Останні події

Ми повинні повернути довіру іноземного інвестора до України – Сергій Алєксєєв

Народні депутати України, члени фракції «Блок Петра Порошенка» (депутатська група партії «УДАР»)  Сергій Алєксєєв та Єгор Фірсов ініціюють створення  Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань сприяння діяльності іноземних інвесторів в Україні.

 

 «Нестабільна політична ситуація, війна на Донбасі та економічна криза призвели до того, що прямі іноземні інвестиції в Україну значно скоротилися. Наразі в економіку нашої держави інвестують в кілька разів менше, ніж в інші країни Центральної та Східної Європи. Ми маємо вжити комплекс заходів для повернення довіри іноземних інвесторів до України, що дозволить пожвавити економічну ситуацію та пришвидшить вихід з кризи», - зазначив один з авторів законодавчої ініціативи, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв. Депутат також наголосив, що залучення іноземних інвестицій є значно кращим способом здолати економічну кризу, ніж брати кредити, які висітимуть борговим тягарем над країною впродовж десятків років.

 

Завданням Тимчасової спеціальної комісії є проведення комплексного аналізу ситуації в сфері інвестування, виявлення та оцінювання існуючих перешкод для іноземних інвесторів і розроблення на підставі цього проекту Закону України «Про відновлення довіри іноземних інвесторів до України». «Верховній Раді необхідно розробити концепцію забезпечення політичної, економічної та соціальної стабільності і передбачуваності в країні. Саме цього чекають від нас інвестори», - підкреслив Сергій Алєксєєв.  

  26 Лютого 2015 +Коментар | подобається