Останні події

Кіровоградський УДАР продовжує виступати проти транспортної реформи

Кіровоградська міська організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» продовжує збирати  підписи кіровоградців проти транспортної реформи.

Влада продовжує ігнорувати потреби громадян. Мітинг, що відбувся 6 листопада на площі біля Кіровоградської міської ради, не приніс бажаного вдосконалення транспортної системи. Тому міська організація Політичної партії  «Удар Віталія Кличка» продовжує активну діяльність. На вулицях міста і досі стоять намети, в яких кожен бажаючий може висловити свою позицію стосовно проведеного регіоналами «пакращення».

«Люди приходять до намету, починають скаржитись на відсутність змін. Дивуються з того, що після такої масової акції протесту функціонування міського транспорту не стало зручнішим, а влада й надалі продовжує годувати жителів міста обіцянками. Крім того, кіровоградців цікавить, що відбувається в партії УДАР. Деякі не заповнюють жодних бланків, а просять «щось почитати». Ми даємо нещодавно віддрукований «Бойовий листок», який висвітлює позицію очільників партії УДАР стосовно подій, що відбуваються в Кіровограді та Україні», – розповідає Володимир, один з волонтерів, які збирають підписи у наметах.

 

  13 Листопада 2013 +Коментар | подобається