Останні події

Сергій Алєксєєв: Зараз найкращий час для ретельного розслідування вбивства Георгія Гонгадзе

Поновлення розслідування справи про вбивство Георгія Гонгадзе має хороші перспективи і буде доведене до завершення. Про це в ефірі радіо «Голос столиці» заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.

 Депутат нагадав, що саме Віктор Шокін займався розслідуванням вбивства журналіста Георгія Гонгадзе і зібрав чимало доказів, але у 2007 році він був звільнений з Генпрокуратури. «Логічно, що зараз на посаді генпрокурора Віктор Шокін, маючи достатньо доказів по цій справі, відновив її розслідування. Зараз найкращий час, щоб ретельно розслідувати цю справу і надати суду всі докази для винесення справедливого вироку. Впевнений, що зібрані ним ще того часу докази збереглись», - заявив депутат.

Депутат наголосив, що генпрокурор працює на посаді лише тиждень, але вже здійснив низку помітних кроків у розслідуванні резонансних справ, зокрема щодо Олександра Єфремова. А також висловив впевненість, що справи стосовно колишнього оточення Віктора Януковича будуть розслідувані і доведені до суду.

  19 Лютого 2015 +Коментар | подобається