Останні події

Герої не вмирають

5 лютого в селі Хотянівка Вишгородського району Київської області попрощалися з Костянтином Непопом - депутатом Вишгородської районної ради від «УДАРу», який загинув у зоні АТО.

Костянтин Непоп був добровільно мобілізований і брав участь в антитерористичній операції на Донбасі ще з червня 2014 року у складі 95-ї Житомирської високомобільної повітряно-десантної бригади. Брав участь в активній фазі АТО у районі Слов’янська та інших гарячих точках на передовій. У вересні Костянтин отримав важкі поранення, проте відразу після реабілітаційної відпустки повернувся до свого підрозділу у зоні АТО та продовжив виконувати свій військовий обов’язок.

В останні місяці Костянтин Непоп як командир відділення 95-ї аеромобільної бригади долучився до захисту Донецького аеропорту та перебував у лавах донецьких «кіборгів». 2 лютого 2015 року автомобіль, на якому рухалися українські бійці, підірвався на осколково-фугасному снаряді, внаслідок чого Костянтин трагічно загинув. 

Народний депутат України Сергій Алєксєєв висловлює глибоке співчуття рідним та близьким Костянтина. Вічна пам’ять і слава Герою!

  6 Лютого 2015 +Коментар | подобається