Останні події

Віталій Ковальчук: «УДАР Віталія Кличка» постійно перебуває у стані розвитку

Вчора Голова Центрального виконавчого комітету партії "УДАР Віталія Кличка" Віталій Ковальчук зустрівся з кіровоградськими журналістами. Він відповів на питання, які найбільше цікавили представників кіровоградських засобів масової інформації.

Кор.:Скажіть, будь ласка, як ви ставитеся до того, що останнім часом до оновленого «УДАРу» в Кіровоградській області приходять люди з кримінальним минулим?

В.К.:Ну я б не сказав, що УДАР сильно оновився. Партія постійно перебуває у стані розвитку. Ми беремо людей в команду,виходячи з таких принципів: налаштованість на результат, моральні якості, можливість і здатність професійно працювати у команді. Тому, безумовно, одні люди покидають нашу команду, інші до неї приєднуються.«УДАР Віталія Кличка» постійно перебуває у стані  розвитку, як би пафосно це не звучало. Крім того можу додати – кожному треба давати право на виправлення своїх помилок.

Кор.:Критерій, за яким ви оцінюєте, не є відсутність проблем із законом колись чи зараз?

В.К.:Можна по-різному дивитися на проблему з законом.  Виходячи з позицій сучасної влади, у Юлії Тимошенко теж є проблеми з законом. Це особливості вибіркового правосуддя.

Кор.:Фінансове питання мало якусь роль у прийнятті Вашого рішення? Наприклад, обіцянки розрахуватися з боргами партії?

В.К.:Фінансове питання не мало жодного відношення до прийняття рішення. З приводу боргів хочу раз і назавжди зазначити – у партії немає боргів перед залученими під час виборчої кампанії особами. Переважна більшість людей працювала на волонтерських засадах.  Якщо ж хтось дозволяв собі брати якісь додаткові зобов’язання – він мусить виконати їх.

Всі зобов’язання партії перед особами, що були залучені у виборчий процес – виконані. Але зобов’язання партії носять не фінансовий формат. Ми залучаємо небайдужих громадян для майбутньої співпраці у команді. Тому говорити про те, що залучення тих чи інших осіб було здійснено тільки виходячи з того, що вони начебто пропонували фінансовий ресурс –неправда.  Ви ж розумієте, що будь-яка діяльність, у тому числі й політична, вимагає певних коштів. Але ми використовуємо їх публічно, прозоро. У випадку коли є прояви непрозорих відносин – забороняємо такі дії.

Кор.:Чи означають ваші слова, що наступні вибори команда УДАРу буде працювати на безоплатній основі?

В.К.:На сьогодні поставлене конкретне завдання для всіх партійних організацій – будемо залучати людей виключно на волонтерських засадах. Зараз ми активно займаємось цим процесом. Гроші не мусять виступати мірилом залучення до виборчого процесу. Адже команда  Віталія Кличка прагне створити міцну і продуктивну команду, яка працюватиме на результат.

Кор.:Найважливіше питання, яке турбує кіровоградців – хто ж являється легітимним головою Кіровоградської обласної і міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»?

В.К.:Легітимний голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» обраний два роки тому – Ревенко Анатолій Дмитрович. З приводу голови міської організації, то голова міської організації – Горбовський Сергій Володимирович, якого обрали на конференції 5 вересня. А з ситуації, що сталася в Кіровограді зрозуміло, що влада, використовуючи не тільки провокаторів, а й такі механізми, як органи юстиції, намагається створити деструктив у рядах партії.

Кор.:З яких причин конференція від 5 вересня була закритою для журналістів?

В.К.:Я вважаю, мої колеги вчинили не зовсім коректно, проводячи цю конференцію у закритому режимі. Думаю, що у в майбутньому такого більше не повториться.

Кор.:Чи задоволені ви тим, як раніше працювала Кіровоградська організація Політичної партії«УДАР Віталія Кличка»?

В.К.:Ніколи не можна бути остаточно задоволеним будь-яким процесом.  Ми знаходимося в постійному діалозі з керівниками обласних та міських осередків, зустрічаємось, обговорюємо плани на майбутнє. Зараз ми працюємо над зміцненням команди.

Кор.:Чи влаштовує вас нова команда Кіровоградської міської організації «УДАРу»?

В.К.:Уже скоро прийде момент, коли міська команда покаже свої перші результати. Вже тоді ми будемо робити організаційні висновки.

Кор.:Коли цей час «Х» настане?

Через сто днів від того моменту, як Сергія Горбовського було обрано головою Кіровоградської міської організації.

 

Прес-служба

Кіровоградської обласної

організації Політичної партії

«УДАР Віталія Кличка»

  16 Жовтня 2013 +Коментар | подобається