Останні події

Влада боїться кіровоградців

Сьогодні Політична партія «УДАР Віталія Кличка» провела мітинг. На площі біля Кіровоградської міської ради зібралося більше сотні кіровоградців, яких допекло чергове "пакращення" регіоналів – транспортна реформа.

Не дивлячись на масове невдоволення жителів маршрутно-транспортною системою міста, влада продовжує ігнорувати  вимоги громадян. Кіровоградська міська організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вирішила взяти справу під свій особистий контроль. Починаючи з 12 жовтня, кожен житель міста міг висловити своє ставлення до транспортної реформи у наметах  УДАРу, що стояли в різних частинах міста.  За місяць активної діяльності було зібрано більше 8 тисяч підписів громадян, що незадоволені роботою міського транспорту. Влада проігнорувала тривожні сигнали преси та громадських організацій – і як наслідок –  соціальний вибух перед будинком з колонами. Більше сотні людей (які змогли прийти, адже більшість в цей час на роботі чи навчанні) вимагали скасування транспортної реформи.

 Голова Кіровоградської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка», Горбовський Сергій Володимирович, зачитав резолюцію від мешканців міста до місцевої влади та виконавчого комітету, які не належним чином виконують свої обов’язки. А саме:

1. Не перевірили ефективність та доцільність введення транспортної реформи в Кіровограді.

2. Не вживають дієвих заходів для вирішення вже існуючої проблеми транспортного сполучення між основними та віддаленими районами з інтенсивним пасажиропотоком.

3. Не здійснюється достатнього контролю за перебігом проведення тендерів на транспортні перевезення, внаслідок чого ринок перевезень монополізовано та поділено між кількома перевізниками.

У резолюції також зазначається, що учасники мітингу до 15 листопада 2013 року вимагають від чинної влади:

1. Розробити чіткий план заходів для вирішення проблеми транспортного сполучення між основними та віддаленими районами міста з інтенсивним пасажиропотоком.

2. Домовитись про скасування рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 8 листопада 2012 року «Про затвердження мережі автобусних маршрутів загального користування м. Кіровограда», згідно якого з 1 червня 2013 року припинилася робота найпопулярніших міських маршрутів.

3. На основі зібраних підписів та відгуків більше ніж 8 тисяч мешканців міста повернути ключові маршрути: №1, №9, №9-а, №50 та №120.

4. Розробити графік руху маршрутів у вечірній час, особливо після 20.00 та тримати це питання на постійному контролі.

5. Підвищити  комфорт та безпеку пасажирів при перевезенні, шляхом оновлення транспортних засобів, їх вчасного та якісного ремонту.

На жаль, озвучити резолюцію під час сесії Кіровоградської міської ради не вдалося. На вході стояла охорона, яка вперто не хотіла пропускати активістів на чолі з представниками УДАРу до приміщення. Після штовханини і бійок з боку охоронців, мітингуючим вдалося потрапити в сесійну залу. Проте засідання Кіровоградської міської ради так і не почалося. Злякавшись народного бунту, міський голова, Саінсус Олександр Дмитрович, переніс засідання на невизначений термін.

 

Прес-служба

Кіровоградської міської організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

  6 Листопада 2013 +Коментар | подобається