Останні події

Кіровоградські репресії – сезон полювання відкрито

Сьогодні, 15 листопада, в ІАЦ «Перевесло» відбулася прес-конференція, участь у якій взяли голова Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Ромащенко та голова Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Горбовський.

Олександр Ромащенко наголосив, що в Кіровограді почався міні-37 рік.  І якщо ми, кіровоградці, проігноруємо цей факт, то невдовзі розпочнеться широкомасштабна терористична кампанія проти людей, які мислять не так, як цього б хотіла Партія регіонів.

Далі слово взяв голова Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Горбовський Сергій Володимирович. Він детально зупинився на діях владних структур, метою яких є будь-якими шляхами змусити опозицію відмовитися від активних дій.

«Те, що останніми днями відбувається в Кіровограді – політичні репресії. Після візиту головного регіонала нашої області – Сергія Ларіна, який заявив, що  немає гідної відповіді місцевих регіоналів на опозиційну критику – почався справжній терор.

Спочатку на один з опозиційних сайтів «Акула-медіа» здійснили ddos-атаку. Через два дні 10 сіті-лайтів, на яких розміщена політична реклама партії «УДАР Віталія Кличка», були пошкоджені невідомими особами: їх розкрутили і поклали на асфальт. Не зважаючи на те, що ми звернулися до правоохоронних органів, о 12.00 невідомі особи автомобілем КАМАЗ намагались вивезти ці сіті-лайти у невідомому напрямку. Головний інженер «Дорслужби» стверджував, що має прямий наказ Каніщева (Каніщев В. М. – перший заступник Кіровоградського міського голови – Авт.).

Деякі ЗМІ писали, що це зробив «УДАР» для власного піару. Але це не так. Мало того, сьогодні о другій ночі білий мікроавтобус «Renault Kangoo», під’їхав у центр міста. З нього вийшли невідомі особи і зняли 4 сіті-лайти, що розміщені по вулиці Великій Перспективній. Разом з невідомими були співробітники ДАІ.  Я офіційно звернувся за допомогою, щоб вони затримали машину, але службовці демонстративно розвернулися і поїхали за «бусиком» з сіті-лайтами.

Сіті-лайти є власністю ТОВ «Композиція». О 03.00, коли ми звернулися до міського відділу міліції з відповідною заявою, правоохоронці навіть не поцікавились номером машини (хоч я і бачив його). Їх цікавило лише одне питання: чому охорона «Композиції» знаходилася в нічний час біля сіті-лайтів. Як не дивно, але вона захищала майно свого підприємства, на яке посягають  представники партії влади. Є відео, що підтверджує мої слова.

Але це ще не кінець. Вчорашній день для багатьох ударівців почався не надто добре. О 07.00 мені зателефонував Віталій Бєлов (член фракції партії «УДАР» у Кіровоградській міській раді) і повідомив: виламують двері у його квартиру. Коли о 7.30 я приїхав, то був здивований кількістю співробітників «Беркута», міліції і незрозумілих людей у штатському. Не дивлячись на те, що Бєлов через двері кричав: «Не ламайте двері, зараз приїде адвокат – я відкрию і впущу вас», ігноруючи плач 4-річної дитини, люди у формі винесли двері разом з дверною коробкою.

О 08.15 до мене підійшли співробітники міліції, не представляючись, намагалися вручити повістку. У повістці було написано,  що я мушу з’явитися в Кіровоградській міськвідділ міліції о 08.00, тобто 15 хвилин тому. Звісно, я відмовився підписувати документ. Такі дії міліції є незаконними.

Після цього майор Таран та його команда забарикадували двері і не випускали мене з під’їзду. Сказали, що зараз приїде УАЗик і я поїду з ними.  І це не зважаючи на те, що мною була підписана повістка, у якій мене запрошували у відділ міліції на 14.00. Лише завдяки присутності журналістів і громадськості, які не допустили, щоб людину незаконно в наручниках повели на допит, мене відпустили.

Приблизно в цей час, о 7.00, перестрибнувши паркан навколо будинку опозиційного депутата Миколи Онула, співробітники міліції вламувались у його будинок. Обшук тривав більше 12 годин. Діти плакали, бо були налякані великою кількістю людей у формі зі зброєю.

Одночасно відбувався обшук в адміністративному приміщенні корпорації «ХХІ століття», яка знаходиться у Дендропарку. Але обшуком це назвати важко: виламали двері, нічого нікому не пояснюючи винесли техніку, документацію, залякали співробітників кримінальними справами.

Те ж саме відбувалося на елеваторі та АПК «Ніка». Там також винесли всю документацію, комп’ютери – паралізували роботу підприємств. Крім того, силовики влаштували обшук у 70-річних батьків Миколи Онула. Знайшовши гроші – забрали їх. Не врахували навіть той факт, що минулого року Онул Леонід Петрович переніс операцію на серці і ці гроші були потрібні для лікування.

Всі люди, які так чи інакше пов’язані з партією УДАР та Миколою Онулом постраждали. Вчора затримали Бєлова за підозрою у погрозі життю. Вся суть справи полягає у тому, що нібито рік тому, жінка написала заяву про те, що їй погрожують Віталій Бєлов і 20-річний студент юридичного факультету (у якого немає батьків – він сирота). Враховуючи ці обставини, суддя визнав їх особливо небезпечними злочинцями і прийняв рішення взяти під варту на 60 днів. Студент плакав. Молоде життя зламане, а йому через 2 тижні отримувати диплом.

Всі ці події – початок кінця діючої влади. Починають ламати людей, які не згодні з режимом Партії регіонів. Що буде сьогодні – не можу сказати. Мені інкримінують захоплення міськвиконкому.

Вважаю, що в Кіровограді починається політична розправа з опозицією, і почали з партії УДАР. Я закликаю всіх людей до обєднання, щоб довести партії влади, що є народ, його варто почути.

 

Прес-служба

Кіровоградської міської організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  15 Листопада 2013 +Коментар | подобається