Останні події

Сергій Алєксєєв: Рада не буде ухвалювати зміни до бюджету-2015 за ніч

Верховна Рада ретельно опрацює поданий урядом законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік». Про це в ефірі телеканалу 112 заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв.

 

Сергій Алєксєєв зазначив, що зміни до бюджету не будуть ухвалені, якщо уряд не надасть депутатам вичерпних відповідей на всі запитання, зокрема щодо стабілізації курсу національної валюти та компенсаторних механізмів, які будуть впроваджені у зв’язку з підвищенням комунальних тарифів. «Депутатську групу «УДАР» дуже хвилює питання підвищення комунальних тарифів. Ми хочемо від уряду почути, яким чином його будуть компенсувати населенню. Без цього ми за бюджет голосувати не будемо», - наголосив Алєксєєв.

 

Депутат підкреслив, що запропоновані урядом зміни до бюджету-2015 парламент ухвалить лише після ретельного фахового опрацювання. «Більше такого не буде, коли ми за ніч ухвалюємо бюджет», - заявив Сергій Алєксєєв.

  17 Лютого 2015 +Коментар | подобається