Останні події

Легітимність Анатолія Ревенка та Сергія Горбовського підтверджено на найвищому рівні.

Сьогодні, 14 вересня 2013 року, відбувся брифінг голови Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на тему: «Легітимність зміни керівного складу Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

До Ревізійної комісії Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» звернулися колишні члени Кіровоградської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» –  екс-голова виконавчого комітету та екс-голова Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Ретельно вивчивши документи Ревізійна комісія прийшла до висновку:

1.                 Конференція Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» від 5 вересня 2013 року та всі рішення на ній прийняті, визнані такими, що відповідають Статуту партії. Головою Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» обрано Горбовського Сергія Володимировича.

2.                 Ревізійна комісія вирішила рекомендувати Політичній раді Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відмовити у задоволенні скарги Козуба Ігоря Борисовича на рішення Ради Кіровоградської обласної організації від 30 серпня 2013 року (про виключення Козуба Ігоря Борисовича з партії «УДАР Віталія Кличка» за порушення партійної дисципліни).

 

Крім того, Анатолій Дмитрович повідомив ЗМІ, що Політична партія «УДАР Віталія Кличка» виступила із законодавчою ініціативою «Про внесення змін до деяких законів України (щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні)».

На сьогоднішній день пенсійна реформа, запроваджена владою є недосконалою. Адже пенсійний вік збільшився, а пенсії залишилися мізерними. Середній розмір пенсій в Україні для простих людей складає 900-1200 грн, в той час, як у чиновників вищого рівня цифра сягає 15 000 грн. Таким чином, розрив між пенсіями простих українців і чиновників сьогодні складає 15 разів. Політична партія «УДАР Віталія Кличка» вважає, що несправедлива пенсійна система не має права на подальше існування. Адже пенсія вчителя, лікаря, звичайного робітника, інженера рахується як 45 % від заробітної плати. У той час, як пенсія чиновника – 80-90 % від заробітної плати.

 

 

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» пропонує почати перехід на єдиний принцип нарахування пенсій, як для Президента, так і для рядового робочого. На жаль, прагнення опозиції виправити помилки пенсійної реформи і дати українцям достойний рівень життя, не знайшли підтримки у «Партії Регіонів».

«Партія Регіонів» з перших часів свого існування була партією олігархів. На її чолі стояли і стоять мільярдери та мультимільярдери, які приватизовують державну власність задля власного збагачення.  Перед виборами члени партії обіцяли виборцям зробити пенсійну систему України справедливою. Але коли настав час виконати обіцянку – забули про неї і зрадили своїх виборців.  Адже за проект «Закон про внесення змін до деяких законів України (щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні)» проголосувало лише три члени «Партії Регіонів», тоді як не голосували – 121, утрималися – 8, а були відсутні – 81. Опозиція майже одноголосно підтримала законопроект.

Негативне голосування за проект, внесений фракцією «УДАР Віталія Кличка», не зупинить активної діяльності партії задля досягнення українцями вищого рівня життя. Найближчим часом Політична партія «УДАР Віталія Кличка» повторно зареєструє новий законопроект щодо соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні.     

 

 

 

Контакти прес-служби:

Колісник Тетяна

Прес-центр Кіровоградської організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

+38 (066) 408-18-94

kirov.udar.press@gmail.com

  16 Жовтня 2013 +Коментар | подобається