

Відкритість судового процесу є гарантією справедливості. Про це в ефірі «Радио Вести» заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя  Сергій Алєксєєв.

Коментуючи рішення Верховної Ради щодо зняття недоторканності з трьох суддів Печерського суду, Сергій Алєксєєв спрогнозував, що найближчим часом судді будуть арештовані, але їх звільнять під заставу. «Думаю, що прокуратура буде звертатись до суду для обрання запобіжного заходу для цих суддів. І як юрист, прогнозую, що суддям призначать заставу, і вони будуть звільнені до кінця слідства під заставу», - заявив депутат.

 

Сергій Алєксєєв вважає, що позбавлені недоторканості судді є жертвами політичного тиску, який чинився на судову систему. Сьогоднішня реформа в судовій системі спрямована на унеможливлення подібного тиску. Закон України «Про забезпечення права на справедливий суд» №1656, який нещодавно був підписаний Президентом, забезпечує можливість для усунення політичного впливу на суддів та розширює повноваження суддівського самоврядування.

  6 Березеня 2015 +Коментар | подобається