Останні події

Мітинг «Скажемо «Ні!» тиску на опозицію» за участю народного депутата України

 

Вчора відбувся мітинг «Скажемо «Ні!» тиску на опозицію», який вийшов далеко за межі кіровоградських проблем. Місцева опозиція і громада вийшли на площу Кірова, щоб сміливо заявити регіоналівському режиму: «Ми вас не боїмося! Ми за Україну в Європі, а не в підніжжі Москви». 

Близько тисячі людей під дощем, з плакатами і вірою, що вони здатні змінити ситуацію в державі, зібралися на площі Кірова опівдні. Крім кіровоградських представників ВО «Свобода», БЮТ та ПП «УДАР Віталія Кличка» підтримати кіровоградців приїхав народний депутат України, член фракції «УДАР Віталія Кличка» у Верховній Раді – Каплін Сергій Миколайович. Він заявив, що готовий захистити місцеве населення від нещадного тиску режиму.

«Ми тут не будемо довго розводити мітинговщину. Ми будемо діяти, як це робить завжди УДАР. План дій такий:

1.      Повернути робочі місця;

2.      Розблокувати роботу підприємств, на яких ви працюєте;

3.      Припинити тиск на політичну партію «УДАР Віталія Кличка».

Для цього ми підемо до начальника УМВС в Кіровоградській області і повідомимо йому наступне. Вже підготовані документи на оренду з мого боку, як народного депутата, опломбованих приміщень. Там будуть розташовані депутатські приймальні, де кожен громадянин зможе захистити свої права» - заявив нардеп.

Після того колона мітингуючих направилась до приміщення УМВС в Кіровоградській області, щоб віддати  голові управління резолюцію громади. Проте вулицю Дзержинського перекрив залізний  паркан з десятками «беркутівців». Після переговорів все-таки вдалося підійти до приміщення. Але спілкуватися на вулиці з жителями регіону в/о голови УМВС, Віктор Мігалатюк, відмовився. Тому громада підписала звернення до Президента України про звільнення голови УМВС в Кіровоградській області.

 

  23 Листопада 2013 +Коментар | подобається