Останні події

Відбувся ІІ Депутатський форум Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Відбувся ІІ Депутатський форум Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».  Кіровоградська обласна організація приймала активну участь у форумі забезпечивши приїзд депутатів місцевих рад всіх рівнів від Кіровоградщини.

“УДАР” – це потужна всеукраїнська партія, яка сьогодні має працювати з потроєною силою - задля змін в країні на усіх рівнях. Про це заявив лідер партії “УДАР”, мер Києва Віталій Кличко під час виступу на II депутатському форумі партії “УДАР” у Києві.

Партія пройшла внутрішнє очищення та відкрита до прийняття нових членів. Але, наразі, до нових прихильників будуть приглядатися ретельніше. Основними критеріями при відборі до лав партії стануть моральні якості людини, її репутація і професійність.

Віталій Кличко відзначив, що попереду місцеві вибори, і зауважив, що "УДАР" братиме в них участь самостійно. Потрібно якнайшвидше перезавантажити владу на місцях - там, де вибори досі не відбулися,  при владі досі перебувають "регіонали".

Всього у  II депутатському форумі партії “УДАР”, взяло участь близько 700 депутатів від "УДАРу" місцевих рад всіх рівнів, народні депутати, лідер партії “УДАР”, мер Києва Віталій Кличко.

  30 Листопада 2014 +Коментар | подобається