Останні події

Сергій Алєксєєв: Junior Sports Awards – перший крок зроблено

У Києві відбулась перша всеукраїнська церемонія нагородження чемпіонів до 18 років Junior Sports Awards.

Ініціатором створення премії виступив почесний президент фан-клубу братів Кличків, народний депутат України від партії «Блок Петра Порошенка» (депутатська група «УДАР») Сергій Алєксєєв та Secret Service EA.

Номінантами щорічної всеукраїнської премії Junior Sports Awards стали переможці та призери головного старту минулого сезону – літніх юнацьких Олімпійських ігор, що пройшли у серпні 2014 року в Нанкіні (Китай), а також чемпіони світових та європейських юніорських чемпіонатів цього року.

«Саме зараз, коли Україна переживає найскладніший період за часи Незалежності, юні спортсмени повинні відчувати нашу підтримку». Про це заявив президент фан-клубу, народний депутат України Сергій Алексєєв.

Церемонія розпочалась хвилиною мовчання. Таким чином, юні спортсмени, зірки спорту та українського шоу-бізнесу вшанували пам’ять загиблих на сході України. У нелегкий для України час церемонія переносилася тричі, але цього разу вирішили все ж таки провести.

«Юніори - це майбутнє спорту. У всіх цивілізованих країнах розвиток спорту неможливий без розвитку саме юнацького напрямку. Це самий основний внесок. Адже це наша зміна, зміна поколінь. І я впевнений, що присутні тут сьогодні номінанти будуть гідною зміною нашим великим спортсменам. Зокрема таким, як брати Кличко, Андрій Шевченко, Яна Клочкова. Ми нічого не робимо випадково, нічого не робимо спонтанно. Зараз в країні дуже важкий час. Ви знаєте, що зараз в Україні відбувається справжня війна. Це вже складно назвати АТО. Ми кілька разів у зв'язку з важкою ситуацією в країні переносили церемонію. Але все ж дійшли висновку, що церемонія повинна відбутися. Тому що саме зараз потрібно об'єднувати дух нашої нації, саме зараз перемоги наших спортсменів потрібні як ніколи. Це маленький подвиг на спортивній арені. І ми хочемо, щоб вся країна знала, що у нас є гідні маленькі герої, про яких завтра-післязавтра почує весь світ», - сказав Сергій Алєксєєв у своєму привітанні гостям церемонії.

«Якщо наші юніори, змогли відстояти синьо-жовтий прапор у Китаї та подарувати нагороди рідній державі у День Народження, то чому ми зараз не можемо їм подякувати. Адже їх перемоги у Нанкіні, підйом на п’єдестал пошани, гімн України, який лунав на честь чемпіона – все це об’єднувало нашу країну і стало великим кроком до її нового щасливого життя», ­ наголосив Сергій Алєксєєв під час виступу перед номінантами.

Церемонію також підтримали видатні спортсмени України, які на собі перевірили нестачу уваги та фінансової підтримки. Тож, зараз, радіють за своє молодше покоління.

«Велика підтримка наших спортсменів - це додатковий стимул для нових вершин, нових злетів, нових перемог», - каже олімпійська чемпіонка з боротьби Ірина Мерлені.

Самі ж юніори запевняють, що така підтримка лише мотивує, тим більше, коли стаєш переможцем церемонії.

Церемонія Junior Sports Awards хоча і закінчилась, але вже зараз розпочинаються пошуки нових спортивних надій України.

  27 Січня 2015 +Коментар | подобається