Останні події

Кіровоградські представники Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» першими оголосили свої плани щодо наступних місцевих виборів

Кіровоградські представники Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» першими оголосили свої плани щодо наступних місцевих виборів. Партія піде на вибори окремо (на попередніх вона була у складі Блоку Петра Порошенка).

І висуватиме своїх кандидатів як у депутати, так і на міських голів (з кандидатурами з часом партія буде визначатися).

Також загалу був представлений в.о. голови обласного осередку партії Дмитро Винницький. Попередній керівник Анатолій Ревенко залишився жити у Києві, має плани на політичне майбутнє, з соратниками не розривав відносин, допомагає порадами.

Кандидатуру на керівника обласної організації подає центральна Політрада партії, на місцях її можуть тільки підтримати або ні. Вірогідно, ще до Нового року у облорганізації буде керівник без приставки в.о.

Партія пройшла внутрішню перереєстрацію, за підсумками якої біля третини колишніх партійців не підтвердили своє членство. Зараз в обласній організації більше 2 тисяч членів, - розповіли Дмитро Вінницький, його перший заступник Дмитро Хох та керівник апарату організації Костянтин Поляков.

Партія буде спиратися на середній клас, Метою своєї діяльності бачить європейське майбутнє України, та європейські підходи у самоврядуванні, побудову Європи в кожному місті країни.

  9 Грудня 2014 +Коментар | подобається