Останні події

З Днем місцевого самоврядування України!

7 грудня 1990 Верховною Радою Української РСР був прийнятий Закон «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування». З тих пір 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування — професійне свято всіх, хто трудиться в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями , сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Працівники місцевого самоврядування та депутати Кіровоградської міської ради завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю. Тому під час урочистостей з нагоди свята багато хто з депутатського корпусу був відзначений Почесною грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації і обласної ради, Грамотами Кіровоградської обласної ради, Почесними грамотами, Грамотами Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету депутатів міської ради та цінними подарунками.

Так, за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію був нагороджений Почесною грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету і депутат міської ради, Дмитро Віталійович Хох.

День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот!

 

  7 Грудня 2014 +Коментар | подобається