Останні події

Протест перевізників проти вибіркового застосування закону

 

Сьогодні, 17 липня 2013 року на об'їздній дорозі м. Кіровограда відбулась друга акція протесту представників малого та середнього бізнесу у сфері вантажоперевезень. У цьому масовому заході взяли участь понад 200 водіїв зі своїми вантажівками. Така ж акція синхронно проходила ще в двох містах України, - Миколаєві  та Харкові.

Причиною повстання приватних перевізників стало нерівне застосування органами державної влади п. 22.5 Правил дорожнього руху України до всіх суб'єктів господарської діяльності на ринку вантажоперевезень в частині накладення штрафів за перевантаження транспортного засобу.

Основна вимога учасників акції, була, що б закон був один для всіх! Тому що, на практиці він чомусь застосовується лише до перевізників приватних фірм, а державні оминає. Це дозволяє окремим великим державним фірмам перевозити вантаж зі значним перевантаженням без сплати штрафних санкцій. Для водіїв приватних фірм закон діє в повній мірі.

Таким чином,  влада,  лобіюючи інтереси окремих державних кампаній, безжально витісняє приватних перевізників з ринку.

Тому, перевізники вимагали встановлення вагів біля заводу «Креатив», що б мати можливість зважити машини, які привозять туди зернові, стверджуючи, що всі вони йдуть зі значним перевантаженням.  Також, в разі виявлення перевантаження транспортоного засобу, водії пропонували владі розподілити відповідальність на всіх сторін – власника, перевізника та тих, осіб, які прийняли перегруз. Наразі, відповідальністьза все несе лише перевізник.

Крім того, акціянтами озвучавились і інші болючі питання. Так, наприклад, їх цікавило, яким законом передбачено, що для внутрішніх перевізників є обов'язковим встановлення тахографу, як це передбачено для міжнародних в Законі України «Про автомобільний транспорт».

Тахограф (контролюючий пристрій) - обладнання, яке є засобом вимірювальної техніки, призначене для встановлення на транспортних засобах для показу та реєстрації в автоматичному чи напівавтоматичному режимі інформації про рух таких транспортних засобів та про певні періоди роботи їхніх водіїв.

Введення обов’язкової наявності в транспортному засобі тахографа призвело до ситуації, коли водії вимушені свідомо порушувати законодавство України щодо часу роботи водія, оскільки це обумовлено особливістю роботи зерноперевізників під час жнив (час перебування у полі під час завантаження зерна в транспортний засіб, очікування розвантаження в місці прибуття тощо).

Відповідю на це став Наказ Міністерства інфраструктури України від 17.04.2013  № 226, який є підзаконним нормативним актом, дія якого, якщо посилатись на Конституцію України, не повинні суперечити вищазгаданому  Закону. Але ж, в нашій країні чомусь Наказ набув вищої юридичної значимості, тому вибачтє, але виконуйте.

Також, не лишилось осторонь питання створення зупинок відпочинку для водіїв далекобійників, де вони б мали можливість відпочити без остраху за схоронність свого вантажу. Але, на разі виконнання цього прохання пообіцяти не змогли. Мовляв, в бюджетті області відсутні кошти.

До перевізників з’явився заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Олександр Чернявський та працівники транспортної інспекції. Вони вислухали вимоги автоперевізників, запропонували викласти їх на папері та сісти за стіл переговорів.

У разі, якщо до них влада не прислухається, перевізники мали знову зібратися через тиждень, щоб вдатися до більш агресивних дійперекрити рух до  м. Кіровограда.

 

  18 Липня 2013 +Коментар | подобається